Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

QA. Ukratko, sastavni proces izrade nesto kompleksnijih sajtova (konkretno Gtech, firma u kojoj radim, radi na sajtovima za online kladjenje) i posto u takvim slucajevima sve mora da radi savrseno, moj posao je da testiram i trazim greske u aplikacijama u raznim browserima i OSevima. Mislim, ima tu jos stvari koje treba da se rade, ali ovo je neka osnovna funkcija. Mi dodjemo kao policija web developerima. :D A posto sam ja lvl 1 web tester, glanvi deo posla mi je da blejim na tom sajtu i izvrsavam neke razne testove, tako da placaju me da blejim na netu. :D Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

QA. Ukratko, sastavni proces izrade nesto kompleksnijih sajtova (konkretno Gtech, firma u kojoj radim, radi na sajtovima za online kladjenje) i posto u takvim slucajevima sve mora da radi savrseno, moj posao je da testiram i trazim greske u aplikacijama u raznim browserima i OSevima. Mislim, ima tu jos stvari koje treba da se rade, ali ovo je neka osnovna funkcija. Mi dodjemo kao policija web developerima. :D A posto sam ja lvl 1 web tester, glanvi deo posla mi je da blejim na tom sajtu i izvrsavam neke razne testove, tako da placaju me da blejim na netu. :D

I koliko zaradjujes mesecno? :)

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

pandur se navatavao sa ribom iza kontejnera?

Sa ribom pandurkom. Onda me je recima i stavom maltene natero da se pokajem sto sam preso preko duple iako nema nigde nikog u tom zabacenom delu grada u to vreme, pa me pustio bez kazne, ali kontam da je to bilo cisto u cilju da se uslihta pandurki, jer me je ona celo vreme posmatrala ko da sam kuche sa slomljenom nogom -_-

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...