Jump to content

Haxball


Recommended Posts

Реално, требају нам било какве три на три екипе, за почетак. Мислим, ако ћу ја да браним, што би контам била добра логистичка одлука, самим тим треба да вјежбам брањење, а то не може у 2на2. Наравно, није да се овако не вежбам, али за фајн тјунинг бих могао мало голман ексклузиве да доживим:)

Питам се како играју ликови који нису изблејали ових пола године без хексбола, одо на јутуб!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јој, може у принципу скајп, ал сад то треба инсталирати, наћи мајк, сконтати да не ради мајк, ићи на гугл, видети да је до плоче, повезати преко другог џека, добити ехо, дркати опције у скајпу, смањити ехо, бити прегласан, не чути друге, кориговати то, сконтати да пуцкета звук, сконтати да је до процеса, угасити процес, видети да је битан, сконтати како да не пуцкета са процесом...

Значи може!

Кад инсталирам, јављам који ми је налог, пошто сам заборавио, ваљда ћу се сетим

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Беше лијепо стварно. Сад имају нове форе, мош се ставља већи терен, већи голови, заобљени терен лол

Ја сам рупетина, али контам да ће све то лепо да иде. Рејвен цар примања лопте, Ателас и Рејвен другари напада.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

У суштини кул, данас смо играли, ако заживи институција, релативно лако ћемо да се договНарамо. Па онда тамо за недељу дана на пример, да склепамо тим или можда и два, три!

http://serbianhaxballerz.serbianforum.info/t967-pravila

Значи, они играју 3на3, на биг терену. Морамо да пегламо онда тај биг терен. Ово горе су правила, гледао сам тимове, углавном имају 5-8 играча, тако да у суштини контам да направимо један тим ми који играмо.

Ево мало посластица:)

http://www.youtube.com/watch?v=yChh8wB83qg&feature=related

И мало туторијала, ово све треба сконтати да би се пикало са ноблесима:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па брате ниси игро пола године, а тад кад си играо, ирица је постојала метар дана, зло би било да смо добри!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...