Jump to content

Sala za kosarku


Recommended Posts

odlicna tema. Zanima i mene ako neko zna, al na podrucju cukarice.

Igrao sam do skora u pandinom balonu na banovom i tamo ti je termin 6k s tim sto su prestali da greju u poslednje vreme, pa smo presli negde na dedinje, ne znam tacno ni gde je :$ cena je otprilike isto tako velika (ako te zanima raspitacu se).

U skolama ne verujem da cena prelazi 2.5k, samo sto ti je to dosta zajebano za naci, posto treneri uglavnom na pocetku godine sve termine zauzmu. Juce sam bio u vrcinu u osnovnoj skoli, u skoro izgradjenoj/renoviranoj sali, milina za igranje, 1800din, al jbga u vrcinu je :D

Link to comment
Share on other sites

ja igram ponekad na starom difu, ali je tamo 5 soma, što je stvarno dranje.

Bio sam i u SC Borča, tamo je 3k i odlična je sala, ali je bogu iza nogu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da oblandujem ksenoncima, imam H7 ksenon na oborenim, a samo H1 obicne na dugim svetlima... :( znam, tuga

A za sale znam samo da nije bas tako ko sto Laki kaze, tesko je naci slobodan termin u skolama. Mogu da kazem da probate u OS Stefan Nemanja na Senjaku, nije losa... mada ponekad ume da bude klizavo. poz voz

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

u kosutnjaku gde je republicki zavod za sport imas ~5 sala koje se iznajmljuju za smesne pare, s tim da nisam siguran da jedna od tih "jeftinih" sala ima i table pa je mozda najbolje da nazoves i raspitas se 3572-345. (znam da u vecim salama imaju konstrukcije za sket 100% ali nisam siguran da je cena ista)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

odlicna tema. Zanima i mene ako neko zna, al na podrucju cukarice.

Igrao sam do skora u pandinom balonu na banovom i tamo ti je termin 6k s tim sto su prestali da greju u poslednje vreme, pa smo presli negde na dedinje, ne znam tacno ni gde je :$ cena je otprilike isto tako velika (ako te zanima raspitacu se).

U skolama ne verujem da cena prelazi 2.5k, samo sto ti je to dosta zajebano za naci, posto treneri uglavnom na pocetku godine sve termine zauzmu. Juce sam bio u vrcinu u osnovnoj skoli, u skoro izgradjenoj/renoviranoj sali, milina za igranje, 1800din, al jbga u vrcinu je :D

imas brate u OS Josif Pancic

raspitaj se ili ti ili ja javljam za koji dan

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Pa moze da overi sve skole na cukarici.

Banovic Strahinja, Pancic, Fica, Crnjanski(kontam da je tu nasjkuplje).

Mislim da i rudjer boskovic iznajmljuje, ali da su tamo mnogo ludi sa cenama :)

E da, nisam siguran, ali u kosutnjaku u pionirskom gradu mozda ima teren za basket u balonu.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...