Jump to content

Ako studirate u centru Beograda


Recommended Posts

U trosobnom stanu prekoputa Masinskog fakulteta, izdajem dve velike sobe sa dva kupatila i upotrebom kuhinje, potpuno opremljen. Kablovska, telefon, Internet, parno grejanje. Izdaje se dvema osobama, cena 170 evra po osobi.

Kontakt telefon: 063/8655-916

(molim pomerite oglas u rubliku mali oglasi, ja nemam dovoljno postova da ga tamo objavim)

Link to comment
Share on other sites

haha, kakav carski naziv topica, kao početak top shop reklame

"osećate bol u leđima? budite se nenaspavani? i treba vam smeštaj? - Imamo rešenje za vas! U trosobnom stanu prekoputa Mašinskog fakulteta, izdajem dve velike sobe sa dva kupatila i upotrebom kuhinje, potpuno opremljen. Dormeo dušeci, Dormeo jastuci, Dry Cooker, Kablovska, telefon, Internet, parno grejanje. Izdaje se dvema osobama, cena 169,99 evra po osobi. Ukoliko pozovete odmah plaćate 2 meseca unapred, umesto 6!! Šta čekate, POZOVITE ODMAH!!!1"

Link to comment
Share on other sites

Cek cek cek, ti nudis nekome da bude podstanar(da zivi sa gazdom u stanu) za 170 Evra mesecno?! Druze cena je vise nego bahata.

Svako ce umesto toga da nadje garsonjeru/jednosoban stan za te ili za mozda cak ako ga usere i manje pare.

A ako neko ima cimera moze da prodje daleeeeekoooo bolje od toga, s'obzirom da se stanovi sa dve odvojene prostorije u centru mogu naci vec od 200-250 evra.

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

haha, kakav carski naziv topica, kao početak top shop reklame

"osećate bol u leđima? budite se nenaspavani? i treba vam smeštaj? - Imamo rešenje za vas! U trosobnom stanu prekoputa Mašinskog fakulteta, izdajem dve velike sobe sa dva kupatila i upotrebom kuhinje, potpuno opremljen. Dormeo dušeci, Dormeo jastuci, Dry Cooker, Kablovska, telefon, Internet, parno grejanje. Izdaje se dvema osobama, cena 169,99 evra po osobi. Ukoliko pozovete odmah plaćate 2 meseca unapred, umesto 6!! Šta čekate, POZOVITE ODMAH!!!1"

[:D] [:D] [:D] pokidah se od smeha :D

Link to comment
Share on other sites

Crnja je objasnio hahaha [:)]

@ JoeKerr - ajde batice ako ti nije problem nadji mi dvosoban u centru grada za 200 evra, dacu ti 100 - 200 evrica kao nagradu.

Igrom slucaja sam bas nedavno trazio stan i nasao sam jednosoban dupleks stan(dve odvojene sobe) sa terasom, klimom, centralnim grejanjem za 200 evra, e da stan se nalazi na 5 minuta(peske) od vukovog spomenika. Ukupno sam trazio stan i vrteo oglase 1 (jedan) dan.

a sto se tice nagrade, okreni bilo koju agenciju i zavrsi posao.

Iz mog iskustva najbolje ti je da ostampas u 30tak primeraka da trazis stan izlepis po stanicama u krajevima koji te interesuju, okacis par oglasa na net da trazis stan i sacekas dan-dva.

Tako sam nasao prosla 3 stana u bg-u. Ja uvek pucam na lokacije tipa centar, uvek trazim dve odvojene sobe i za to sam do sada placao od 180-250. Kad dobijes bilo koju cenu mozes da je spustis za 20-30 evra lagano.

EDIT:

@dule ma cene stanova su pale, ne drasticno, ali sigurno nisu skocile, ja sam opet napravio kardinalnu gresku pa sam trazio stan sada, a ne u junu, julu kad se mogu naci brutalni stanovi za daleko manje pare, potpises ugovor na godinu dana, i po ugovoru ne sme da povecava kiriju, ako je normalan gazda(a tih nazalost slabo ima) ti si na konju :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa to ti kazem jebote, sad su malo skocile jer je septembar i dolaze studenti...naravno da ce da padnu u julu kad nema nikoga u gradu

to da, ali u odnosu na proslih par godina cene su pale, ja sam na to mislio :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

stan dvosoban jako lepo namesten ide za 50-ak eura nocenje. To je novi vid izdavanja staonova jer su bgd hoteli uzas. U prioncipu izadje oko 20 e/covek lezaj. Dakle eto za sprc.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kralj radže je progovorio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...