Jump to content

Fliiby clan


darko m

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

He znao sam da ovo sledi. :)

E sada ovako prvi post tacan. Jeste rece covek nemam ja celu noc da igram ovu partiju. Covek je iz hrvatske ne znam ga ta partija nam je bila druga koju smo igrali zajedno. Drugi post laz. Prvo rekli ste jedan nam je afk otisao da sere. Treci post opet laz. Ko je vas zvao na druzenje upali smo mm sasvim slucajno. E sada zasto je sada sve islo kako je islo. Ne vidim svrhu da pisem ista ali sam se nasao i malo uvredjenim da me neko naziva ciganinom. Pogotovo kada me taj neko ne poznaje a cak ni ostale koji su samnom igrali. Ulazimo u mm oko pola 12 12 i evo vas. Ok pocinje partija vi odmah pauzu. Ok cekamo nema problema ne znam ni ja koliko (mnogo) ali ok. Sabijate nas early game mi se svadjamo ko ce da kupi jebene vardove ivana ubili previse puta nema para pa ajde ja da kupim vardove. Tu vas posle stignemo predjemo da vodimo igramo se tu smo egal opet pauza iz ne znam kojih razloga. Mi opet nista cekamo opet mnogo. Ubijete nas tamo kod kongora ok tu dobijate na vodjstvu ovi pogledaju na sat vec je proslo jebenih pola jedan a neki ljudi moraju sutra da uce idu ujutru na posao i sta ti ja znam. Dogovor ajde da zavrsavamo bilo kako bilo kasno je pusamo non stop ubijate nas ali nikako da zavrsite. I onda u jedan i nesto tacnije par min pre nego sto ste ovde postali Vi OPET PAUZA. Kao tip ide da kenja. Opet cekamo 2 min otpauziramo i napadnemo bazu btw tip ne bude afk tako da ne serite, ubijete nas i mi cc.

Link to comment
Share on other sites

He znao sam da ovo sledi. :)

E sada ovako prvi post tacan. Jeste rece covek nemam ja celu noc da igram ovu partiju. Covek je iz hrvatske ne znam ga ta partija nam je bila druga koju smo igrali zajedno.

Drugi post laz. Prvo rekli ste jedan nam je afk otisao da sere.

ne znam gde je otisao wildsoul (ne znam lika, som neki), ali ja sam otisao da pisam. kad je krelac rekao 'otisao da sere' prilicno sam siguran da je mislio na mene (iako je znao da idem da pisam jer sam mu rekao na skajpu), ali je rekao to da bi vas zajebavao. ako je wildsoul javio da ide da kenja (sto mislim da nije), izvinjavam se

Treci post opet laz. Ko je vas zvao na druzenje upali smo mm sasvim slucajno.

misli se na ovaj topik i vas drugarski poziv 'ae na sprdanje u honu'. to sto smo mi slucajno upali preko matchmakinga ne znaci ama bas nista

E sada zasto je sada sve islo kako je islo. Ne vidim svrhu da pisem ista ali sam se nasao i malo uvredjenim da me neko naziva ciganinom. Pogotovo kada me taj neko ne poznaje a cak ni ostale koji su samnom igrali. Ulazimo u mm oko pola 12 12 i evo vas. Ok pocinje partija vi odmah pauzu. Ok cekamo nema problema ne znam ni ja koliko (mnogo) ali ok.

cekamo (mnogo) jer je lik restartovao komp. a iskusno si zaobisao nitrovo 'e cekajte sad vi malo', tj da smo tu pauzu u jednom trenutku 'delili'.

Sabijate nas early game mi se svadjamo ko ce da kupi jebene vardove ivana ubili previse puta nema para pa ajde ja da kupim vardove.

kako vas sabijamo, sta pricas leba ti? sabijao ja pebla na midu dok behe nije krenuo da gankuje. gore maliken solo nije sabijao. wildsoul u sumi fejlovo partiju 50 minuta i na kraju vas prebio. na botu chronos u 12. minutu bio veci lvl od mene koji nisam mrdao sa mida. i mi vas sabijali early? ae pali.

Tu vas posle stignemo predjemo da vodimo igramo se tu smo egal opet pauza iz ne znam kojih razloga. Mi opet nista cekamo opet mnogo.

ove pauze se iskreno ne secam...

Ubijete nas tamo kod kongora ok tu dobijate na vodjstvu ovi pogledaju na sat vec je proslo jebenih pola jedan a neki ljudi moraju sutra da uce idu ujutru na posao i sta ti ja znam. Dogovor ajde da zavrsavamo bilo kako bilo kasno je pusamo non stop ubijate nas ali nikako da zavrsite.

nikako da zavrsimo jer nam je wildsoul bio mentol. farmovao je ceo gejm i 80% fajtova u prvih 40 minuta je bilo bez njega

I onda u jedan i nesto tacnije par min pre nego sto ste ovde postali Vi OPET PAUZA. Kao tip ide da kenja. Opet cekamo 2 min otpauziramo i napadnemo bazu btw tip ne bude afk tako da ne serite, ubijete nas i mi cc.

prvo nisam siguran da je "OPET PAUZA", jer se stvarno ne secam te druge pauze. ovo za 'ide da kenja' sam ti rekao da vas je verovatno zajebavao, a sad kad citam kraj recenice gde lik nije afk shvatam da nije verovatno nego da je sigurno mislio na mene kad je to rekao, ali vas je zajebavao jer je znao da sam otisao da pisam. seo sam za komp kad je odbrojavalo i rekao vam da ste cigani sto ste unpause i onda vas je wildsoul prebio

i niste cekali 2 minuta nego ste otpauzirali cim je to bilo moguce. ne treba mi 2 minuta da pisam zaista

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da ulazim u nikakvu raspravu posto mislim da nije vredno toga. Kao sto mislim da isto tako nije u redu da pises da je neko cigan i da ga vredjas a ne poznajes ga. Sto se tice toga sto je nitro rekao ajde cekajte vi malo, to sam ja lupio o sto nervozan i prosu ice tea pa sam morao da obrisem. (Ne seceam se zbog cega ali je verovatno nitro opet nesto zasro) :). Mogli ste lepo kao ljudi ovde kada ste videli post da kazete ok ima nas 5 ajde da se zezamo i da se igramo a ne ovako nadjemo se random, mi mislimo ok bice partija 20 30 min i odosmo da spavamo. A ovo se oduzilo a ljudi imaju posla ujutru. Sto se tice kraja ws nas je prebio posto smo usli u bazu i nismo nista radili nego covek dosao i brebio nas. Smorili se hteli kraj jebenih je skoro pola dva.

Link to comment
Share on other sites

Ivan nije toliko mnogo umirao, vec je inv wardove kupovao da bismo se posrali u zivot keeperu i tundri (sto i jesmo).

Cudno je kako ekipa koja ima clana PsihoDelija moze nekog ciganom da naziva:DDD

I taj isti PsihoDelija je 3-4 puta trazio pauzu jer je morao da : kenja, reboot, reconnect i ostala sranja kojima ste smarali ko Rusi ;)

I istina je da poslednju pauzu niko nije bio AFK (kao sto ste rekli) vec da ste samo odugovlacili partiju koja je ubila u pojam. Ni GG na kraju niste napisali, vec ste davili sa izjavama "sad cemo na rur da postavimo...aaaa...cigani...aaaa....rur...flame, troll, smaranje" kao decurlija neka (a mozda i jeste deca, otkud znam) :))

U svakom slucaju sve se to igra 4fun. Svakak druga partija se zavrsi zato sto je neko ragequit-ovao, tako da mi nije zao kad izgubim egal partiju 5v5 posle sat vremena :D

P.S. GG za Voodoo Jestera koji je xtra odigrao, a vi ostali L2P - tresu se gace kad Chronos i Puppet ulete:DDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...