Jump to content

Godfather CS Balcan open 2010.


Recommended Posts

Svaka cas za turnir nisam video bolju organizaciju , jeste da nisam igrao ali odusevili su me kada sam video za smestaj i nisu kasnili . Bravo momci !

Da si igrao video bi da su kasnili i to mnogo prvi dan :)))) ali to je nebitno ;)

GG ENTiTY odlicna igra i zasluzeno osvojen turnir...GG NSB <3 (e da nije bilo "ludog misa" ko zna dokle bi dogurali), GG BGD ;))

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imao sam vremena da odgledam mec izmedju Entity-a i ekipe NSB na celu sa glavatim bobanom i mogu reci da ekipa ima potencijala , ne znam momke uopste verovatno su nova generacija transformersa , ali ako nastave da igraju ovako bice konkurencija :) ZIVELI PEDERI

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ajmoooo bre malo pohvale za ekipu NSB -a ,jedini su uzeli mapu ENTITY-ju koji su posteno znanjem a i iskustvom osvojili ovaj odlican tur ... momci su jos mladi tek okupljeni ocekujte da ubrzo haraju cs-om ... gg za tur ... pozz ... by PALAS1O !!!

Kolko bi te ishejtovao da ne igras samnom u klanu :D lol,nisam citao do kraja palasio :D

Edited by trigz
Link to comment
Share on other sites

tako je bizo! :) GLEDAJ NAS SAMO :)

sto se tice bugara mogu da vam kazem po 100ti put da momci dolaze zbog zabave :) boli njih tuki sto su pukli i sto ne mogu da se bustuju u bust :)

oni su zadnji CS igrali pre 3 god...

p.s. bice jos turnira samo nek se pika CS pozdrav ljudi !! :)

Link to comment
Share on other sites

prota kralj, kolju se :)

'de se kolju , igra nw s' pola gasa im uzima runde..

Sine zasto pricas neke glupe stvari nije mi jasno?!? Sta si ti neki ESWC monster osvajac wcga sta?!? Mudonja 16-10 16-11 ako je to sa pola snage onda ne znam

A drugo i da igraju snjima tako kao ti sto kazesh! POSTO SI PRO tamo kod vas u pancevu kad bi dosli sa ugashenim monitorima bi igrali. cA_Ao~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...