Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

Ali ajde da objasnimo ovo, da napomenem da jos uvek nisam odgledao doticni demo gde je ova situacija, da bi mogo da uzmem u obzir da su se mozda culi, ili da ih je neko od njegovih saigraca cuo.

Radi se o vec dobro poznatoj situaciji, 5;35 pa nadalje.

Terorii (italijani ) idu walk; sto se vidi na klipu; slika;

http://img41.imageshack.us/img41/2636/23956617.png

he vec uveliko pada, iako igraci nisu izvirili, niti su se culi, prvi igrac je u skoku, nije pao na zemlju, nije mogao da se cuje;

za to vreme HE je vec u letu i uveliko pada

slika;

http://img6.imageshack.us/img6/3524/99865848.png

njegov saigrac bleji na midu i gleda mid/terasu/tunel, na klipu se vidi da je jedan igrac bio ispod terase u tunelu pre nego sto je ovaj bacio HE, odatle nije mogao da cuje nista " i da uzmemo u obzir da su mogli da se cuju" ;

slika;

http://img89.imageshack.us/img89/271/80163113.png

Uzmimo u obzir da je lik imao "najbolje sluske" i svu "pratecu opremu", a da likovi nisu tabanali ( da se nisu culi ) kako je mogao da ih cuje i da ovako na vreme baci he? na klipu se lepo vidi kako ceka do izvesnog vremena, kako igraci idu walk, i kako baca he pravo na vreme i povlaci odmah nazad.

U slucaju i da su razbili bust, i da su zatabanali kucu ( da ih je neko cuo od njegovih, ovaj sto je bio ispred/ili u kuci) opet bi bacio he odmah, ne bi cekao ovako ljude ispred busta.

Ako neko misli da nisam u pravu, i da lik nije igrao sa pomocnim programom neka mi sto pre i ljubazno odgovori, kako bi i sam video da gresim. Ali izgleda da sam u pravu.

ko si ti da sudis? niko nije siguran,a ti si 100% siguran da je lik citer?! mozda je jednostavno lik nabo tajming? neko mu rekao da se povuce, on bacio bombu u tom trenutrku... pogledaj demo sa wh od nekog boljeg igraca i reci ces da je i on citer...

glupo je sedeti kuci i pisati po forumu napamet neke stvari! Ti pricas da on ima wh,a admini sa iskustvom kazu da nema i lepo je objasnio crtm :

As far as is see, there is too much chaos done about this case, so i will try to be as short as possible.

1. How things started: after ITA vs. MNE game, italian players poked me about some strange situations happened during the game, situations that i saw too, in-game, so i decided to take a closer look at the demos. After analyzing them, i decided to build up the case and send it straight to C&A department, since i don't have the power to take the final decision.

2. How things ended: next day, we got the C&A final answer - NO CHEAT - due to lack of proofs (you can't blame someone that he is a mass killer just because you heard that, and you have no strong proofs about it)

I also saw many of you blaming the player as a cheater after you saw the movie made by italian players, but the truth is far from being clear. The movie is made by italian players using their own wallhack turned on, which has no relevance because if we take a demo with f0rest or carn and we turn on our own wallhack, we will get crazy, or better said, get a demo of f0rest using a random name, turn on the wh and enjoy :)

So my theory based on the example i gave: don't judge a player only because his name is not so well known...maybe he just plays good or maybe he is a cheater. In this chase, we can't make him a cheater without strong proofs.

(5 replies)Created 2011-01-24 05:49 by: cbcartman

Edited by batuleeee
Link to comment
Share on other sites

Vecina vas odavde i zna Nosfea lichno i zna o kakvom se igrachu radi. Neki od vas su jednostavo josh uvijek klinci koliko sam mogao da prosudim po komentarima. Bravo batule za fino objashnjenje, napisao si tachno kako bih i ja napisao i svako normalnog razuma. A za Confy-a nemam rijechi. Stari admin, izvanredan igrach, sa onakvim izjavama, stvarno komlimenti za tebe. Ali gdje bismo bili da nema takvih kao shto si ti...

Uglavnom, dechko igra iz igraonice, 50 ljudi stoji iza njega i gleda i treba da upali chit i obruka sebe i cijelu drzhavu... Jako smijeshno.

A tebi Remax sam sinoc objasnio neke stvari na steam-u, jako si drzak i bezobrazan i napadash Nosfea na osnovu tvog nekog iskustva, a znamo da CS ne igrash ni godinu dana. Tvoj skill je ravan jednom obichnom public igrachu, koji ima 30 godina u guzicu i zheljan je dokazivanja itd itd da ne palamudim ovde vishe.

Da se ovakva stvar desila sa Srbijom, da je doshla neka reprezentacija i optuzhila kapitena Srbije Mashinu za WH, kako biste vi reagovali ? Ja vam garantujem da bi CG cs scena stala na vashu stranu u svakom pogledu. Ali nema veze, u ovakvim situacijama se vidi kakav je ko chovjek, a ti Confy si pokazao da si ljudina.

Edited by LeeiF
Link to comment
Share on other sites

zasto onda na hltvu ne postoji cela vest o masini koji je koristio cheat i milion komentara ljudi koji to isto misle, kao i izjava jednog od zaduzenih da licno misli ali nema dokaze

odmah pocinjete sa tim ko je kakav covek, ova drzava ona drzava, ova scena ona scena

kenja mi se od vas i vase drzave

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

zasto onda na hltvu ne postoji cela vest o masini koji je koristio cheat i milion komentara ljudi koji to isto misle, kao i izjava jednog od zaduzenih da licno misli ali nema dokaze

odmah pocinjete sa tim ko je kakav covek, ova drzava ona drzava, ova scena ona scena

kenja mi se od vas i vase drzave

nije on mislio da je masina koristio cit nego ti je dao primer... da su napali masinu da je citer da bi oni stali na njegovu stranu. nisi shvatio sta oce da kaze. a ovo dal je citer ili ne, svako ima prava na svoje misljenje. ako si siguran da je citer onda to reci i dokazi,a ako nisi onda cuti i ne lupetaj gluposti!

Link to comment
Share on other sites

Zasto govoris o njemu da je ovakav i onakav , mada ne vidim da je ista napisao . CONFY verovatno prezire citere kao i velika vecina odavde i smatra da je taj imao WH , pa ga je verovatno napljuvao . Uostalom slika govori vise od 1000 reci i ako stavis ruku na srce pa neka ti je i rodjeni brat .

Ovakva stvar ne moze da se desi sa Srbijom zato i igraju svi iz KGB da ne bi doslo do kojekakvih sranja .

CONFY je verovatno smatrao da je ovo WH . Mozda i nije , cuda su moguca .

Ali ne verujem da ce ovo iko braniti .

Link to comment
Share on other sites

Zasto govoris o njemu da je ovakav i onakav , mada ne vidim da je ista napisao . CONFY verovatno prezire citere kao i velika vecina odavde i smatra da je taj imao WH , pa ga je verovatno napljuvao . Uostalom slika govori vise od 1000 reci i ako stavis ruku na srce pa neka ti je i rodjeni brat .

Ovakva stvar ne moze da se desi sa Srbijom zato i igraju svi iz KGB da ne bi doslo do kojekakvih sranja .

CONFY je verovatno smatrao da je ovo WH . Mozda i nije , cuda su moguca .

Kad kazes cuda su moguca to znaci da je 99% citer,a 1% da nije citer? tako bar izspada po tvojoj prici....

Link to comment
Share on other sites

Spomenuo je Leeif ali evo i ja cu, koja je svrha jebote igracima koji igraju kanter 10 godina da imaju cheat na NacionalCupu ? Mislim stvarno nije logicno, to je kao da kod nas uzme repka i ukljuci cit..

Momci koji posecuju svaki turnir u Srbiji, imaju svoje klanove, posecuju 4ume i svet kantera od 5 do 10 h dnevno i ukljuce cit ? Boze.

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Kad kazes cuda su moguca to znaci da je 99% citer,a 1% da nije citer? tako bar izspada po tvojoj prici....

Ma brate ja necu da kazem da je citer . Svi imaju neko svoje misljenje o ovome , pa i ja . A misljenje je ko dupe - svako ga ima . Jebi ga ........

Link to comment
Share on other sites

da nije!

Brate moje misljenje je da je ovo WH . Znaci nikako ne mogu da nadjem opravdanje da kazem da nije . AL to je samo moje misljenje . Ako neko uspe da dokaze da ovo nije WH ja secem patku .

Jebem li ga mozda je bio sa italijanima na TS ili igrao pored njih i gledao im u monitor .

Mozda nije WH ali je ovaj znao gde je ko .

Link to comment
Share on other sites

pojeli biste govno ali biste to pricali do kraja sta god mislili

wh

covek je lepo rekao... skinite pov demo od foresta ili gtr-a ili bilo kojeg dobrog igraca i upalite wh i gledajte... reci ce te da je citer! ajde oni su pro igraci! udjite na server kad se igra mix naprimer... 4 mape odgledajte i onda po vasim merilima znaci da su zero, bager, emica, egze, kassad, migzi, jordan, king, andrija, pajser, janko, aleksa i jos mnogo njih koi igraju cesto te mikseve preko dana citeri.... kad nekog krene i ubija ko besan znaci da je citer?! igrajte vi i dalje na publicu i ostavite se prepirke po ruru! kad se dokaze da je covek imao cit onda slobodno pljujte po njemu!

Brate moje misljenje je da je ovo WH . Znaci nikako ne mogu da nadjem opravdanje da kazem da nije . AL to je samo moje misljenje . Ako neko uspe da dokaze da ovo nije WH ja secem patku .

Jebem li ga mozda je bio sa italijanima na TS ili igrao pored njih i gledao im u monitor .

Mozda nije WH ali je ovaj znao gde je ko .

ti dokazi da je wh pa pljuj po njemu!

Edited by batuleeee
Link to comment
Share on other sites

Sere mi se vishe shta pishu dezhurni spameri.... Zoom iskreno nemam zhivaca da chitam komentare od tebe i pojedinih likova koji samo znaju da napishu OMG WTF PWND i bla bla bla.

Sad cu jedno kvalitetno pitanje da ti postavim, na kojem ti si nivou u odnosu na nas, da na osnovu jednog youtube snimka, jako losheg kvaliteta, bez ingame zvuka, montiranog od strane Italijana koji su izgubili, zakljuchish da je ovo WH ?

Link to comment
Share on other sites

Sere mi se vishe shta pishu dezhurni spameri.... Zoom iskreno nemam zhivaca da chitam komentare od tebe i pojedinih likova koji samo znaju da napishu OMG WTF PWND i bla bla bla.

Sad cu jedno kvalitetno pitanje da ti postavim, na kojem ti si nivou u odnosu na nas, da na osnovu jednog youtube snimka, jako losheg kvaliteta, bez ingame zvuka, montiranog od strane Italijana koji su izgubili, zakljuchish da je ovo WH ?

ma evo im i hq

al opet im dzaba... jedan snimak koi su radili italijani....
Link to comment
Share on other sites

Brate gledao sam pa bar 200 meceva sa ESP zezom . Vidi se cak da li je ekipa i na TS . Ovaj deluje kao da je bio sa italijanima na TS , a ne sa svojom ekipom . Pazi , nije nikome namera da pljuje tog decka . Ljudi samo kazu da su velike sanse da je on znao ko je gde . CONFY je bio samo iskren .

Link to comment
Share on other sites

Brate gledao sam pa bar 200 meceva sa ESP zezom . Vidi se cak da li je ekipa i na TS . Ovaj deluje kao da je bio sa italijanima na TS , a ne sa svojom ekipom . Pazi , nije nikome namera da pljuje tog decka . Ljudi samo kazu da su velike sanse da je on znao ko je gde . CONFY je bio samo iskren .

ok! ne dovodi niko tvoje znanje kantera u pitanje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...