Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ne buni me kad neko napise neko negativno iskustvo o istoj, nego pocinje jako da smara kad je 15 od 20 postova po strani daily whineovanje o rusima.

 

Kao sto sam rekao u drugoj recenici, niste jedini, odnosno svi mi pa tako i ja imamo ista iskustva.

Realno tebi niko ne brani da ista napises o nekom gejmu koji si imao. A vidi kad ne bi napisao to da sam sreo debila,nego da sam izgazio neke likove,neko bi se pojavio i rekao kako se kurcim,itd itd. Znaci meni uopste ne smeta ni kad mohr dodje pa pljuje po rusima,niti kad stroki dodje i prizna da je napokon oduvao sa voidom. Ovo je forum o doti i treba da se pise sve sta se desava u igri,koliko god pola tih stvari bilo tuzno i idiotski.

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

ae kad kukamo da ja malo kukam :

 

http://dotabuff.com/matches/770351896

 

gejm za povratak na 6k, pocepala mi ekipa :D

 

Invoker mid vs morph vadi prvi item u 25min middas :D

sta ti ovde imas da kukas nije mi jasno daleko sam ja od tvog mmr-a da se razumemo . al dzabe tebi prijatelju 6k kad si sa maginom imas 5-7-0 od tih 5 smem da se zakunem da su barem 2 dok su vam rusili bazu , imas 481 gmp ? invoker je dement al i ti se nisi bas dokazao da nisi kriv !

  • Downvote (-1) 6

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Odigrao opet prvi game nakon 4600 rating, i koja razlika od 4500, lol.

 

Partija 68 minuta, sve 5 od oba tima vrhunski odigrali, roshan je bio contested svaki put kad je neko otisao, a uzeli smo ga 3-4 puta, pravi itemi, ma vrh.

 

Ako je ovako i na visi mmr, onda te igrace igraju dota kao carevi bez retardi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...