Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Silencer je krs support. Trebaju mu lvli i farm.

 

naučio sam ga manje više, opet sam digao jedno 300 mmr-a :) prvi ajtem mi je bukvalno urna, čisto za neki mana regen i hp, i onda samo ih samo spamujem sa curseom, pravim stackove, itd :) sviđa mi se što je debeo,  sa urnom i threadsom nabije oko 1.2k hp-a.

posle kad nabaciš meku, onda može da popije dosta demidža :) sviđa mi se što u nekom trenutku, sa sasvim bulja ajtemima može da počne da ubija i završi se tako što postaneš offcarry ili čak carry

u suštini koliko sam ga mrzeo, sad ga volim :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Играо је и ванила скај са нама, само што ја не знам ко је то, па га позивам да се јави. Наравно ја сам издоминирао партију као и увек

 

Untitled.jpg

 

Ja usao u rur grupu, al' nikako da me ubacite u gildu da se igram malo sa vama.

Cimao sam i Lakija sa fr.req. ali laki iskulirao, pa ajd kad vidite ovu poruku ubacite me u gildu da pratim desavanja i igram malo sa normalnim ljudima.

 

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Fnatic je skroz na mestu, decko ima anksioznost koja uvek moze lako da se pojavi, koliko god da je tretman bio uspesan... Ono sto je njima bitno je da ne ugrozavaju

uspeh ostala cetiri igraca iz prostog razloga sto nisu igrali sa njim veoma dugo.

 

Ista prica bi bila da je Fear rekao, e ljudi ja ocu da igram posto sam pozvan iako mi otpada ruka, ne zanima me, i valve rekao ok imas pravo igras. Mislim da EG-ju

ne bi bilo svejedno...

Link to comment
Share on other sites

Prilicno sam siguran da je sve to preuvelicano da bi imali vecu sansu da ga zamene, ocigledno je da ga tim nije hteo a ni menadzment.

 

To da ce sada manje da urade sa njim je definitivno ali Era je zaradio pravo da bude na internacionalnom i decko se bori za sebe i svoja prava. Era nije hteo da se vrati kuci nego su ga poslali kuci. Pusti te price da u Engleskoj nema psihijatra koji ce da mu prepise lekove i da su oni u kontaktu sa njegovim roditeljima a traze apsolutnu diskreciju od valvea. Kako to da sada roditelji dozvoljavaju Eri da igra a ovaj prica da je u kontaktu sa njima non stop.. 

Eri bi realno pametnije bilo da je popustio i da podeli dobitak sa Xcaliburom ali decko nece da ga gaze.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...