Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Citam stalno sta pisete i 90% stvari je tacno , za ruse i ostale degenerike ,ali sam se sinoc toliko iznervirao da moram to da podelim i sa vama , igram gejm sa 2 drugara koji imaju solidan renk i lepo igraju oko 4300-4500 .... ja nisam neki igrac ali pratim scenu po malo i znam u teoriji dosta , igram supportove fino,i ovaj drugar ukljuci captian draft namerno da se nebi desilo da likovi pikuju samo trajharderske heroje , i nas 3 klikcemo brzo da postanemo kapiten , medjutim neki moron od 2 preostalih nas zajebe i uzme kapitena umesto nas i u moru heroja on pikuje neki totalno degenski pik , sve bi bilo ok  da nije zadnja 2 pika uzeo kombinaciju IO i PUDGEEEEE :( tad sam odlepio psovao sam mu sve sto ima na svetu , da bi se na kraju ispostavilo da i jedan i drugi imaju rank 5000 ! a mi naravno izgubili gejm !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Jel ti oces da kazes da Srbi ne znaju najbolje ?

 

edit: Upravo sam igrao sa 2 dementna srbina, prvi je birao Trax posle Snipera drugi je birao Vipera kao supporta. Posle 30 minuta sam otisao afk, znao sam da sam trebao odma. 

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Poceo sam opet da igram nakon 7 meseci cs-a i moram da primetim da je komjuniti u doti stvarno toksican, cak su i streameri sa par k viewera mahom retardi koji flejmuji, kukaju i ostalo

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam opet da igram nakon 7 meseci cs-a i moram da primetim da je komjuniti u doti stvarno toksican, cak su i streameri sa par k viewera mahom retardi koji flejmuji, kukaju i ostalo

ja sam juce igrao sa streamerom nekim koji je bio ultra friendly(cak smo i sabili), sve zavisi na koga naletis :D

Link to comment
Share on other sites

jbg,pub u cs-u,sam za sebe si,pub na doti,dovoljan je 1 retard da unisti game :)

Da, to sam posle skapirao, potpuni retard u csu koji gine stalno ne moze da utice na partiju ni blizu kao lik koji feeduje, ali opet

A da, stvarno fali forfeit igri cini mi se...hon nisam igrao, ali koliko znam sistem radi tako sto do pola sata partije svih 5 ljudi mora da se slozi za ff, a posle je dovoljno 4...kapiram da bi % pogresnih procena, tj. situacija gde ljudi predaju mec a mogli su da pobede bio mizeran, a pogotovo na visem mmru recimo...

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ma uvek je tako bilo,botovi na sve strane,samo sto su sada svi na jednom mestu.Pre su se rasipali na bnet i kojekakvim inhouse ligama i garenama.Ja s vremena na vreme odigram neku partiju i neretko ljudi failuju na najprostijim stvarima.Tipa lanaya koja ne razvija ulti jer smatra da je to sranje skill,destroyer koji gubi mid od svena,a kad vdim da je neko pickovao barathruma,to je 99% suicide,jebeno se charge-ujem preko cele mape,bara.

  • Downvote (-1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...