Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i onako neces dobiti 310 % mounta tako da koga zabole

http://blue.mmo-champion.com/t/27292691674/what-a-long-strange-trip-it-s-been/

Nub again :)

Obratite paznju da pet od eventa moze da padne i u onim torbicama od innkeepera. Sto se tice DC juce sam slucajno presao na windows mode i nisam dobio ni 1 DC 4h, mada nemam pojma kakve to ima veze i da li je jednostavno slucajnost.

Edited by Zver

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Kako fejluje igra...Logujem se posle skoro 4 sata...Vidim lik mi je hearth-ovan u Dalaran, otvaram inventar, vidim torbica od HH event-a, a nisam ga radio, samo sam queue, lik mi verovatno bio tamo.Otvaram, dobijem mounta.Sav srecan, trcim u Sethekk, rek'o ovo mi je dobar dan...Zabode loading screen u Sethekk -> Disconnect. *rage*

Link to comment
Share on other sites

Kratak zvrlj od sat vremena LOL.Sta bi bilo da si crtao pola dana? [:D] [:D]

bilo bi mnogo profije i ne bi bilo ovako pregrubo, a tek da vidis sta radim za tri dana [:D]

Svaka cast za crtez Dooleeo, realno postoji samo jedna faca koja je prihvatljiva za nelf female, vidim da si pametno izabrao :)

ahahah jeste, mada kad vidim one npcove, ima ih gotivnih i sa drugim facama, verovatno im stoje neke druge frizure:)

to bre doolio! ocemo neki sladjana mounted charge :). posto si freelancer, je l si razmisljao da crtas ljudima charove iz igre po narudzbini? ne znam dal kod nas ima zainteresovanih, ali preko sigurno ima

to je ekstra fora, to cu cak i sam sebi da radim:)

fora sa strancima je sto treba to nekako poslati, a i treba naci te strance, jer ako se ne varam, ne smem da uzmem da se komercijalizujem negde sa tripom 'slikam blizard charove' jer mogu da me smore. nego to treba ovako, ja postavim, pa me neko iscima, pa se dogovorimo itd.

mada, kad postavim sajt sve ce to da bude gotivnije, samo treba naci vremena...

a za ovde otkud znam, nemaju ljudi kinte, mada, zavisi od posla, za neku dobru digitaliju (ne bezveze ko sladja, nego za rad od par dana) bih uzeo tipa 50-100 jura, sa strelicom ka 50:) nije real thing, mada moze da se odstampa ko poster recimo...

za ulje na platnu bi vec bila neka druga prica (100-200), sto ne verujem da neko ima da izdvaja za 'lol imam chara u ulju' trip:) (mozda neko sa omiljenim charom od 2004). fali nam srednja klasa, ili se kupuju slidze za tri iljade dinara, ili za tri iljade evra:)

@topic:

ja sam bio dvaput u wsg i normalno je bilo, to je sve sto znam:)

a AH mi se baguje sa prikazivanjem itema i skrolovanjem liste.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam na sta mislis pod 'rucno', ako mislis na tradicionalno (cetkica, platno), onda ne, radio sam digitalno, u fotosopu sa onim obicnim brushevima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi, atm igram prista ali imam malo slobodnog vremena pa razmisljam da se vratim svojoj staroj klasi paladinu, jel neko probao healing, kakvi su utisci ? thx ;)

To je trenutno kombinacija najzabavnije i najmoćnije klase u igri. Razbija. Mada, ne znam, možda je hotfixovano danas. Ali je ludnica.

Inače, tek sam sad provalio da nema više weapon skillova...a ne mogu da udjem na maina da vidim šta je sa Knuckle Sandwich i weapon master achivementima.

A i kako sam se zajebao sada, stuckovan mi main i rek'o taman da probam da levelujem malo da vidim kako je sada kad je postalo zanimljivije, i vozim lika, sve po loju, za sat i po dodjem do 10. levela i kreten que se za WSG i sad i on stuck. :S Jebem me glupa.

nemoj ni slucajno da procitas nesto sam pre nego sto pitas glupo pitanje

Hvala ti na ovom postu da imam to da ti citram posle. [:D]

Link to comment
Share on other sites

lol, ja sam se igrao normalno do pre sat vremena, al eto, nije me zaobislo:)

diskonektovo me i sad ne mogu da se konektujem, char not found ili stoji success zauvek ili zabode na kraju ucitavanja...

mrzi me da vidim jel gotov ovaj restart i dal su nesto uradili...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kk np m8

igrica ne radi i dalje ne moze da se loaduje ni instanca ni bg .............................................

blago tebi, ja ne mogu ni da se ulogujem u nju posle "karakter menija" i onda ucita do kraja stoji, pukne i kaze "No chararter found" i izloguje me iz igre..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

da, permutovao sam baze:)

prva baza - vecni log in success

druga baza - biranje realma posto ti kao 'ne radi' onaj sto si hteo

treca baza - uspesan character menu, ali zaglupljivanje kad se izloaduje igra i izbacivanje uz 'char not found'

ako sam dobro ovo klasifikovao, cetvrta baza bi bila igranje [:D]

btw - uspeo sam da udjem na alta nekako i da trcim okolo pet minuta jer je bio najavljen server shutdown taman kad sam ja uso lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...