Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno, i onda otkažu fudbal npr da bi cirkali. Umesto fudbala možeš da upišeš bilo koji drugi social_event koji ne uključuje alkohol

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje, malo sam ispizdeo.

Kupio sam mish od lika iz Smedereva. Cena je 2k uz moju poshtarinu, PostExpressu. Poslao je u ponedeljak i dobio papir na kome pishe da ja treba da platim 2192 dinara. Juche mi zbog praznika nishta nije stiglo iako su mu rekli da ce stici. Umesto da mi stigne na kucnu adresu, dobio sam papir za podizanje paketa u sanduchetu, na kome je pisalo da je dosatava pokushana u 11h jutros. Bio sam kuci, niko mi nije zvonio na vrata. Ne bi bio veliki problem da samo treba da odem tamo, al' je problem to shto meni pishe da je cena preuzimanja 2264 dinara. Ko koga ovde zajebava i da li je moguce da je cena povecana zato shto je retarda kurira mrzelo da se popenje do stana i lichno mi dostavi paket? Jebe mi se za 70kinti, samo ne volim da ljudi prave majmuna od mene.

.

Link to comment
Share on other sites

E ali ima ona domaća "Amfissa" ili kako se već zove, to je valjda FoodLand-ovo, i za razliku od Bakina tajna ajvara koji prave kul, ovo je nikad veće sranje.

Valjaju samo oni strani namazi, naravno najčešće grčki, ima po Veru.

juče sam sa jednim etefovcem jeo sendvič tamo iznad filozofskog platoa. Zove se Fresco, košta 205, a untutra ima nešto prejebano, kao mocarela sir, sveža zelena salata, italijanska pršuta što je najbolje meso koje sam ikada probao u tom obliku i maslinovo ulje. čist orgazam.. [:I]

btw, da se pohvalim, uzeo sam mx518 i neki mali goliathus. sad probam na kvejku najzad...

Edited by Mungoso

Obojeni program je brutalan bend!

Link to comment
Share on other sites

kul su ti fresko sendviči al su malo skupi i malo suvi, a i stoje im ceo dan pa ih samo podgrevaju. imaš kod tome slične za dosta manje para.

nepismeni, sa tim vrednosnim pošiljkama ne smeju da se zajebavaju, i mislim (al nisam siguran) da je morao još jednom da pokuša da ti dostavi pre nego što je ispisao onu ceduljicu. ako ti poštar nije neki gotivac, idi u poštu odakle ti donose pisma (obično nije ona najbliža i obično piše na komunalijama koja je) i najebi im se keve.

Link to comment
Share on other sites

nepismeni, sa tim vrednosnim pošiljkama ne smeju da se zajebavaju, i mislim (al nisam siguran) da je morao još jednom da pokuša da ti dostavi pre nego što je ispisao onu ceduljicu. ako ti poštar nije neki gotivac, idi u poštu odakle ti donose pisma (obično nije ona najbliža i obično piše na komunalijama koja je) i najebi im se keve.

Tako sam ja nasisao kurcem zemunske poštare. Poručio sam krštenicu na kućnu adresu pošto mi nije baš usput Zemun; Tip je pozvonio na interfon, video da nema lifta, i ubacio poziv za preuzimanje paketa u zemunskoj pošti, koja je 50m od opštine -_-

Link to comment
Share on other sites

nepismeni, sa tim vrednosnim pošiljkama ne smeju da se zajebavaju, i mislim (al nisam siguran) da je morao još jednom da pokuša da ti dostavi pre nego što je ispisao onu ceduljicu. ako ti poštar nije neki gotivac, idi u poštu odakle ti donose pisma (obično nije ona najbliža i obično piše na komunalijama koja je) i najebi im se keve.

Malo pre sam otishao da preuzmem. Baja u poshti mi je rekao da ako hocu da se zalim, ta sluzba za isporuku radi do 13h i da mogu tada da dodjem. Naravno, nemam nameru da se cimam do tamo opet, nije mi usput. Jebem im mater.

.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao juče "Picu iz Toskane" (lol) iz Quattro picerije i mogu vam reći da je kul. Ekstra tanko testo, a gore fini sastojci, mocarela, pršuta, rukola (ou jea) i tako ponešto još. Baš fino.

A ti fresco sendviči nemam pojma gde su.

A postexpress je najgora kurirska služba. Nikad mi nisu doneli na ruke, uvek su ostavljali da podignem paket u pošti, jaka mi kurirska služba kad moram da idem u poštu.

edit: tj. sad kad razmislim, stiže mi na ruke kad mi šalju firme koje očigledno imaju ugovor sa njima, pa valjda im ovi onda priprete da se ne zezaju jer ako se javi veći broj nezadovoljnih partnera tih firmi možda će kao da ih zamene ili šta god.

Link to comment
Share on other sites

zgrada filozofskog, kreneš ka knez mihajlovoj, na samom ćošku zgrade, prodaju i palačinke. možda se i mesto zove fresco

A, znam bre ... nego, nisam povezao ime, jeo sam tamo par puta nešto, ali nisam baš bio oduševljen.

Kažu ovde da su otkrili Coca Cola recept:

http://www.telegraph.co.uk/foodanddrink/8324778/Coca-Cola-recipe-discovered.html

Evo šta je u njemu:

The 'secret recipe'

Fluid extract of Coca 3 drams USP

Citric acid 3 oz

Caffeine 1oz

Sugar 30 (it is unclear from the markings what quantity is required)

Water 2.5 gal

Lime juice 2 pints 1 qrt

Vanilla 1oz

Caramel 1.5oz or more to colour

7X flavour (use 2oz of flavour to 5 gals syrup):

Alcohol 8oz

Orange oil 20 drops

Lemon oil 30 drops

Nutmeg oil 10 drops

Coriander 5 drops

Neroli 10 drops

Cinnamon 10 drops

Link to comment
Share on other sites

All right, sweethearts, what are you waiting for? Breakfast in bed? Another glorious day in the Corps! A day in the Marine Corps is like a day on the farm. Every meal's a banquet! Every paycheck a fortune! Every formation a parade! I LOVE the Corps!

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...