Jump to content

EXIT 2011


Doca

Recommended Posts

Mali insight: Deadmau5 sad uzima između 35.000E i 50.000E za nastup, dok je pre 3 godine radio za 1.500E :D

[roflmao][roflmao] brate, ko te to slagao?

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Čovek je naš lik... zove se Zoran iz agencije S.P.A.M. :] Nisam ga ja pitao, sam mi je rekao jer smo pričali tu on, joris, moj kolega john deere i ja :]

Je l' to opet nešto samo što sam to ja? Pošto prenosim ono što je meni on rekao, ne vidim razloga što bi me lagao, čovek me je prvi put tad video u životu i samo smo kratko popričali i razmenili kontakte.

Stvarno ste bre no comment :D

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

@KURAC ZA KILIJA I REKIJA

:(

@underworld opet

hoce neko da mi kaze ko je treci lik jebeno?:)))

@joris

tih chuku vremena sam samo cupkao premoren i dizao prst u vazduh,jedini ko je mogao da me podigne je bio TJILE!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Isto ko i za DiskoZoo.... techinog ujaka sestric poslao pare po strininoj maloj

da mu uvrshi od komshije jednu od onih RUR majici... :tf: Al ono, podelili smo 100nak majici

onomad u Domu Omladine na onoj zurkici pa ih ima uokolo tu i tamo....

A sto se kinte tiche, iamo vecinu reel podataka preko naseg Marka Gramofondzije jbg... :tf: Verujte, ljudi se frljaju sa ciframa cisto iz zabave...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ta cena varira od mesta do mesta uvek... Toliko je tražio za EXIT, isto kao što i Marko uzima više kad npr. lupam ide u Japan :) S tim što hoću da kažem da je njegov menadžer ustvari toliko tražio i ta cena sasvim stoji... Iako REALNO on ne vredi te pare, ali marketing ti je čudo :D

Najjači komentar sa EXIT-a je bio od jedne ribe.

Probija se pored mene da vidi Deadmau5-a i vidi nekog lika što pušta techno i pita: "Ko je ovaj smarač, kad će deadmau5 sa onom kapom?", a to je zapravio bio onu, kapu je stavljao samo na trenutke :D

Toliko o ljudima koji njega slušaju :D

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Deadmau5-a ljudi ne slusaju toliko u Srbiji, tako da ne verujem da bi ga doveli za tolike pare. Mada ga verovatno Britanci slusaju :p

Sve u svemu meni je bilo strava iako atmosfera nije bila ni upola na kao Fedde Le Grandu, jel iko bio od vas na njemu?

Samo ovo sam nasao na youtube-u

Link to comment
Share on other sites

ja sam znao da deadmaus sad smara,ali sam se nekako nadao da ce pustati stvari od pre petsto godina,odnosno kad se pojavio:))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e de ste drugari ... bilo je do jaja ! [:D]

Kalkbrenner, Pulp, Hadouken, Underworld... Magnetic Man..malo slušala.. i Arcade Fire.ali ih ne volim :P ostalo sve u prolazu..

hoću još jednom sve... pogotovo Brenera ... :D

srela rurljane .. najzad upoznala nickwooda :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...