Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vec par dana je neka ortakova rođaka tu kod njega, francuskinja. lepa, slatka, a još i meleskinja. malopre se zezali po gradu sa njom i ćaletu mu pozlilo, imao je blaži moždani udar pre nekih 20ak dana i on kao 'ostanite vi, vratiću se brzo' s obzirom da nije daleko od mesta gde smo bili. iskuliramo mi tu i pričamo o svemu i svačemu i u jednom momentu krene da me poljubi, ja se odmaknem u wtf fazonu i objasnim joj da imam ribu itd... da bi mi ona 'ladno na to rekla da i ona ima dečka tamo i da joj to nije problem i kao 'can we be friends with benefits?'

propustio sam sprc sigurno ali ko ga jebe

ssi

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

vec par dana je neka ortakova rođaka tu kod njega, francuskinja. lepa, slatka, a još i meleskinja. malopre se zezali po gradu sa njom i ćaletu mu pozlilo, imao je blaži moždani udar pre nekih 20ak dana i on kao 'ostanite vi, vratiću se brzo' s obzirom da nije daleko od mesta gde smo bili. iskuliramo mi tu i pričamo o svemu i svačemu i u jednom momentu krene da me poljubi, ja se odmaknem u wtf fazonu i objasnim joj da imam ribu itd... da bi mi ona 'ladno na to rekla da i ona ima dečka tamo i da joj to nije problem i kao 'can we be friends with benefits?'

propustio sam sprc sigurno ali ko ga jebe

ssi

260361x.png

Link to comment
Share on other sites

vec par dana je neka ortakova rođaka tu kod njega, francuskinja. lepa, slatka, a još i meleskinja. malopre se zezali po gradu sa njom i ćaletu mu pozlilo, imao je blaži moždani udar pre nekih 20ak dana i on kao 'ostanite vi, vratiću se brzo' s obzirom da nije daleko od mesta gde smo bili. iskuliramo mi tu i pričamo o svemu i svačemu i u jednom momentu krene da me poljubi, ja se odmaknem u wtf fazonu i objasnim joj da imam ribu itd... da bi mi ona 'ladno na to rekla da i ona ima dečka tamo i da joj to nije problem i kao 'can we be friends with benefits?'

propustio sam sprc sigurno ali ko ga jebe

ssi

slike

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Kakvi tripovi, cima me klinka pre mozda nedelju dana neka totalno glupa prica, par puta se vidimo, al' ono sve ok bilo(ja rekoh sebi sta bude bice) i juce neka prica ide i iz cista mira kao "nije valjda da se lozis na mene"... ja se zgranuo, otkud to, nit sam ja nju cimao nit sam dao povoda da to misli, i kazem joj "ne bre, si luda?" I tu prekinemo pricu evo ceo dan me mrci sa nekim glupim pricama...weirdo weirdo pritom SSI :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...