Jump to content

PES 2011


Ivan~

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Stavih ovaj novi pesedit patch, sutevi su jaci.. sta ja znam, ali svaki sut koji mi je isao u okvir gola sada ide kao projektil preko gola.. :(

igra je i dalje prebagovita sa 2 players vs comp..

Mislis na prelazenje liga i kupova 2v2 ?

Jel zna neko koji patch se koristi na turnirima i u igraonicama kod Vuka ???

Link to comment
Share on other sites

Jel igra neko Master ligu?

Ja evo vec sam negde na pola 2. sezone, doveo sam nekoliko bas dobrih igraca, i tako. Ali imam jedno pitanje, posto se jako nerviram zbog toga.

Vec proteklih 15-20 utakmica, nekolicina vrlo kljucnih igraca (Graffite, Barry, Martin Petrov, Storari, Fogia) su mi u ljubicastoj (najlosijoj) formi. Pokusao sam da ih drzim u igri sve vreme, pokusao sam da ih stavim na klupu, pokusao sam da ih stavim skroz van tima, kao da ih odmorim, i nista od toga nije pomoglo. Da li zna neko mozda gde to da se popravi, odnosno da li da se podesi neki trening ili nesto kako bih im podigao raspolozenje?!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ima fazon 0 dobrih golova, svi garant pre poslednjeg patcha gde je fazon bio samo da suvaš iz daljine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uzeo i ja da vezbam slobodnjake...

Igram sa Celzijem vec duze vreme,a najvise na sony 3 sa drugarima pa jedino me to zajebava tj. dam 1 u 1000 pokusaja...

S' kim predlazete da izvodim slobodnjake sa Celzijem? Probao sa svima i Lampard mi je za sada najnormalniji xD

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

A imate li vi osećaj, dok igrate novu verziju bilo kog PES-a u zadnjih godinu-dve-tri, kako oni neke elemente igre namerno sjebu, da bi imali šta da poprave u sledećoj verziji? I to sve da bi opravdali izdavanje igre svakih godinu dana, za šta nema realnog razloga, osim da uzmu više para...

Eto, ja sam intenzivno igrao PES 1 i 2 na Soniju kecu, pa onda nisam takao igru do 2009, u kome sam sa mukom i pod prisilom (peer pressure) izdržao možda 20tak partija. Onda sam se oduševio desetkom, a i jedanaesticom. Ipak, sećam se da je uklizavanje u jebenom PES 2 bilo bolje, normalnije i predvidljivije, i mogao sam da uklizam uvek kad mi treba. Čak i u 2009 je ok uklizavanje, samo je prestrog sudija sa kartonima. U 2010 i 2011 često, kada treba uklizati, dobijem long pass skalu, ili uklizam sa drugim igračem i popasem crveni. Tako sam jednom sam sebi dao gol sa pola terena, zbog uklizavanja koje se pretvorilo u savršeni long pass mom golmanu pod prečku :-)

Ok, popravili su short pass usmeravanje, koje je u 2010 bilo jebeni užas (a bilo normalno u prethodnim), a zajebali brdo drugih stvari.

Da ne pričam kako golmani skidaju nemoguće dobre šuteve i 1 na 1 situacije, a posle zaseru maestralno, pa onda menjanje igrača koje je definitivno deset puta bolje funkcionisalo u verzijama PES-a pd pre 10 godina... Mislim, spisak se nastavlja, ali me mrzi da kucam...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1na1 ako lepo pogodiš stranu, neće ti odbraniti

ako si iskosa, logično je da ćeš mnogo teže dati gol, i to mi se sviđa

penali su odlični

što se tiče uklizavanja, igram uglavnom na PS3, ali ni na kompu nisam nikad doživeo bag da mi napuni i sl

jedino što mi se ne sviđa je što igrači često ne mogu da se zaustave da ne izađu sa loptom, sve drugo mi je skroz ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sve te sitne gluposti su prihvatljive, ali krupni problemi poput AI-a tvojih igraca u odbrani i njihovo tumaranje je nesto sto je neko morao namerno da sjebe..ili je totalno retardiran..ili treca solucija je zeleo da napravi sto arkadniji sistem da kad mali japanac pritisne trougao da postoji 90% sanse da ce mu napadac izaci sam 1v1..

triput krug isto..kad mi neko probije po strani i pritisne triput krug znam da su sanse 90 posto da ce ili njegov igrac da da gol jer su moji nestali (makar igrao total defence) ili ce moj da je nabije sebi u mrezu..

to su jednostavno nastelovane stvari koje mnogo nerviraju..uz golmane koji su totalni kanal..nisam snimao ali za ovih recimo 1000 partija koje sam odigrao sam video jedno 100 najbizarnijih i najnemogucijih golova sa 7+ odbitaka u akciji..gde se i lik koji postize gol cak smori kolko ga je usralo da bi dao gol..

a penali bi bili dojaja u teoriji da ne postoji ona fora sa unazad i dole..ne secam se da sam promasio penal zadnjih 50 puta..a isto toliko sam i primio jer se i po netu rasirilo u zadnjih nekoliko meseci..

cini mi se da je menjanje igraca bilo mnogo bolje na dvojci sa onim klizacima sto namestas..

Link to comment
Share on other sites

Da, da, penali znaju biti uzasni. Ima ona fora, nesto sa unazad drmr, ne znam tacno. :P

Nego, koji je dobar patch/fix za dresove itd.?

Ovaj data pack u samom pesu mi fejluje kad krene sa instalacijom, pa sad trazim nesto drugo. :)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

pes-edit patch je ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako izvodite u toku tekme (dosudjen penal) -

dakle korak po korak

1. u trenutku kad cujete sudijin zvizduk za izvodjenje pritisnete kocku/kvadrat/sut. KRATKO JEDNOM

2. Zatim pritisnete UNAZAD od pozicije gde je gol. npr ako sutirate s leva na desno (gol je na ekranu desno a izvodjac levo) pritisnete Levo. i obrnuto. takodje KRATKO. vrlo je vazno da bude kratko u protivnom prebacujete gol.

3. Zatim ide kljucni deo. Pritisnuti NADOLE ili NAGORE u intervalu izmedju kratko i dugo. time zapravo birate stranu u koju igrac sutira. ovaj interval pritiskanja je tesko oceniti ali posle par suteva ce se prst nastelovati i necete promasiti nijedan penal. ukoliko previse drzite - masite gol. ukoliko prekratko drzite, pogadjate golmana..znaci naci neku sredinu..ja licno uvek naginjem ka kracem, jer je golmanu ovaj penal neobjasnjiv za branjenje..

Sta se desava - Igrac sutira tzv potkopanu loptu, koja ide recimo dva na sat..ako ste lepo sutnuli samo ce da odksakuce u gol malo sa strane od sredine. sa golmanom su dve opcije - ili stoji na sredini i posmatra kako ulazi u gol, ili se baci a lopta ga posto je potkopana, samo prebaci i prodje iza njega u gol. Probajte i videcete..nakon malo vezbe izvodjenje penala ce postati 100procentni gol. kad god sam izvodio penale na turniru to mucenje je trajalo vrlo dugo jer niko ne moze da promasi..

hint - bitno je i koji igrac izvodi! oni sa pk takerom i boljim sutom ce ukoliko vise pritisnete NADOLE ili NAGORE u tacki 3 ipak preciznije sutnuti i pogoditi gol, obrnuto i ako malo pritisnete opet ce moci da sutne dovoljno dalje od golmana..kod losijih izvodjaca veca je verovatnoca pogadjanja sredine ili stative..mada rekoh - posle 30 izvedenih navezbacete prst tako da Julio Cezar gadja kao Sirer iz zlatnih dana..

Kod izvodjenja penala na kraju utakmice tj. posle produzetaka menjaju se tacke 2 i 3 i to

2. Samo zamenite ugao iz kojeg gledate penal i ponovite isto - dakle ne pritisnete ulevo ili udesno vec iskljucivo NADOLE. (to mu dodje unazad iz tog ugla, tj. potkopavanje)

3. posle toga ide LEVO ili DESNO za biranje strane u koju se sutira..

I to je to. odsad sipajte golove i iz penala..kad me ne bude mrzelo, postavicu par bagova i za kornere i slobodnjake sa strane ali je zapravo ovaj penal jedina 100% sigurna fora

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...