Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

Mislim da je prvi susret sa headcrabom u half-life-u u onom hodniku nekom dugačkom, kad je jednom od lekara na glavi, tu su neke oborene police i "aparatura", pa krene ka tebi. Čini mi se da već tada imaš i štoljpi. Mada moguće da sam se prevario.

jok brate, samo pajser, pištolj kad naletiš na prvog ubijenog pandura :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nesto novije igre ali su na mene ostavile onako bas jak utisak, jer je to bio po prvi put da se userem igrajuci igru:)

Nocturne(1999)

1395589-nocturne_9_super.jpg

i jebeni Clive Barker's Undying

Undying1.jpg

uh koja je to revolucija za mene bila.padne noc, moji legli da spavaju i ja kao aj da probam da vidim na sta lici.nabijem slusalice i pokrecem igru.neka fina prica, grafika predobra, zvukovi spuki.ova kuca je na pocetku cini mi se.otvaram vrata, ona zaskripe.eho odzvanja a meni vec nije svejedno.idem levo a tamo zavese talasaju tako da ne vidis tacno kuda ides.cuje se eho kapljica, koraka, jedva nesto vidim i odjednom bam stvorenja skacu na mene!ma ne da sam poskocio sa stolice i vrisnuo nego su mi i slusalice spale i tastatura poletela a srce poludelo:)jos uvek nisam igrao igru sa boljom atmosferom.doduse secam se da je nisam presao al se ne secam zasto:/

kontam to je najbolji fps single player ikada.

igra je prepuna genijalnih mindfuckova (nivo sa piramidom, magarac usred poljane na mapi punoj zlikovaca, plochice koje se materijalizuju ni od kuda kada stanesh na njih, upadanje u ogledalo), ispracena predobrom barkerovskom prichom punom bolesnih momenata, ali, naravno, i lol momenata (kada glavni lik nosi odsechenu glavu one ribe uz stepenice i, poshto ga ona psuje neshto non stop, on zastaje, lupi joj shamar, i nastavi da se penje)

ja sam se vishe puta usro od svog oruzhja tj od onog "topa" shto izbacuje kratkometrazhne ledene projektile, a povremeno frkne. mene je to frktanje seklo samo tako.

a da ne pominjem lobanje. taj spell kada sam dobio u tri ujutru osetio sam potrebu da ispricham nekome kakav je i kako se manifestuje jer sam bio ultimativno odushevljen. nazhalost, ta neka osoba kojoj sam isprichao bila je riba koja mi se tada jako svidjala. za par dana isprichala mi je kako su davno njenog rodjenog brata ubili i kako ona zbog toga eto tera ljude od sebe :LOL:". al sada je debela krava tako da - hvala ti andajinzhe!

jedino shto mi je ikada smetalo kod ove igre je shto svaku kraljicu na isti fazon morash da ubijesh. to mi je malo mljeh :S, al kao aj dobro. barkeru se mnogo toga mozhe oprostiti

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

konto lagovog posta :

American mcgee alice i unduying .... svakako biseri fps-a na PC. Poklopio se period da su i kompovi dovoljno brzi da prikazu solidnu grafiku ( a da sama sebi ne postane cilj), da su price vazne, i da pc bude jaka igracka platforma...ah i dan danas igram i alisu i andajing....vrh vrh

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, čekaj, nisu svi bosovi u andajingu bili na isti fazon. Na primer, sećam se da sam se smorio živ kod onog prvog sa čekićem, sekirom ili šta god ono već fura, toj ribi sam odsekao glavu bukvalno jednim potezom, a kod onog zadnjeg sranja u 7 ujutro sam proklinjao majku što me rodila :D

Ali da, svetli trenutak horor FPS žanra pored System Shocka 2, taman u ono vreme kad su takve igre imale smisla, i dobro izbalansiranu grafiku, priču i sam gejmplej.... i neprocenjiv osećaj koje prenose igraču da je apsolutno SAM u tom sranju i da treba da se plaši svega.

Doduše, Alisa mi je bila malo iritantna, prvenstveno zbog onog mačka koji je bio pun sranja i uopšte nije majndfakovao na pravi način. Sem tog detalja, igra je bila super, pogotovo kad dohvatiš ono žezlo sa laserom i oreš sve okolo :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa svakog bosa, od trenutka kada dobijesh schythe, morao da dovrshish sa njim. na to sam mislio.

meni alisa nije bila zanimljiva, ne znam zashto, a za system shock rispekt. secam se da sam instalirao i igrao malo i usro sam se xy puta josh pre nego shto sam doshao do prvog monstera. onda mi je majka, dok sam bio na putu, obrisala folder sa igricama ("hmm nemam mesta za svoje fotografije hmmm shta da obrishem") pa sam reinstalirao, krenuo igru i usro se na istim mestima.. samo sam kliknuo uninstall

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...