Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

Данас смо нашли пса у згради. Пас се даје на усвајање, па ако неком треба нек виче!

Ветеринар мисли да је мешанац Cane Corso-a и Staforda. Има око четири месеца и женка је. Хтедох да га дам у азил за керове, али ветеринар каже да би било паметније да пробамо сами да нађемо неког.

582419_10151301842394463_1758634474_n.jpg

12586_10151301842419463_1890520536_n.jpg

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

Strokane imas srece sto si u stanu pa i ako ne nadjete nikog opet mozes da je vratis na ulicu. Ja imam dvoriste i jednom nam se tako neka dzukelica usetala u isto. Mi kao ajd nek bleji malo pa cemo je oterati. Posle 3 dana da sam je odneo na Novi Zeland vratila bi se u moje dvoriste. Bili smo prisiljeni da je usvojimo :tf:

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

hvala peri sto je provajdovo tigra, macka je ostala

zhiva ali iznemogla, vidi joj se u ocima hahahaha

uz malo srece za 3 meseca imacemo od nje macice o/

538050_404787786266972_1248116626_n.jpg

431346_404787799600304_874988545_n.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da je divlja ulicna macka, da zivi na -30c bez vode i hrane omacila bi 29 zivih i zdravih machica. Posto je rasna kucna gospodska macka i ima sve sto jedna macka pozeleti moze bice zajebano :(

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sad se setih da imam neke kul slike od letos, taman da razbijemo malo ovu zimu. Ovo su uglavnom drugari mog kera, nazalost nemam nijednu normalnu sliku rota koji je mega car, ali i ovi manji su kul.

Ovaj vam treba ako trazite tartufe :)

DSC_5883.jpg

Zenka Bigla (znam da ima onih koji se loze :)

DSC_5902.jpg

I ovo moje prase :)

DSC_5933.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...