Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Nije los pocetak, odgledao sam dva komada engleskog dub-a, epizode su po ~20 minuta, tako da tih 70 nije toliko strasno. Jedino mi je truba sto su im filleri nekako besmisleni. A i lik od 3 banke se ponasa kao neki mali shinji iz evangeliona, a obozavao sam taj crtani kao mali. A mozda je i do dub-a, pa onda ameri odglume glasove preko kurca.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa, koliko sam video u ove dve epizode, po meni, ima dosta nepotrebnih i neubedljivih "oh no" scena sa mejn likom koji se previse potresa za neurohirurga, pritom nepotrebni fleshbekovi sa onom kuckom i njenim caletom koji traju i traju :)

mislim, toga je bilo i u evi npr, ali je barem bilo sa stilom, ono, rez, pa preskoce dobar deo, i onda odrade jedan valjan fleshbek.

aj videcu da skinem te, mozda bude ubedljivije

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Filer predstavlja materijal koji nije postojao u prvenstvenoj ideji, stripu a koristi se za prolongiranje trajanja serije usled nedostatka materijala ili prosto zato sto zele jos novca.

U oba slucaja bude govno.

Filer nije fles bek.

Inace, zamisli da gledas, recimo, Pulp Fiction dabovan na nemacki.

Nije bas najprijatnije za usi, je'l? :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Filer nije fles bek.

osim ako se jedan te isti ne ponovi 5 puta u toku epizode :))))

avaj, spritzenzi guzen! skinucu dzapaniz verziju sa subovima. mada, odgledao sam deo 3ce sa spanskim dub-om, bolje je, jedino sto imas osecaj da gledas crtani u kojem je svim muskim likovima glas podario benicio del toro :))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Monster je za mene jedna od najboljih animea ikada!

A eng dubovi su sranje i treba ih uvek zaobici ako je moguce naci sa titlom

pa ono, akira dugometrazni je ok dabovan, cak i nindza skrol, mada, to sam gledao kao mali, mozda bi mi sad bilo drugacije.

nego, jel neko mozda zna kako se zove anima sa nekim mechovima u nekom medieval steam pank okruzenju. Secam se da su koristili zmajeva srca za napajanje mechova, i imali su neki lebdeci gradovi, to sam gledao sa 12-13 godinica, znaci, neka 2002ga. Uopste ne mogu da se setim plota. >:(

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...