Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ja mislim da bi bilo najbolje da neko otvori novi topik za vas sto konstantno kukate posle svakog odigranog gejma, jer ovde vise nema sta da se procita osim toga.

 

Jel mislite da osim vas par niko drugi nema ocajne gejmove pune rusa i generalno ljudi koji fejluju/rejdzuju/fiduju?

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja primecujem ovaj podforum je namenjen doti. Ne vidim sta tebe toliko buni ako neko napise neko negativno iskustvo u istoj? Sta bi trebali da pricamo? Kad napises da si pobedio game,docice neko i recice kako se kurcimo,kad napisemo kako gubimo onda dodje neko kao ti i kaze jao kako vi svi kukate,bla bla. A verujem cim ti nemas te ljude koji fejluju,rejdzuju i fiduju da si ti neki 6000 mmr,a imamo i mi koji smo losi pa imamo izmedju 3500-4500 i susrecemo se sa svakakvim pajserima. Samo mi nije jasno ako ti uopste igras dotu,kako se ne susreces sa ovakvim ljudima sa kakvim se svi srecu.

Edited by cyBhoneR
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 5

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites


Imagine you're playing a game with a few friends and you're having fun. You exchange jokes and high fives all around after every epic moment. Your bro turns to you and says, "I love this game, and I definitely do not want to kill myself!" You all laugh. You are having a good time. You are not playing Dota 2.


An easy to learn, lighthearted, forgiving, casual multiplayer FRTS (fun real time strategy!!) with a friendly, diverse and helpful community. It's excellent for busy, older, slow people, I changed Bejeweled's icon to this game and my mom still haven't noticed it!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja primecujem ovaj podforum je namenjen doti. Ne vidim sta tebe toliko buni ako neko napise neko negativno iskustvo u istoj? Sta bi trebali da pricamo? Kad napises da si pobedio game,docice neko i recice kako se kurcimo,kad napisemo kako gubimo onda dodje neko kao ti i kaze jao kako vi svi kukate,bla bla. A verujem cim ti nemas te ljude koji fejluju,rejdzuju i fiduju da si ti neki 6000 mmr,a imamo i mi koji smo losi pa imamo izmedju 3500-4500 i susrecemo se sa svakakvim pajserima. Samo mi nije jasno ako ti uopste igras dotu,kako se ne susreces sa ovakvim ljudima sa kakvim se svi srecu.

Ne buni me kad neko napise neko negativno iskustvo o istoj, nego pocinje jako da smara kad je 15 od 20 postova po strani daily whineovanje o rusima.

 

Kao sto sam rekao u drugoj recenici, niste jedini, odnosno svi mi pa tako i ja imamo ista iskustva.

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...