Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

Сад ме подсетисте на ганшип 2000, цепо сам то на амиги, наравно, појма нисам имао шта радим и контам да сам прешао типа 1% игре, а опет сам играо брдо времена јер ми је било до јаја, од музике, преко графике, до филинга:)

gunship-2000_4.png

Gunship2000_-_Screenshot_2.png

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Нисам упалио Ејџ не памтим, радо бих инсталирао али гледам да се не играм више због времена, немам ништа инсталирано, чак ни квејк : )

Моји су скоро пикали Цив преко нета, дошло ми да плачем.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam je samo voleo <3

112379224900446e5ffb9.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ah Hogs of War. Kolko sam samo sati potrosio u igraonici dok nisam presao da mi ni jedno prase ne izgine (osim na zadnjem nivuo gde se boris protiv "legendi" pa moras sve da ih zatrujes i sa jednom svinjom se pretvaras u kutiju) :D Jedna od najboljih PS igara ikada

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

najhepi sam bio kad smo buraz i ja spavali kod dva ortaka, ili oni kod nas ( kao klinci ), igrali sve moguce igrice - TMNT, jump 'n' bump u 4 igraca , frogger u 4 igraca a lupamo po tastaturi ono blokira dugmice jer ne podrzava vise od tri dugmeta pritisnuta odjednom. igrali bluz brothers ma ne znam ni ja vise sta. jedna od najboljih igrica koje sam igrao u zivotu je Beyond Good & Evil i voleo bih da izadje drugi deo. jedna od lepsih momenata mi je bio kada sam uzeo barbariana u diablu 2 i presao den of evil i svetlo se pojavilo. bugs bunny & taz prelazenje, metal slug, v-ball - ma sve sto se igra u 2 ili vise igraca - obozavao sam :)

u poslednje vreme najbolja random igrica koju sam igrao je To the Moon. prica je nerealno dobra, tacnije cela igrica je odradjena kao prica gde ti ides liku kroz secanje. pored nje, svima bih preporucio Gemini Rue - takodje jedna od boljih igrica, mnogo dobru pricu ima.

a najsrecniji no-life momenat - kad sam video grubby-a kako igra 2 metra od mene i kida na ESWC-u nekog lika :DD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...