Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meanwhile in serbia

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=01&dd=11&nav_id=484975

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Blic je genijalan, šta ova rečenica uopšte znači:

Paparaci su uspeli da je uslikaju kako mamurna izlazi na terasu obnaženih grudi. Njene silikonske grudi prosto su iskočile iz premalog bikinija, no dovoljno da paparaci sve uredno zabeleže.

Pre nego što kažete gief pix u pitanju je Ajmi Vajnaus, pa hajde da se složimo da preskočimo.

Link to comment
Share on other sites

e zexone, izvini, zaboravih da ti odgovorim. Neka hvala, jer kako mi kazu, nije da je meni nesto konstantno pomereno, pa da treba da se vrati u leziste, nego su mi jednostavno slabi ligamenti, pa cu izgleda to morati da sredim nekom malom (koligo god moze tako da se nazove) operacijom. Za sad cu da se potrudim da sjebem ovaj otok, jer me ubi, a za posle cemo videti. Hvala ti u svakom slucaju!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lesko, rekoh ti vec...

led, listovi kupusa (kupus je cudo) i burov oblog...

Posle i hepatrombin...

22 godine cepanja zglobova i kolena po svim mogucim podlogama, a i dalje rade :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

mozilla je odjednom krenula da mi se tripuje, kad su u pitanju zanimljive slike i stripovi, krene da ucita, i kada je ucita izgube se slike i pise samo

'Resized to -6% (was 640 x 199) - Click image to enlarge"

naravno ne moze da se klikne.

al dobro je, klinke i zene rade u fullu [8D]

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...