Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sjajan link sa slikama napuštenih sredina bratske nam Rusije

http://www.themysteryworld.com/2011/01/abandoned-things-of-soviet-union-378.html

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

haha, ima nešto slično u big bengu u ušću. telefon potopljen u akvarijum, a na staklu zalepljen broj i "pozovi me!"

pozoveš, a on nedostupan rofl

ahaha, sad da smo ameri, već bi bilo 20 klipova na youtubu snimljenih iphone-om koji to ismevaju :)

Link to comment
Share on other sites

bilo mi je zanimljivo šta su ti nuklearni svetionici koje spominje na jednom mestu, pa sam izguglao ovo, objašnjenje je na engreskom al razumećete.

Prvo što mi je palo na pamet kad sam video taj svetionik je igra singularity i onaj svetionik sa početka igre. Ne liče, ali s obzirom na tematiku igre, inspiracija je jasna.

800px-Point_Lookout_Lighthouse.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...