Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

@ TingoL :

Ако мислиш на Интелову графичку, онда ти могу рећи шта год те интересује, пошто имам исту.

Ја играм доту на лаптопу, са том графичком, и не да нисам задовољан, него презадовољан. Ради без икаквих проблема!

Link to comment
Share on other sites

Rusi su neverovatni... Totalno sam promenio misljenje o toj naciji, mislio sam da je to jedan uspesan, pametan i savremen narod (onoliki pisci, pesnici, naucnici...) ali dota mi je otvorila oci... Na stranu to sto 90% njih ne zna da se sastavi sa herojem, zanimljivo je to da ne govore ni jedan drugi jezik sem Ruskog, a svi koji ne pricaju Ruski su "Amerikanjec", ponekad imam osecaj da igram sa nekim stvorenjima sa druge planete koja su dosla da bih izgubio partiju... :/ A sto se verovatnoce tice, ako u svom timu imas 3 poznata igraca i ti, 90% sanse da ce 5. biti Rus, ako udjes single 90% sanse da ce 3 coveka biti Rusi... Tuzno...

Edited by soNea
  • Downvote (-1) 1

soNea

Link to comment
Share on other sites

I to, Rusi ne znaju dotu...igra ih mnogo, 80% igraca dote su rusi, naravno da ces da naidjes na kretene, al isto tako sam mnogo puta igrao sa rusima koji soluju partiju dok ja failujem

Upravo! Pre bih rekao da je problem u vama i vašem skoru. Ako vam je bracket dobar, dobri Rusi će igrati sa vama da nećete ni primetiti da su Rusi.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Dosadni ste. Jebali vas rusi. Ti rusi sto su dijabole su uglavnom deca. Tj 99% tih retarda su klinci koji se izdrkavaju. Prekinite vise da serete po toj naciji. Zamisli fore : " Rusi ne znaju da igraju dotu,oni su glup narod" . Gluplji si ti sto si uopste pokusao da povezes ove dve stvari,tj dotu sa realnim svetom. Sta drugo da ti kazem,osim cao,zdravo.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 4

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Dosadni ste. Jebali vas rusi. Ti rusi sto su dijabole su uglavnom deca. Tj 99% tih retarda su klinci koji se izdrkavaju. Prekinite vise da serete po toj naciji. Zamisli fore : " Rusi ne znaju da igraju dotu,oni su glup narod" . Gluplji si ti sto si uopste pokusao da povezes ove dve stvari,tj dotu sa realnim svetom. Sta drugo da ti kazem,osim cao,zdravo.

Nepismen si druze, pogledaj jos jednom sta sam napisao, jesam li rekao "Rusi su glupi jer lose igraju dotu"? "na stranu to sto ne znaju da igraju dotu (nisu jedini)", "ne znaju ni jedan drugi jezik osim ruskog" "svi koji ne pricaju ruski su amerikanci" ja sam iznenadjen njihovim komentarima u igri to je sve, posto vrlo dobro govorim Ruski... Ne vrti se svet oko dote, shvatices ti vec...

A moja zabrinutost se uglavnom svodi na to "Gde ja to idem?" posto mi Rusija uskoro ne gine...

Edited by soNea
  • Downvote (-1) 1

soNea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...