Jump to content

Konzole?


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atmosfera je bila više nego korektna (ako ne računamo "dečije" vanzemaljce), jedino što su tehnikalije bile katastrofa... tu negde je posle navale Quake-based igara koje su imale FOV od 90 stepeni krenuo talas konzolnih portova, mislim da je Halo imao valjda 70 ili tako nešto, uglavnom nisam mogao duže od pola sata u cugu da igram od mučnine. Našao sam relativno skoro neki trener koji pritom dozvoljava menjanje FOV-a, al sad je kasno :D

Link to comment
Share on other sites

mene je kod halo-a najviše smorila repetitivnost. jedino su delovi kad voziš malo osvežavali, inače oni su beskonačni hodnici sa potpuno istim rasporedom zaklona i neprijatelja smarali opasno.

Link to comment
Share on other sites

zato sto wipeout hd ima i na disku u prodaji :)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

krekovanje je dž, i da, zaboravi na multi i PSN download

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znaci ako krekujem ps3, vise necu moci nijednu igru da igram u multiju na netu, iako ga vec imam original?

i koliko je krekovanje? :D

Hoces, samo izvadish taj usb mikro kontroler koji sluzi za krekovanje iz sonija (preko usb-a je spojen) , restartujesh konzolu i sve je po starom

Onda upalis neku orinigalnu igru, konektujesh se na net, konzola se update-uje, ti igrash originalnu igru i mozes da se oprostish od piratskih posto se konzola update-ovala preko 3.41 firmware-a

Link to comment
Share on other sites

grrrr.... uzeo sam od sefa ps3 i nece da mi radi, izgleda da je sjeban onaj ulaz za povezivanje preko ona tri kablica, kad sam probao preko hdmi radilo je ok, al moj tv nema hdmi :/

gundj gundj...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ček, hoćeš na SD tv-u da igraš PS3?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hocu da igram ps3.

Zivim u iznajmljenom stanu, gde imam lep veliki tv, i malo mi je glup trosak da kupujem novi tv kad vec imam ovaj, nije moj doduse, ali sto da bacam pare kad ne moram?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Moraš da resetuješ PS3 da prihvati konekciju preko "tri kablića" jer on i dalje šiba signal preko HDMI.

Da bi to uradio, treba da držiš POWER taster duže kad uključuješ PS3, pa će on da se resetuje. Drži tipa 5 sec, kad čuješ drugi "PIP" to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ti mene zajebavas?! U jebeno upustvo su mogli da stave kako staviti kako utaknuti kabl od struje a to nisu?!....

probacu to, ako bude radilo, lucky dolazis do hotela u ponedeljak, castim pice

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rofl, probao sam ps3 pozajmio sam killzone2... bozemesacuvaj kakvo je ono pichkopacenje na gamepadu... ali da su oni uspeli da prodaju konzolasima da je evolucija igranje fps-a na konzoli... lol, 1000 puta je gore nego sto sam i zamisljao... kakvi su oni marketinski magovi, alal im vera

nista fp odbacujem... probacu ostalo polako ali sigurno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...