Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

dugo nisam gledao nba, je l sad ni ovo nisu koraci? pričam o trećoj akciji, lik je naskočio, odradio roling i napravio još jedan korak, wtf

mrzi me da gledam ponovo klip, ali evo sta da uradis, uzmi skini i pogledaj bilo koju nba tekmu iz ove ili par proslih godina, pa ces videti u sta se pretvorila kosarka tamo, ranije je tamo kosarka bila basketaska, sad vise nije ni basketaska nego nesto za sta nemam termin:)

ozbiljno, ja sam pogledao par tekmi i BUKVALNO sam cele tekme gledao otvorenih usta. mislio sam da toliki nivo degradacije sporta postoji samo u rokiju kecu kad boksuje s crncem:)

inace, nisu ista pravila za korake tamo i vamo, za nosenje jesu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e uvek zaboravim da okacim, sad se setih.

evo klip moje hiphop formacije 'apokalipsa', snimak je miksovan sa 3 nasa nastupa od prosle godine na drzavnom takmicenju.

(ja sam onaj baja sto radi backflip pod full opremom xD)

Apokalipsa - Plesna skola Fenix - Nis

niste losi yuri, samo nastavi

Edited by mali_buda
Link to comment
Share on other sites

uf, pa ako ne podigne nogu onda nije poskakivanje, konfuzan si :)

i nije poenta samo u tom eventualnom poskakivanju, lik je napravio dvajes koraka i tri rolinga i to je kao regularno, ma ajde

Link to comment
Share on other sites

valjda ste gledali trikove od Michael Jordana. ista fora i za ovo...to se primeti na snimku ali nema sanse sudija da primeti to u toku utakmice. mislim dok on skonta da li je ovaj uradio korake ili nije, vec je pao kosh i kasno xD

znaci nba se sve vishe i vishe pretvara u onaj uber and1 street basket! gotiva skroz.

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

pa kakav je to onda sudija, pa ja primetim te stvari ma kako zakukuljene bile, a nije da sam neki sudija...samo se treba navici da primecujes to dok gledas tekmu, a sudija to ima u malom prstu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...