Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Jednostavno, ne volim kad neko iz necega lepog izvadi nesto ruzno. To ruzno je sad bitnije od onog lepog? Kad pogledam npr. sta pisu u zutim stampama, to je maltene isti nivo misljenja, jer ljudi kao vi u sustini mozete i znate samo da zavidite kad neko postigne uspeh.

Ljudi vezbaju, puno, svako izrazava svoje emocije na razlicit nacin, to je gordanov nacin, radio je isto to kad smo bili u Hrvatskoj na turniru. Ja ne branim "svog dota heroja" vec branim drugara i bivseg saigraca, znam ga mnogo bolje nego vi sejaci govana.

Minimum kulture je neophodan? Slazem se za neke druge situacije - za sport, igrice i ostalo - nikako. Znam ljude koji kad igraju sah te psuju podjednako, na turnirima. Imate bezbroj situacija gde se jednaka sranja desavaju. Da ne pricam o fudbalerima. Al' evo tvog "heroja tenisa" kog ja izuzetno postujem, a i ti sigurno, samo sto on nije dota nerd, a i tebi je bitnija popularnost, jer si mainstream nerd:

Teraj se u kurac bre

Samo jedan od primera u sportu gde je "minimum kulture" veoma bitan.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

^qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pod dva, jedno je ingame flejmovanje tj BM gde mu se ti lepo u lice ispišaš na njegovom jeziku - što je prilično em popularno, em raspostranjeno u e-sportu, a drugo je ovakvo ustajanje i bečenje kao da su ortaci iz kraja u istoj igraonici koje je po meni na patetičnom nivou.

Najbolji igrachi na svetu u svakoj disciplini sportskoj imaju trenutke kada uticu na protivnichku psihu i verbalno/psihicki ga unistavaju.

Tako da , seriously...

^.^

Link to comment
Share on other sites

Daj mi primer iz pro gaming sveta da je neko nekome glasom rekao na obom © razmuljivom jeziku nešto slično onome što se može videti na klipu.

Svo inostrano prozivanje, koliko ja znam, se svodi na pominjanje no skill, imba, op i slično. Porodicu da stavljaš u usta nekom random liku je jedna stvar, a BM druga. Ovo je čist primitivizam.

^.^

Link to comment
Share on other sites

Pazi bitno je da nije skrnavio u toku game-a, msm ovde je game vec bio gotov, pale su dve strane. Sad sve je stvar ukusa, neko ce opravdavati, neko ce reci da je seljacki...

btw uzeli su trece mesto izgleda :

[12:17] <andre_> 38:9

[12:17] <andre_> PROBLEM?

[12:17] <andre_> ?????????????????????????????????????

:D

Link to comment
Share on other sites

evo vam i navi (ista organizacija kao ovi sto se gordan drao na njih samo cs team) vs (cini mi se) sk-a (ili fnatica)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwsE4NAP9I78y9BJk7xYN3zXCU3vItHGXThnjXRJb4jBWPOaob

obom © razmuljivom jeziku

kontam da je srednji prst po tebi razumljiv jezik?

Mislim da su par predhodnih postova dovoljno objasnili zasto se sve te stvari rade. Kao gamer mogu da kazem da te stvari uticu na tvoju igru, sad na nekog pozitivno, na nekog negativno, na srbe to uglavnom bude: ajmo da im/mu sve po spisku.

Puno je tu emocija - gordan ih je tako ispoljio.

edit: a da i dranje dize moral tima

edit2: a da cestitke momcima :) dota timovi su sigurno najvise uradili na international sceni: DH 09 champ, ESWC 11 #3 ... puno online eventova osvojenih, kapa dole.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

evo vam i navi (ista organizacija kao ovi sto se gordan drao na njih samo cs team) vs (cini mi se) sk-a (ili fnatica)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwsE4NAP9I78y9BJk7xYN3zXCU3vItHGXThnjXRJb4jBWPOaob

kontam da je srednji prst po tebi razumljiv jezik?

eto dobar primer ali to je protiv mTw-a , mislim ta slika

evo protiv SK gaminga

pogledaj ovo , pa reci nesto , opet taj NaVi :))

^.^

Link to comment
Share on other sites

ono sto je jos tuznije od ponasanja decka sa klipa je to sto je gomili vas to normalno, uz argumente 'tako radi i xyz', 'ko ne igra dotu nek se ne javlja' i sl.

dajte bre ljudi malo razuma

+1

poenta je da je bedno psovati tako direktno nekome familiju itd. na jeziku koj protivnik ne razume i onda prici i pozdravljati se.

skroz sam okej sa " JEBI " i slicnim povicima kad te pukne adrenalin... ali " jebi mame kurve bre " je tuga, ma sta vi rekli.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

to sto je on mozda ispao nevaspitan, ne znaci da je zasluzio toliko vasih postova pa cak i svadja...sto se mene tice nek je otisao i da im se iskenja u usta na sred Pariza sve dok oni to ne shvate pogresno, gledao sam par puta kako se i njemu likovi deru (ne bas "jebu majku kurvu" jer to niko ne bi dozvolio bar ne na nasim lanovima) a on sedi posran i cuti...jednostavno tako to ide :)

A bolje da ste sve ove postove posvetili cestitkama momcima na uspehu i besu (koji je barem mene ispunio danas) zbog toga sto nije bilo nikakvog stream-a za polufinale i duela za 3. mesto...to je jako tuzno a ujedno i veliki propust u organizaciji.

Inace sve cestitke od srca,mislim da su mogli i do kraja da odu na ovom lanu,delovao je kao da je "njihov" od pocetka...da su dosli u finale sa Navijem ne bih imao sumnju na koga da stavim "all in" :)

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...