Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Gledam juce funn1k-ov livestream, stvarno kidaju ovi na 6000, jos ga prozivaju da je nub lol. 

Posle presaltam na Dendija, lik ima nekih 2-3k odigranih solo i ~55% w/l ratio. Ja sam mislio da je negde oko 80% u publicu..Jos jedan dokaz da se steluju gejmovi i forsira taj ratio...

Sta to znaci steluju se gejmovi? steluju se da budu izbalansirani? :P

Link to comment
Share on other sites

Gledam juce funn1k-ov livestream, stvarno kidaju ovi na 6000, jos ga prozivaju da je nub lol. 

Posle presaltam na Dendija, lik ima nekih 2-3k odigranih solo i ~55% w/l ratio. Ja sam mislio da je negde oko 80% u publicu..Jos jedan dokaz da se steluju gejmovi i forsira taj ratio...

Logika  nula

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

Gledam juce funn1k-ov livestream, stvarno kidaju ovi na 6000, jos ga prozivaju da je nub lol. 

Posle presaltam na Dendija, lik ima nekih 2-3k odigranih solo i ~55% w/l ratio. Ja sam mislio da je negde oko 80% u publicu..Jos jedan dokaz da se steluju gejmovi i forsira taj ratio...

 

Pa da, samo sto on ima 55% protiv likova koji su na 5k+ ratinga, a ti imas, lupam 55% protiv likova koji su na 3k :) Kad bi lik sa 6k ratinga igrao stalno sa likovima na 3k verovatno bi imao i vise od tih 80%, a ti kad bi igrao sa likovima na 5k+ ratinga ne bi imao ni 30% verovatno...sto kaze Dovla, logika ti je nula, nema tu nikakvog stelovanja, igras sa ljudima koji imaju slican rating kao i ti, normalno je da si oko 50% uvek manje-vise.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ja igram na ~4300.

Ali to nije bitno. Sta lupate uopste? Jel vi kapirate da je ovde ne govorim o rejtingu nego o w/l odnosu koji se racuna od prvog gejma, mesecima, godinama pre nego sto je uveden ranked match sistem i to jedno sa drugim veze nema. Dakle on je taj odnos pobeda i poraza gradio mnogo pre pojave ovog sranja,  pa neka je i izgubio 300 gejmova od kad je poceo da igra ranked na visokom rejtingu, to nije moglo da mu pokvari procenat vise od par %.

Znaci lik profesionalac ima 55% u pub-u kad igra solo. To je kao kad bi doveo Kristijana Ronalda da igra mali fudbal sa likovima koji treniraju u Hajduku iz Kule i ``koji su bolji od prosecnog fudbalera` i ocekivao da izgubi svaki 2, 3. gejm jer jebiga i ti likovi znaju da igraju fudbal, ko ne moze da ukapira tu logiku neka potrazi pomoc. Gledao sam milion puta takav stream i cak i na tom rejtingu, par puta kad je Dendi igrao i gubio, dobijao je takve kretene i idiote, da to ne da nema veze sa rejtingom nego se tacno vidi da se forsira ono o cemu pricam.

Edited by Hyperian
  • Downvote (-1) 1

indeed

Link to comment
Share on other sites

A sta Valve ima od toga sto ce tebe, ili bilo koga drugog drzati na 50-55% w/l, ne kapiram? I sta si se uhvatio Dendija, decka verovatno zabole ona stvar za pub meceve i to je to, vezba, isprobava bildove/taktike, zajebava se, uzima jos malo para od strimovanja, sta vec...ja kazem da generalno, ako igras sa ljudima koji imaju slican rating kao ti, nije nista neobicno da si na 50-55% w/l. Peglao sam dugo i HoN, isti kurac, 80% igraca nebitno na kom ratingu je se kretala od 50-55%, ajde da kazes 60%, ali ne preko toga...e sad jedino ako je to neka globalna zavera u MOBA igrama ;)

 

 

E da, ovo poredjenje fudbala/Ronalda sa dotom i dota igracima je roflcopter :)

Edited by Kurcoglu
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...