Jump to content

EXIT 2011


Doca

Recommended Posts

Hahah koji intergalakticki seljos ovaj Fedde [:D] Tako je care, udrrri taj player, mozda ti izbaci five of kind! :tf:

Sto se Sneak-a tice, debeli je pokusavao da nabode masu ali mu to nije bas polazilo za rukom jer je masa sacuvaj me bozhe, ali je zavuko par prejebenih traka, inace je pustao malko tvrdje nego obicno sto je razumljivo s obzirom da je mordor bio pun Sponge Bob-ova na spidu....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Mark Funk i ja b2b, ovo je kraj naseg seta i poslednji trek koji sam ja zavalio hobitima...

Cak se i vidim gore u odlasku sa stejdza, reklamiram novu RUR pixel majicu... :tf:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Mark Funk i ja b2b, ovo je kraj naseg seta i poslednji trek koji sam ja zavalio hobitima...

Cak se i vidim gore u odlasku sa stejdza, reklamiram novu RUR pixel majicu... :tf:

Moloko - Sing It Back (Mousse T's Feel Love Mix) iz 1999?

[claps]

Dobar je Fedde lik, baš se trudio kao i Joachim da komunicira sa publikom :)

Tako je care, udrrri taj player, mozda ti izbaci five of kind!

Ovo na 1:40? :D Ahahahahahhahaa

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

trudio se da komunicira sa publikom aka pustao je mnogo jump the jump remixa

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da sam video negde fritz kalkbreener,ali ne mogu da se setim da li je bio promo mix za exit,ili bas sa exita.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni ovo bio najbolje organizovan exit do sada.

po prvi put sam bio u tripu da je tu sve zbog mene tj da bi se ja zabavio, umesto utiska koji sam imao pre a to je da su se neshto minimalno iscimali da bi imali izgovor da to neshto nazovu festival. stvarno je bilo svega i svachega, da ne pominjem neke stvarno jako dobre nastupe...

hvala drugarima koji su bili da me slushaju kako pushtam. nazhalost dao sam svojih 20% jer sam svo vreme pazio da ne preskochi igla (sto se jako drmao) umesto da pazim shta cu sledece da pustim.

sve u svemu - pet puta bolji exit nego proshle godine koja je bila totalna depra

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Deadmau5-a ljudi ne slusaju toliko u Srbiji, tako da ne verujem da bi ga doveli za tolike pare. Mada ga verovatno Britanci slusaju :p

to je sve shto imam da kazhem o retardiranim "hehe" djevima danashnjice

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...