Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Kad ti se neko poprijeci pritisnes alt kao da sprintas i trcim prema njemu,guras ga,posle odredjenog vremena ce se pomakne...

@ prodaja ,ako razvijes speech,imas perkove da sve iteme mozes da prodajes svim vendorima,da povecas budzet vendora itd

A sto se zmajeva tice,mozda je na easy lagan,ja igram na master i prvi zmaj mi je bio dosta zajeban,ali ni priblizno tesko drugim zmajevima,jer prvog biju svi oni guardovi ,kasnije kad dodjes sam protiv zmaja u polju,jebe ti kevu ,ukenja se u tebe,par mene

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije problem sa bethesdom koliko sam skapirao, ovo je samo patch koji forceuje steam drm a kao posledicu ima to da detektuje izmenjen tesv.exe, naravno masa ljudi prijavljuje da pored toga još stvari oskrnavljeno ali nemam pojam, meni radi normalno ovo što imam:)

btw, linkovao sam enbseries dll za performance boost i novi pp_injector 1.3 za sharpening/saturation (fxaa nezavisni je po defaultu isključen sad, koristim onaj iz igre) sad i ono, lepo je ko i pre, :fry: not sure if working faster or i got used to the shit... btw vudsi, šta podešavam za LOD senki na tlu baš je debilno da gledam lepo senčeno lišće u podnožju a da mi se senka koju drveće baca na tlo iscrtava pred očima na par koraka ispred :)

Inače, jel igra ikad koristi sav taj ram kad joj se omogući? :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Који сам ја кењатор, ладно имам десет постова у топику у ком треба да имам минус тридесет постова:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...