Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Mnogo mi je tanka ta prica kako su pobegli, da su jurili macku, i pojeli starca koji ju je branio, nesto mi tu smrdi. Moj pas je pojeo narkomana koji mi je upao u stan, dok sam ja bio tu, valjda se osetio ugrozeno, al da zviznu komsiju u tudjem dvoristu, pritom ne jedan nego dva psa, to mi je bas nerealno. I jos da se ne pobiju medjusobno, bas ima dosta rupa prica, zivo me zanima sta ce da bude konacna verzija

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Udo Tvrdi said:

Pa na to je on i implicirao. Di od svih rasa bas njih. 

Sta fali Stafordu? On izgleda zajebano, al je mica.

pitbul i staford je jedan te isti pas, jedina razlika je sto se u borbi staford bije sedam minuta u proseku a pit vise sati, sto nema veze sa napadima na coveka

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pricao o statistici. Znaci od svih ubistava koje su ucinili kerovi, najcesce su izvrsioci pit bulovi.

Ako me napadne razjareni terijer (sto mi se desilo), mogu da zavrsim sa izgrizenom nogom i kerom napucanim u glavu. Ako me napadne razjareni pit bul, mogu da umrem.

Plus sto ce te, statisticki gledano, daleko pre napasti pit bul nego staford ili terijer. 

Razumes sad sto je to mislio?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...