Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

Kako će da ti naglasi? Uzeo si i dodao svoje FB, GMail, Exchange naloge i ostavio sinhronizaciju. Jel treba neko da ti naglasi kad kupuješ šporet da ne stavljaš šaku na ringlu kad je uključena ili glavu u rernu? Malo edukacije nije na odmet, da si odvojio jedan sat i pogledao kako Android sinhronizuje naloge, sve bi razumeo

Slazem se kriv sam :P ali jebiga ne mogu ja da znam sve o telefonu pre nego sto ga kupim , i ocekujem da mi se nesto sto je najbitnije objasni pri kupovini , nisam ih pitao neke

nebitne stvari tipa kako da podesim vibraciju . Ovo je itekako bitno i trebali su da mi naglase pri kupovine , jer jelte uzece mi grdne pare. Al ajde sad , bilo ne ponovilo se

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel treba neko da ti naglasi kad kupuješ šporet da ne stavljaš šaku na ringlu kad je uključena ili glavu u rernu?

jeste sad, to je isti nivo intuicije...

sto se toga tice, ja nisam nista znao o androidima, ali sam bio oprezan cim su net-lover telefoni, pa sam se raspitao/iscitao i tako sam izbegao kletu sudbu. medjutim, jeste gej da uredjaj radi bilo kakve stvari koje mogu imati bilo kakve posledice, a da ne pita, ipak je to elektronski uredjaj, nije sporet na drva koga kontrolises tako sto ga pogledas dal gori vatra unutra.

i ocekujem da mi se nesto sto je najbitnije objasni pri kupovini

sto se mene tice, pri kupovini ne, ali uputstvo svakako mora da naglasi bilo kakve stvari tog tipa. ili da telefon ima neka najavljivanja kad oce nesto da drka.

licno ne bih imao problem sa telefonom koji eksplodira ako ga ne koristis 12 sati, ali da to lepo ili pise u uputstvu crvenim slovima, ili da krene da ti ispisuje na ekranu upozorenja pet sati unapred.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se kriv sam :P ali jebiga ne mogu ja da znam sve o telefonu pre nego sto ga kupim , i ocekujem da mi se nesto sto je najbitnije objasni pri kupovini , nisam ih pitao neke

nebitne stvari tipa kako da podesim vibraciju . Ovo je itekako bitno i trebali su da mi naglase pri kupovine , jer jelte uzece mi grdne pare. Al ajde sad , bilo ne ponovilo se

Batice, telefon te je pitao za Google nalog, video si da je odmah krenuo da ti skida mailove po difoltu. Zar se nisi zapitao kako on skida te mailove, kad je nemoguće da baš 100% vremena budeš na WiFi? Takođe, isti je fazon sa bilo kojim drugim nalogom.

Dalje, kako ne proveravaš svoju potrošnju u toku meseca?

Zamisli da tebi treba i svakome drugom da naglase šta se doplaćuje, kako se namešta ovo i ono i tako dalje, gde bi im kraj bio?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Matori fora je u tome sto sam ja kupio telefon pre 2 dana , tako da ne mogu jos da proveravam mesecnu potrosnju , drugo , aktivirao sam telenor KLik , dakle, trebalo bi da skida preko

klika , a ja umesto toga imam 4700 din zaduzenja i jos 148 MB na kliku , cudno zar ne? a oni nemaju objasnjenje ni za to....

Link to comment
Share on other sites

apropo price o novim generacijama i novo-retardiranom svetu...drljam po jutjubu sa klincem slusamo pesmice, i dodjemo do radioheada. i cenzurisan je paranoid android da moras da verifikujes da si 18+ da bi gledao.

Jebote covek je najpametniji sa 12-13-14, betoven je do 18 ono odradio skoro sve, njutn sa 17 izbacao kilograme jabuka.

A moderno drustvo brani debilu od 17 godina i tipa 11 meseci da slusa radiohead....tuga

Meni je smesno sto su u tom spotu cenzurisali sise a nisu cenzurisali lika koji sam sebe sece sekirom :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

nisi u pravu pero, jebi ga. tebi kroz ruke svaki dan prolaze telefoni i u tome si pa ti to deluje prirodno, ali nije tako. jeste, setovo je on nalog, pitao ga je verovatno cim je upalio telefon. ali tu nije pisalo da ce on stalno da se kaci na net bez njegovog odobrenja. jednostavno, ako ce nesto da mu nabije racun od 5k za 2 dana, a da on pri tom ne klikce 'yes yes' to mora da se naglasi. ne testiramo svi telefone za svet kompjutera

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

grgile, sine, evo ja ću malo da budem konstruktivan.

1. prebaci se na neki od prenesi plus paketa kod telenora, počeće odmah da ti obračunavaju po novoj tarifi. nećeš se spasiti od ovoga što si do sada nabio, al će prestati dalje da nabija makar

2. namesti kućni wifi (ruteri koštaju oko 2000 dinara) i trudi se da većinu internet stvari na telefonu radiš od kuće

3. stavi widget za gašenje i paljenje mobilnog neta na homescreen (home - menu - add to home - widget - settings - mobile network) pa ga pali samo kad ti treba

4. instaliraj aplikaciju "gprs monitor" sa market-a čisto da bi znao koliko kad trošiš

koji telefon imaš uopšte?

nisi u pravu pero, jebi ga. tebi kroz ruke svaki dan prolaze telefoni i u tome si pa ti to deluje prirodno, ali nije tako. jeste, setovo je on nalog, pitao ga je verovatno cim je upalio telefon. ali tu nije pisalo da ce on stalno da se kaci na net bez njegovog odobrenja. jednostavno, ako ce nesto da mu nabije racun od 5k za 2 dana, a da on pri tom ne klikce 'yes yes' to mora da se naglasi. ne testiramo svi telefone za svet kompjutera

prvo pitanje kad je upalio telefon bilo je "da li imate uplaćene megabajte kod operatera", tako da ono, ipak se izretardirao :D

Link to comment
Share on other sites

da, ali su ti telefoni zamumuljeni, ne znam ja nista, sto je sigurno, sigurno je, rece kaludjerica - u prevodu, ja drzim u apn namesteno na gprswapp, pa kad ocu na net, promenim u gprswap i tek onda sam stvarno siguran da nece na kvarno negde da pici:) iako sam mu poiskljucivao sve sve

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da, ali su ti telefoni zamumuljeni, ne znam ja nista, sto je sigurno, sigurno je, rece kaludjerica - u prevodu, ja drzim u apn namesteno na gprswapp, pa kad ocu na net, promenim u gprswap i tek onda sam stvarno siguran da nece na kvarno negde da pici:) iako sam mu poiskljucivao sve sve

ovo mi ide uz nekoga ko drži daljinske u kesicama a sa mobilnih ne skida foliju, a ne uz kompjuterski pismenu osobu. nhf

Link to comment
Share on other sites

Ja držim daljinac u kesi i još nisam skinuo foliju sa novog telefona, a znam 3-4 programska jezika dobro :o

Doduše to je zato što mrzim masne daljince a ovi novi telefoni su tako podložni grebanju da je to bruka, ne znam kakav ti psihološki profil podrazumevaš kod osoba koje praktikuju ove stvari :D

Link to comment
Share on other sites

Ja držim daljinac u kesi i još nisam skinuo foliju sa novog telefona, a znam 3-4 programska jezika dobro :o

ovako pocinju ljudi koji pre 50te, zavrshe gledajuci tv dok sede na plastificiranom trosedu i nose rukavice dok ciste kola

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, onda ne možeš da menjaš paket, tj. možeš u te dve godine na koliko si potpisao da pređeš samo na skuplji :(

Prenesi plus 1 GB je skuplji od Prenesi 400, tako da eto rešenja.

@peja:

Ivke je objasnio sve, početni ekran Androida te pita i upozorava za 3G/Edge prenos

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Haha, ipak ima lazarevčana, to je kul :)

Nemam predstavu koju bih kafanu, mogu obe, ako je dobra klopa :) Ograničen sam vremenom, ne bih ostajao u petak uveče u provodu, pa računajte i to. Treba mi nešto što se do 19h može završiti.

hvala i tebi skrimke :)

imas "Hotelcic"i "Lovac", oba ces lako naci. Ako ne budes, iscimaj me na PM da ti dam br.

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

Prenesi plus 1 GB je skuplji od Prenesi 400, tako da eto rešenja.

@peja:

Ivke je objasnio sve, početni ekran Androida te pita i upozorava za 3G/Edge prenos

ako upozori izvinjavam se...

ovaj hackdroid sto sam ja probao ne javi nista u tom fazonu...ovaj custom winmo rom sto furam ima ponudjeno automatic i manual za taj plan i kaze da ako nemas data plan tralala...a fon sam kupio vec konfigurisan od strane operatera, tako da ta stock podesavanja nisam ni mogao da vidim dok nisam usao u settings

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ovo mi ide uz nekoga ko drži daljinske u kesicama a sa mobilnih ne skida foliju, a ne uz kompjuterski pismenu osobu. nhf

ja sam kompjuterski pismena osoba, ali sam omgwtfmobilnatelefonija nepismena osoba. a telefon ima milion nekih gej koraka, ono, tripujes da si iskljucio sve samoinicijativne net kurce i on opet ode da nesto izdrka, sto je sigurno sigurno je.

ako upozori izvinjavam se...

ovaj hackdroid sto sam ja probao ne javi nista u tom fazonu...ovaj custom winmo rom sto furam ima ponudjeno automatic i manual za taj plan i kaze da ako nemas data plan tralala...a fon sam kupio vec konfigurisan od strane operatera, tako da ta stock podesavanja nisam ni mogao da vidim dok nisam usao u settings

mene nikad nista nije pitao, a nije bio konfigurisan, uzo sam ga kod neutral vendora.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...