Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Ajde neko da pomogne oko questa

Quest u kome sam se skuco je way of the voice, treba da odem da pricam sa nekim graybeard u nekoj planini e sad problem je sto ja nikako ne mogu da nadjem to mesto vrtim se u krug sat vremena ima jedan put koji vodi oko tog mesta ali nikako ne mogu da nadjem to mesto. Jel moze neko da pomogne plz?

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tog dela sto dobijes od dwemer centuriona mislim da nema nikakvu upotrebu,barem je za sad nisam pronasao.

Ali inace znam da je taj quest sa Falmerima dosta tezak,secam se da sam morao sam prvo da izvucem falmera da ga roknem pa tek onda da se vratim na centuriona.

Inace... onaj centurion core, ili kako se vec zove (ono sa crvenim jezgrom sto dropuje centurion) se koristi za kraftovanje deadric itema kolko sam uspeo da pronadjem na netu.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ajde neko da pomogne oko questa

Quest u kome sam se skuco je way of the voice, treba da odem da pricam sa nekim graybeard u nekoj planini e sad problem je sto ja nikako ne mogu da nadjem to mesto vrtim se u krug sat vremena ima jedan put koji vodi oko tog mesta ali nikako ne mogu da nadjem to mesto. Jel moze neko da pomogne plz?

Evo brate,valjda pomogne

JA sam dotle dosao tako sto sam svo vreme bagovao planinu tj,skakukao i isao sve vise i vise,jer mi je bilo dosadno da idem pravim putem,ali pravi put,kuda mozes ono lagano pjeske da idem jeste mesto "Iverstead"ili tako onda predjes ja mislim jedan most,tu ces da naidjes na neke ice trollove cini mi se,i samo pratis put :D

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Evo brate,valjda pomogne

JA sam dotle dosao tako sto sam svo vreme bagovao planinu tj,skakukao i isao sve vise i vise,jer mi je bilo dosadno da idem pravim putem,ali pravi put,kuda mozes ono lagano pjeske da idem jeste mesto "Iverstead"ili tako onda predjes ja mislim jedan most,tu ces da naidjes na neke ice trollove cini mi se,i samo pratis put :D

Znam brate ima onaj deo sa 2 trolla prodjes pored njih i picis gore al ne vredi izadjem na drugi kraj mape jebeni WTF?! Probao sam i ja sa bugovanjem planine al nece.

Link to comment
Share on other sites

Znam brate ima onaj deo sa 2 trolla prodjes pored njih i picis gore al ne vredi izadjem na drugi kraj mape jebeni WTF?! Probao sam i ja sa bugovanjem planine al nece.

Ides uzbrdo desno od Helgena, u jednom trenutku skrenes levo ka Orphan rock, i onda krenes jos malo ka north skybound watch, fazon iza prve okuke skrenes desno tj, krenes da se penjes uzbrdo tu malo zbagujes planinu izgleda kao da ne moze da se popne al moze lagano :), tu te kad izadjes na ravno doceka neki ice troll odatle krenes levo i nemozes da se ne snadjes.

da nadam se da imas konja :)

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Ides uzbrdo desno od Helgena, u jednom trenutku skrenes levo ka Orphan rock, i onda krenes jos malo ka north skybound watch, fazon iza prve okuke skrenes desno tj, krenes da se penjes uzbrdo tu malo zbagujes planinu izgleda kao da ne moze da se popne al moze lagano :), tu te kad izadjes na ravno doceka neki ice troll odatle krenes levo i nemozes da se ne snadjes.

da nadam se da imas konja :)

Tnx ja sam bio retard gledao sam na pogresnoj planini, totalni FAIL, nemam jos uvek konja dobro me podseti da odem da ga kupim

Link to comment
Share on other sites

Prekratka igra (ili je odigrao prebrzo) odradio thiefs guild do kraja ... dark brotherhood..(onaj imortal konj i njihove rukavice 2x backstab dmg i one hand su game braking ... 30Xbackstab ispadne sa dagerom one shot zmaja meh i max sneak dobijes vanish na cucanje vampir isto game brake samo ono fire- ostalo sve imun ... shoutovi ako igras ko stealth suvisni.

Tip pickpocket imba mozes da krades ljudima iteme koji imaju equip i tako dubliras neke rare ko blade of woe najaci dager u igri dobijes u brvih sat vremena .. puna bugova i prekratka :C

Link to comment
Share on other sites

Prekratka igra (ili je odigrao prebrzo) odradio thiefs guild do kraja ... dark brotherhood..(onaj imortal konj i njihove rukavice 2x backstab dmg i one hand su game braking ... 30Xbackstab ispadne sa dagerom one shot zmaja meh i max sneak dobijes vanish na cucanje vampir isto game brake samo ono fire- ostalo sve imun ... shoutovi ako igras ko stealth suvisni.

Tip pickpocket imba mozes da krades ljudima iteme koji imaju equip i tako dubliras neke rare ko blade of woe najaci dager u igri dobijes u brvih sat vremena .. puna bugova i prekratka :C

Ne znam da li je prekratak main quest... ali ja komotno imam 20 sati gejmpleja trenutno i nisam se popeo na planinu kod greybeardova jos... a nisam se uclanio jos uvek ni u jedan guild.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ma picenje samog main questa je po meni u ovoj igru glupo,treba bar po malo side questova da se radi da bi se uslo u pricu fino,a ja imam mozda 50 questova sada u logu i samo idem i cistim,uzivam,a preskacem main story - Al da je kratka jeste,imao sam ortaka bio je 10. level i u roku od 4-5 sati igre ( znam 10. lvl je bio kad je bio kod greybearda ) i u tih 4-5 sati je pocistio citav main story ( mada sa tgm cheatom ) Al svakako ja imam dobrih 25-ish sati u igri a samo sam greybearde uradio od main questa :D

- Btw vudu,dobar je ovaj hotfix ja installirao ,nesto namjestao,valjda sve kako treba,i izgleda mi da se grafika poboljsala i to znatno,sad tek mogu da uzivam u igri:D! Mada sam po nekim dungeonima trenutno pa se ne da primetiti fino

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Vi se cudite sto je main quest kratak ?

Pa pogledajte sve "skorije" igre od Bethesde. Mogu da se zavrse za 4-5 h. Fallout mozda i brze.

Zato su to pokrili sa beskonacnim brojem kako dobrih tako i glupih side questova i naravno DLC.

Ja josh uvek cekam da izbace neke zajebane modove pa cu onda da pocnem.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ok, senke definitivno prave najveći udarac, sve na ultra i senke na medium -> igra je poletela.

Jooooooj ulazim u Whiterun kad ono muzika iz Morrowinda (konkretno, "Rise to Reality" track), jooooj <3 (mada jes malo pederski potez, mogli su novu muziku da iskomponuju, al ionako se više niko ne seća Morrowind soundtracka)

Koje je sranje igra bila taj morrowind.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...