Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sutra ce biti zanimljiv dan.

Prvo imam neko predavanje na koje moram da odem samo da se upisem. Onda radim novogodisnju animaciju na Olimpu, i to radimo na klizalistu (naravno u klizaljkama), bas me zanima kako ce to da ispadne. :D

A posle, neko predavanje, odnosno generalna proba performansa koji smo spremali ceo semestar. :))

Laku noc!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skapirao da je temperatura napolju skroz kul što me je obradovalo, downside su naravno ti virusi i ostalo.

A već me nešto boli grlo nekoliko dana, nadam se da će standardni čajevi, vitamini i slično izazvati placebo pa da i to pregrmim :)

Link to comment
Share on other sites

mhmrmpmrhm ... posao.. zivote vidimo se oko devetke

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pao voznju... naravno, peshak!

kaze odlichna tehnika voznje, lepo vrshim provere, ali kao malo se vishe koncetrishi sledeci put i bice u redu.

i to sam bio u levoj traci i hteo da se prestrojim u desnu stranu, vrshim proveru i kaze policajac pogledaj peshachki levo i kad ono peshak tek stao na kolovoz... i jbg...

odo sad malo da radim neshta preko omladinske, pa uveche da radim neki crtez iz nacrtne :(

Link to comment
Share on other sites

ja auto (hvala trn :D) skolu raznesem visecevnim raketnim lanserom, a pesaka sameljem miniganom!

img_163752_carmageddon.jpg

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

namestio na fonu da zvoni alarm u 8 i jutros mi cudno sto ne zvoni, kad ono prazna baterija... doduse nisam se uspavao, vec u pola 9 sam bio budan

'de ste carevi!

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro!

Napokon se odmorih iako sam spavao čitavih 4 sata.

Neverovatno mi je to što se odmorim samo ako spavam 4 do 6 sati, svaki sat posle toga me čini sve umornijim.

Hm.

Same here o/

Kazu da prosecnom coveku treba 8 sati da se odmori, posle toga, mozak krece u novu "rundu" spavanja, tako da si fizicki i dalje odmoran ali mozak ima utisak da je spavao recimo 2 sata ako si spavao zapravo 10. E sad, posto mi nismo obicni momci nama treba 4-6! (za primer, napoleonu je trebalo 2)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...