Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Bleach prva sezona, mada ako pogledas prvu gledaces i dalje...iako je od prve nadalje sranje.

 

Basilisk definitivno. Ozbiljnija i surovija verzija toga bi bio Shigurui, ali po onome sto si rekao Basilisk bi te zadovoljio.

EDIT:

Death Note ako nisi gledao mislim da niposto ne smes da zaobidjes.

Ninja scroll pod o.b.a.v.e.z.n.o. film je nije serija, tj dugometrazni anime. 

Edited by Fenodrim
  • Downvote (-1) 2
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Završo se Attack on titan, ali kaže mi ortak da još nije kraj tj pretpostavljam da ili treba da izađu nove sezone ili kao, da pročitamo mangu, al to mi se ne radi

 

E sad odavno sam planirala da skinem kad se završi, al sad ne znam da li ću da se smorim kad odgledam do kraja i sad treba da čekam sledeći serijal ako uopšte bude, i to možda će sve izaći taman kad odem u penziju. Da li da gledam?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sinoc u dahu 20tak najnovijih epizoda Naruta Shipudena.... ubrzali su malo i to mi je kul, pogotovo sto je makljanje

na sve strane zbog treceg velikog rata koji se odvija...  PS. demon-fox drugar!   o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Bah,odgledacu do kraja ovog arc-a pa cu prestati...

 

Ima li neko neki predlog sta bih mogao da gledam umesto toga?Svideli su mi se Berserk,Slayers,Trigun,Cowboy bebop,Get backers,Ghost in the shell,Chrno crusade,Full metal alchemist...Gledao bih nesto ranga ovog navedenog.

Link to comment
Share on other sites

Naveo si maltene sve zanrove :)

Imas u prvom postu izdvojene naslove, prelistaj to eventualno. Ako imas vise vremena prelistaj topik, preporuke se provlace kroz svaku stranu.

 

Probaj Technotize, mracan je i spor. (sf)

Hakkenden. Old skul je.(samurai)

 

[kasljuc]Shigurui, Sword of the Stranger[/kasljuc] :P

 

EDIT:

Steins Gate takodje! 

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Da ne bude samo "ajde reci mi sta taj post znaci":

Ghost in the Shell: Arise (攻殻機動隊ARISE -GHOST IN THE SHELL- Kōkaku Kidōtai Araizu -Gōsuto In Za Sheru-?) is a four-part OVA series that serves as a re-imagining of Masamune Shirow's Ghost in the Shell.

Ukoliko nije to budi ljubazan, reci mi sta taj post znaci.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Bah,odgledacu do kraja ovog arc-a pa cu prestati...

 

Ima li neko neki predlog sta bih mogao da gledam umesto toga?Svideli su mi se Berserk,Slayers,Trigun,Cowboy bebop,Get backers,Ghost in the shell,Chrno crusade,Full metal alchemist...Gledao bih nesto ranga ovog navedenog.

Needless , Black lagoon, ne mogu sad da se setim icega, odavno nisam nasao anime da mi drzi paznju vise od par minuta :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Letos overavam neki torrent sajt i naletim na cover nekog anime-a sto sam gledao kao klinjo, kad ono do jaja prica mixovano sa nostalgijom.

 

Istinski sam uzivao gledajuci 5 sezona.

 

Initial D 9/10

 

Da nabrojim sta sam gledao do sad, mozda mi bacite neku preporuku.

 

Evangelion 9/10

 

Prejaka prica

ono kad ga cale natera da iznabada druga, ne znam da l' sam ikad dobio takve emocije od drugih medija

 

Steins;Gate 9/10

 

Kad ce druga sezona za ovo??? Mislim da do sad nisam video bolju pricu o time travel-u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...