Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

pa mora da ga suspenduje, jebiga:(

znas da je to po skolama apsolutno, a ne relativno, ono, bacio si nekog na pod, suspenzija. "ali, ali , maltretiro me metar dana blabla" - "slusaj, off the record, ja bi ga jos i isutirao dok lezi dole, ali moram da te suspendujem". direktor je sto posto u tom fazonu. to je ko kad cale ubije lika koji mu je silovo cerku, pa je zapalio i pojeo, svi smo uz njega, pa i sudija i porota i murija, al covek odgovara za ubistvo s predumisljajem (sto i jeste uradio).

Sereš kao foka.

Ako ćeš praviti analogiju, to je da je ovo čista samoodbrana. Debeli je pokazao izuzetnu suzdržanost - iskulirao je pesnaju u glavu, a kad je ovaj drugi put pokušao, onesposobio ga je i odšetao. Da sam se ja našao na mestu debelog ne bih stao dok ga ne bi demolirao.

Link to comment
Share on other sites

ti si izgleda iz pejinog kraja...

boli me kurac da se raspravljam. zapravo, toliko ovoga u poslednje vreme, necu vise uopste da se raspravljam na ruru, idem na klinke i zanimljive slike i komentarisem sa 'hehe' ili 'bilo', pa me zovite atensn hor sto sam to morao da naglasim.

ali evo, poslednje diskusiono od mene:

debeli jeste pokazao suzdrzanost, ali je prekoracio trip, dakle, nije ga onesposobio bez posledica, evo nek ti stija kaze sta je debeli uradio, ako cemo vec pravne analogije. njegova samoodbrana je bila previse 'odmazdna'. inb4 "blabla ne moze u toj situaciji debeli da konta blabla" - ne moze, tacno, JA NIGDE NISAM BRANIO SISTEM, samo sam konstatovao. nema fajta u skoli, ko se bije, popice kaznu. i da, to je glupo jer debeli treba da bezi kod dise dok mu mali skace po glavi, ali don't shoot the messenger.

over and out

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jednom sam te pomenuo i to znas zbog cega i to opet u peckavom maniru, dobro, sledeci put stavljam ogromne smajlije i disklejmere, drugacije ne moze izgleda. "peja upadi", jeste, nemam post bez njih! pomenuo sam te zbog konkretne stvari, da je bilo nesto kalijevski ili lakijevski, pomenuo bi njih, nemoj da se tripujes. a ono, vidim nemas problema sa daljim forsiranjem takve komunikacije, okej, ja to sebi necu dozvoliti, a ti iskoristi dok traje if it rocks your boat.

jeste, losa mi je analogija, to priznajem.

ahaha, iznervirali ste duleta:)

jesu brate, mislim, nije mi kali sad ne znam ni ja sta uradio, ali to je stomilijarditi put u poslednjih par meseci, ne mogu, popizdeo sam.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jesu brate, mislim, nije mi kali sad ne znam ni ja sta uradio, ali to je stomilijarditi put u poslednjih par meseci, ne mogu, popizdeo sam.

awwwwwww, naljutili smo Dulia :)

hugs.gif

Znaš da te volimo ioako ne skoro nikad ne čitamo tvoje postove :*

Link to comment
Share on other sites

ti si izgleda iz pejinog kraja...

boli me kurac da se raspravljam. zapravo, toliko ovoga u poslednje vreme, necu vise uopste da se raspravljam na ruru, idem na klinke i zanimljive slike i komentarisem sa 'hehe' ili 'bilo', pa me zovite atensn hor sto sam to morao da naglasim.

ali evo, poslednje diskusiono od mene:

debeli jeste pokazao suzdrzanost, ali je prekoracio trip, dakle, nije ga onesposobio bez posledica, evo nek ti stija kaze sta je debeli uradio, ako cemo vec pravne analogije. njegova samoodbrana je bila previse 'odmazdna'. inb4 "blabla ne moze u toj situaciji debeli da konta blabla" - ne moze, tacno, JA NIGDE NISAM BRANIO SISTEM, samo sam konstatovao. nema fajta u skoli, ko se bije, popice kaznu. i da, to je glupo jer debeli treba da bezi kod dise dok mu mali skace po glavi, ali don't shoot the messenger.

over and out

Ja se i dalje slažem sa Duletom. Prosto, to je školsko pravilo - kad se dvoje potuku, obojica dobijaju ukor ... kod nas je to ukor, "tamo negde" je to suspenzija, nema veze što je taj drugi bio napadnut ili što se samo branio ili šta god. Mislim da u "školskom pravilniku" ne postoji stavka "samoodbrana" i u tom smislu je "rigorozniji" nego pravo na sudu itd, valjda i zato što su posledice školskih fajtova najčešće mnogo bezazlenije nego ono zbog čega se sude ljudi. Ali vi kao da niste išli u školu - u mojoj je makar uvek bilo tako - dvojica se potuku - obojica idu "u ćošak" ili kod psihologa, ili kod direktora, bez obzira ko je prvi počeo.

Nemoj da se nerviraš dule šta ti je, nisam navikao na takve postove od tebe :)

Link to comment
Share on other sites

ali sjajno je to, dule, što kukaš kad pomisliš da je neko nešto tvoje shvato bukvalno, pa onda lupaš preventivni disklejmer "jeeee, stavljaću smajlije od sad", a onda padaš na istu foru :D

mislim, u redu, to be fair, malo je grublje semantički ako peja kaže "jedi govna" ili kali "sereš ko foka" od tvog "peja lololo", ali suštinski nema razlike između svih tih dobacivanja po očekivanom načinu poimanja

a ako potegneš "nisam ja čuvao ovce s tobom" trip, onda jedi govna (c wut i did thar), cenim da na forumu obitavamo svi dovoljno dugo da smo preležali te boginje

@topic, i ja sam načelno sa duliom on this one, mada mi iskreno nikad nije bilo jasno zašto barem, ako već obojica moraju da popiju kazne, se ne dodele bar drugačije kazne, što bi reflektovalo i mišljenje same škole po pitanju tog incidenta. znači, ispuni se norma i obojica popiju kazne, s tim što debeli popije dva dana suspenzije a mali popije mesec dana i odlazak kod psihologa do kraja godine or smtn. tako bi i cela zajednica stavljala do znanja da uzima u obzir težinu prekršaja i ophodi se prema svakom kako zaslužuje, umesto idiotskog diskretnog "obojica po ukor" fazona

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

brate volim i ja vas sve i jesam reagovao debilno:)

sa druge strane, pricam o tim stvarima vec par meseci, onda ispadnem lud sto popizdim na nesto na sta niko ne bi popizdeo...

ovo sto ivan i mrnobody kazu je sustina, ja bih isto debelom dao ukor tri dana (cisto da se iskulira gajbi), a malom sto godina uz dodatne tripove. hell, ja bih debelom pazario petnes hamburgera, a malog bi samarao sat vremena, ali to nije poenta. ako neko kaze "zasto suspenzija", ja kazem "zato i zato" i to je to. to je ono gde 90% forumasa isfejluje kad cita moj post, ja ne znam zasto je to tako...a zaista mislim da bi bilo predebilno da pisem post u stilu moldera koji pise onu zelju za onu ribu, secate se, ono na milion strana da ne bi napravio 'rupe'.

ako napisem 'blabla debeli blaba ovo, mali ovo' onda je to diskusija. ako napisem 'zadavio bih malog' onda to nema veze s diskusijom nego je emo rant. zasto gomila ljudi mesa ova dva, vrlo 'nepomesljiva' konteksta, ne znam.

mislim, u redu, to be fair, malo je grublje semantički ako peja kaže "jedi govna" ili kali "sereš ko foka" od tvog "peja lololo", ali suštinski nema razlike između svih tih dobacivanja po očekivanom načinu poimanja

a ako potegneš "nisam ja čuvao ovce s tobom" trip, onda jedi govna (c wut i did thar), cenim da na forumu obitavamo svi dovoljno dugo da smo preležali te boginje

a "jebem ti mater" je jos grublje semanticki, sta?:)

ako ja tebi ne duvam dim u facu i u fazonu sam da ti ne duvas meni, gde ja gresim?

takodje, ja mozda imam najvise psovki po metru kvadratnom:) na celom ruru, pa sam mozda par puta nekom rekao da sere, a i to uz jaku svest da mogu da dobijem zola kind of answer. MA KO to bio.

i jos dodatno da kazem, nije cak ni fazon u tome, postoji kontekst koji moze da bude i nesto drugo osim sala/zbilja i tu je bas obrnuto, semantika je iskljucena. pa tako mozes da mi napises 'jebem ti mater' u jednom kontekstu, a u drugom nije bas svejedno ni da mi napises 'jedi govna', da li se slazes? eto, to je ono sto pricam o molderovom pisaniju, sad ja treba da objasnim kako peja zaista jeste reko to za svoj kraj (po mogucstvu da iskopam post, pa da kvotujem), kako sam sasvim adekvatno to upotrebio i u sluzbi onoga sto sam hteo da pinpointujem, a dobio "jedi govna sa ubacivanjem peje" (potpuno nekonstruktivno i direktno, a mislim da cete se sloziti i da nije ni preterano u nekom saljivom fazonu) iako sam ga pomenuo mozda dva puta u zivotu u postu koji nije namenjen njemu. mislim, ocemo da rastavljamo na cinioce ko idioti, moze, garantujem da dobijam sa nulom:) ali je RETARDIRANO to raditi, nista se ne dobija time, diskusija nestaje, ili se u najboljem slucaju usporava, meni prokuva mozak od crtanja, onda SVIMA prokuva mozak od mog pizdjenja i mozemo svi da se ubijemo kolektivno.

eto, odradio sam molder fazon = smara me da krajnje nepotrebno trosim resurse na takvo zvakanje (da, volim da walloftextujem inace, ali ovo me samo umara). a da je pera otisao pravo u policiju (tj procitao moj post bez svojih emo aditiva), ne bih nijednom morao da budem molder. ponekad mi dodje da napravim pet altova i da normalno razgovaram na ruru, a sad vi meni recite da li je normalno da neko pravi pet altova da bi mogao normalno da razgovara?

eto kali, ti si u svom odgovoru meni koji serem ko foka:) prvo izlogicirao (sto je greska, sta ti ima da logiciras kad skola suspenduje likove koji se tuku BEZ DALJNJEG TRIPA ko je kome sta blabla - ja sam to izneo, nisam iznosio debatable stvar, niti svoj stav). a onda si usao u emo trip (ja bi nastavio da sutiram itd). slozices se da oba ova nemaju veze sa onim sto sam ja rekao, tj kvoutovo si moj post o jabukama, a onda si ga potirao kruskama i pomorandzama. zasto ja na ovo pizdim. zato sto ispada da je MOJ STAV ovo sto sam napisao, iako to nema veze sa mojim stavom vec sam konstatovao cinjenicno stanje u skolama. stavise, moj stav je jos brutalniji od tvog. ali je problem sto ja to sve moram da izmolderujem i iskucam i da umrem fizicki i psihicki, a sve da bismo se vratili dva dana unazad i poceli ispocetka. jebiga, meni mozak od tih stvari u poslednjih pola godine na ruru lici na cokolino. zato sam prestao da postujem na UPT (zbog famoznog posta sa vucicem).

a JEDINO sto mogu da uradim, a da nije walloftext molderovanje je da napisem lol i odjasem u sunset, a to ne zelim da uradim jer sve ljude ovde smatram za vredne, drage i dostojne diskusije. a ne trazim mnogo, samo da se cita po vuku, a ne po mastanju:)

evo, izwalloftextovo sam i nisam se provodio lepo dok sam to radio:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Search engine tvog posta je izbacio jedan rezultat sa mojim imenom :D

Tvoj primer je veoma loš, i nema potrebe da ponavljam. Moj rejdž je prema sistemu koji ne štiti žrtve - maltretiranje je ok sve dok ne upada u oči, ali da se pojedinac suprotstavi, to nikako. Sistem je tu da brani, iako je sistem sjeban i beskoristan. Sjajan sistem -_-

Link to comment
Share on other sites

Mnogo serete, dajte neke klipove.... Evo, jedan od mene, klinka koja je ocigledno A MUST SEE po kriterijumu RTS-a:

Govori 6 jezika, kosarku trenirala 10 godina, igra Counter Strike PROFI, trenirala atletiku, bila chearleadersica........ Jedna od najuspesnijih DJ-eva u Srbiji (usla u top 4 nekog prestiznog DJ competitiona, slutimo pobedu) AKO PRATITE TATJANU, TO JE 100% TROJKA U POSLEDNJOJ SEKUNDI !!! AH DA, "VIDIMO SE NA EXITU" porucuje Tatjana !!!!! \o/

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Mnogo serete, dajte neke klipove.... Evo, jedan od mene, klinka koja je ocigledno A MUST SEE po kriterijumu RTS-a:

Govori 6 jezika, kosarku trenirala 10 godina, igra Counter Strike PROFI, trenirala atletiku, bila chearleadersica........ Jedna od najuspesnijih DJ-eva u Srbiji (usla u top 4 nekog prestiznog DJ competitiona, slutimo pobedu) AKO PRATITE TATJANU, TO JE 100% TROJKA U POSLEDNJOJ SEKUNDI !!! AH DA, "VIDIMO SE NA EXITU" porucuje Tatjana !!!!! \o/

tatjana je iz vrsca i xy puta je igrala cs sa nama ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

a "jebem ti mater" je jos grublje semanticki, sta?:)

ako ja tebi ne duvam dim u facu i u fazonu sam da ti ne duvas meni, gde ja gresim?

ne grešiš nigde, naravno, ako tako postaviš stvari, onda je to to. mislim, meni je i "jebem ti mater" prihvatljivo ako smo carevi irl, ovde bi bilo previše. gde je sad ta granica, šta je prihvatljivo a šta ne, nemam pojma i ne usuđujem se da je postavim jer cenim da je vrlo fuzzy i individualna, ali čini mi se da je niko nije prešao ovde, imho :) ali ponovo, u redu je ako ti misliš da jeste

takođe, given your reputation, stvarno sumnjam da je iko mislio išta loše prema tebi tim dobacivanjama tipa "ne seri dulio" itd., već da su pre kolokvijalno izletele u duhu diskusije gde se svi osećamo dovoljno slobodnim za tako nešto. no, to nije na meni da kažem, ali ako tebi tako odgovara, evo ja ću imati uvek spreman monokl pored kompa da pričam gospodski s tobom :D

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

pa procitaj i ostatak, i 'jebem ti mater' je okej ako je u gotivnom kontekstu:)

@kali:

da, rekao sam i sam da mi je los primer. mozda bi ipak mogao da izdvojis dva i po minuta i da procitas pokoji moj post, ipak nije to sto strana, pre bih rekao da je to psiholoska barijera;)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

u stilu moldera koji pise onu zelju za onu ribu, secate se, ono na milion strana da ne bi napravio 'rupe'.

jeeeebote, gde si se ovoga setio. :)))

riba koju nadju u garaži zamotanu u tepih, ispunjava 3 želje ali sve bukvalno, bla bla ... omiljena epizoda x files-a. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...