Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Sad sam pogledao ima ovaj Higashi na listi,ali sa engleskim nazivom Eden of the east ;)

Anyway,poceli da izlaze:

Blood C - trebalo bi da bude alternativna verzija Blood

Natsume Yuujinchou- sezona 3

No.6-Based on a science-fiction novel by Asano Atsuko.The story is set in No. 6, a future model city in 2013. Raised as a top-ranking elite since the age of 2, a boy named Shion lives in an exclusive area in No. 6. On the night of his 12th birthday, he rescues a boy who calls himself Nezumi (Rat). Nezumi ran away from the city's Special Security Area. From that moment on, Shion's life is changed forever...

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja bas gledam stalno hoce li neko nesto da postuje napokon.

C - Money of soul possibility control - Onako, deluje mi kao da su mogli malo da upotpune pricu, ovako stoji na klimavoj gradji a i ipak volim mozda malkice realnije da je.

Kuroshitsuji 1 i 2 - Vise je napravljena za gledanje slatkih dechaka i seksi batlera dok je prica koja je mogla da se razvije da bude anime mnogo bolji ostavljena po strani, mada nije da je nema uopste. Lepa je atmosfera itd.

Deadman Wonderland - Ocekivala sam vise, previshe superpowera, nije realan ni po drugim stavkama npr iako je dovoljno brutalan film, kao da su autori zaboravili da se protagonisti nalaze u zatvoru.

edit: na poslu sam tako da sam ovo iznad na brzaka napisala nemam vremena opsirnije

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izdvojio sam oko 130 naslova kako poznatih,tako i onih za koje ja smatram da su vredni gledanja.

Ima sigurno naslova koje sam slucajno zaboravio,a ima i onih koje nisam zeleo da ubacim iako su poznati.

Ubacite josh ako zelite.

Spisak je sastavljen samo od serija,nisam mogao da prelistavam i filmove.

Trudio sam se da kako tako sortiram po zanru,ali dosta serija spada u vishe kategorija pa je zajebano,al to je lako promeniti.

Preskocio sam Gundam,Macross i josh neke velike fransize.

Sve su serije,spisak filmova ce morati da saceka :)

Mogao bi Uare da ubaci tamo u prvi post da ljudi odma znaju da su samo serije u pitanju do 2011.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

REDLINE - Bas gledam da li ima pomena negde za ovo. Uglavnom, u dalekoj buducnosti, kada su antigrav vozila postala standard, nasli su se ljudi koji i dalje odrzavaju duh trkanja automobilima. Crtez je 2D, radjen prvo rucno pa ubacen u racunare, animacija je glatka, zvucni efekti su jeza, muzika razvaljuje. Sama radnja nije nesto preterano zakuvana, nema nekih drama, likovi su simpa.

Tiger & Bunny - bilo je dosta zajebantski dobrih stvari u seriji, Gvozdeni je likcina.

Steins Gate - Za narod sto voli ozbiljne anime serijale, trenutno stigao negde do pola sa gledanjem, Commie subovi su, malo falicni.

Kamisama no Memochou - Preleteh ga cisto da vidim sta se izdesavalo, stavio bih ga kao serijal koji se uzima za ozbiljno, i ozbiljno se penje na zivce. Upozoravam da iskljucite mozak kad god spomene NEET detective frazu.

U subotu uvece cu da kampujem dok ne izadje bilo kakav snimak prve epizode Fate Zero-a.

Novi Last Exile, finale Shane, Horizon cu isto pratiti pomno, ostalo kako koji.

Edited by l3fty
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Steins Gate deluje kao serious business, fala na preporuci

Ok, ovde sam našao gomilu verzija, šta tačno da skidam, koje su najbolje u pogledu kvaliteta i enkodinga (samo 720p me interesuje)?

Za one koji ne mogu da otvore, na raspolaganju su 720p [한샛-Raws], 720p [Leopard-Raws], 720p [HS], 720p [Commie], 720p [steins;Sub], šta skinuti?

Link to comment
Share on other sites

Raw-s nemoj nikad da skidas,jedino ako znas japanski onda mozes ;) Kao sto ime kaze to su "sirove" epizode bez prevoda.

Od ove druge dve grupe svejedno od koga skines...ni jedna ni druga nisu nesto poznate i imaju neke propuste koliko vidim po komentarima.

Ja sam skinuo Commie.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...