Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma CS-ov solo mid fejl...

@Peja I bolje je sto ga nemas..Da ga imas, smucile bi ti se napaljene klinke i klinci..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

doselio si se u bg da studiras . prvi put to cujem

E, kad bi ti znao koliko je sinova i kćeri jagodinskih dobilo od mama i tata po stančić u Bgu kad su krenuli na studiranje... Zaplače mi se kad se setim da se jedva skrpim da platim sa cimerom kiriju za garsonjericu koja je u stvari improvizovana garaža ( da stvarno je improvizovana garaža ovo gde sad živim) :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Dule:

Nećemo sad mi je baš do jaja, živeću u domu uskoro :D

@Madjar:

Da prvo sebi obezbedim, lako će posle to sa pokolenjima da ide :D

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uprvo sam video na tvu reklamu gde rekmaliraju neki šampon sa ''pravim'' pivom, wtf

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma ok to Dule, al aludiram na to da su mnogo počeli da se proseravaju. Jok, nek naprave šampon sa ekstraktom sperme i ona je hranljiva, "sa proteinima koji će ojačati koren vaše kose i dati joj novi sjaj, kakav ste oduvek želeli".

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zasto zena ima sposobnost da muskarca sjebe na milion nacina i sve ih zna instiktivno? Sve se nesto pitam koja je poenta vezivanja... ssi

edit: emo ssi hejt typo

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

radim na sajmu u NS kao cepach karata. I sinoc bio u komisiji za zatvaranje hala. U komisiji idu Inspektor , Vatrogasac (covek koji proverava dali su pogasena sva svetla dunno zasto ga zovu vatrogasac) i nas 4 sto radimo preko studenske zadruge. Krecemo od jednug ulaza i teramo pijanu bagru napolje ka drugom ulazu. I sve smo lepo isterali i otisli kuci kad ono medjutim . Dosao ujutru na poso kad ono neko digo preko 30 pistolja i par pusaka sa zastavinog standa bas is te hale koju sam ja zatvarao :D Bila murija radila uvidjaj i utvradila da je ipak neko provalio tokom noci. Da su kojim slucajem ustanovili da je hala zakljucana a da je ostao neko unutra najebali bi svi iz te takozvane "komisiji" [8D]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...