Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

igram sa 4 rusa vs 5 rusa po sred eu west,i ez game,prefarman sam void,medjutim retardirani rusi klasika odu pobiju se 4 vs 5 i poginu,i sta sam ja,budala da im donosim free points ? odem lepo afk i jebem im sve rusko po spisku. mislim da u zivotu ovako nisam mrzeo nesto :D

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Generalno nemam posla sa onim hardkor rusima ali ovo sto sam doziveo je bas bas hevi, sve normalno u gejmu, void fino farmuje malo sporije kastuje ulti ali dobijamo lako, i onda void odlucuje da iz cista mira invokeru ne da njegov recept za force staff, i onda kada mu da proda sve svoje iteme i kupi 70 sentrija :(

Pogledam mu steam profil, ono rus, dodao sam da ga malo vredjam posto mi nije dovoljno u gejmu jer je mute-ovan koliko sam skapirao...

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni uopste nije jasno zasto mohr-u dajete minuse kad god spomene ruse,a generalno svi smo svesni da je covek u pravu. Da nema tih usranih rusa,igra bi bila mnogo kvalitetnija.

ti usrani rusi cine ~50% igracke populacije dote u svakom trenutku, bilo u kecu i sad u dvojci, a da nije njih od pocetka, dota ne bi bila upola kvalitetna igrica kao sto je danas.  najbolji igraci na svetu su nekad bili rusi, nego je danas konkurencija napredovala bas zahvaljujuci tome sto postoji toliko miliona igraca dote, pa sad imamo kineze, svedjane, cak i amere koji sabijaju. 

 

normalna stvar u zivotu je da sa povecanjem broja ljudi, povecava se i broj mogucih idiota, tako da je cista sreca sto su samo rusi u tolikom broju .. zamisli jos po milion srba, bugara ili turaka na serveru. nego, zato postoji mmr koji bi trebalo da svima vama kvalitetnim, pametnim i skillovanim igracima omoguci izlazak iz tog blata od low life ljudi. 

a retard postoji i na 6k mmra, samo sto su tamo kriterijumi za retarda drugaciji od onih za 4kmmra.

 

btw ne dajem minuse na russian rage :) ne branim ih, samo niste realni...

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ti usrani rusi cine ~50% igracke populacije dote u svakom trenutku, bilo u kecu i sad u dvojci, a da nije njih od pocetka, dota ne bi bila upola kvalitetna igrica kao sto je danas.  najbolji igraci na svetu su nekad bili rusi, nego je danas konkurencija napredovala bas zahvaljujuci tome sto postoji toliko miliona igraca dote, pa sad imamo kineze, svedjane, cak i amere koji sabijaju. 

 

normalna stvar u zivotu je da sa povecanjem broja ljudi, povecava se i broj mogucih idiota, tako da je cista sreca sto su samo rusi u tolikom broju .. zamisli jos po milion srba, bugara ili turaka na serveru. nego, zato postoji mmr koji bi trebalo da svima vama kvalitetnim, pametnim i skillovanim igracima omoguci izlazak iz tog blata od low life ljudi. 

a retard postoji i na 6k mmra, samo sto su tamo kriterijumi za retarda drugaciji od onih za 4kmmra.

 

btw ne dajem minuse na russian rage :) ne branim ih, samo niste realni...

Ovde niko ne govori o tome kako smo mi dobri,pametni,kvalitetni,skillovani itd itd.Stvar je u tome da kad god igramo sa rujama u timu,nebitno na kom mmr-u se radi,uvek obrnu debilcine. I to da su ubacili taj mmr kako bi bolji igraci odskocili od ovih morona je glupost. Pa ne mozes ti sam da izneses partiju kad imas lupam 2 fidera ruska u timu.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

ti usrani rusi cine ~50% igracke populacije dote u svakom trenutku, bilo u kecu i sad u dvojci, a da nije njih od pocetka, dota ne bi bila upola kvalitetna igrica kao sto je danas.  najbolji igraci na svetu su nekad bili rusi, nego je danas konkurencija napredovala bas zahvaljujuci tome sto postoji toliko miliona igraca dote, pa sad imamo kineze, svedjane, cak i amere koji sabijaju. 

 

normalna stvar u zivotu je da sa povecanjem broja ljudi, povecava se i broj mogucih idiota, tako da je cista sreca sto su samo rusi u tolikom broju .. zamisli jos po milion srba, bugara ili turaka na serveru. nego, zato postoji mmr koji bi trebalo da svima vama kvalitetnim, pametnim i skillovanim igracima omoguci izlazak iz tog blata od low life ljudi. 

a retard postoji i na 6k mmra, samo sto su tamo kriterijumi za retarda drugaciji od onih za 4kmmra.

 

btw ne dajem minuse na russian rage :) ne branim ih, samo niste realni...

 

ne bih se slozio to za dotu 1,tamo su turci bili ono sto su sada rusi ovde ali si tamo mogao da igras gejmove,bar na playdota.eu gde otkucas !f i vidis ko je odakle i lepo pokickujes smradove iz tih dementnih zemalja,sto zbog pinga,sto zbog njihovog poznatog ponasanja i svi srecni i zadovoljni,votekick opcija je dusu dala za ovaj matchmaking trenutno kad vec nece da restriktuju eu west za istocnu djubrad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...