Jump to content

amazon


Recommended Posts

prvi put cujem za to ostavljanje paketa ispred vrata, strasno...uzeo bih paket i namerno bih otisao i rekao da je neko ukrao jer su debili...bas ovo sto vudu kaze, kad ti stigne racun kazes da si im ostavio pare ispred poste, misliiiim...

Da bi meni neko ukrao paket s praga prvo mora da zna da mi je donesen paket i ostavljen na pragu jer ne može "s ulice" ili "u prolazu" da ga vidi. Osim toga, mora da uđe u dvorište, obiđe kuću i dođe na kućni prag a da ga niko ne primeti.

Link to comment
Share on other sites

E sad sam tek izvalio ovaj topik, bas sam hteo da napravim slican. Kakvo je stanje sa ostalom robom? Hteo sam da pazarim neki NBA dress. Jel isporucuju to za Srbiju? Jel probao neko ranije?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

brate, i nadalje je to primanje paketa, pa čak i iz Srbije, prava lutrija, kod koga ode, dođe, prođe i kako do tebe stigne.

Sad će ivanko da kaže da to nije baš tako :) ali kao da kad neko vidi tubu u kojoj predpostavlja da su posteri neki, ne kaže "e ok, ovo možda ne bi trebalo savijati".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ili ako moze neko da mi kaze koji je najjeftiniji put preuzeti nesto putem amazona.com ?

Npr, ako bih isao preko e-ducana cena me iznosi duplo vise, cak i vise od toga, sto mi se ne isplati.. Pa me interesuje kako najjeftinije proci neku narudzbinu? :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...