Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Killy oslobodi makar 18+ GB pre patchovanja te grdosije. Ja sam 2x morao da resume jer mi je ponestalo HDD space a patchovanje traje preko 1h :( Vratice ti se posle veliki deo prostora ali treba mu mesta da sve raspakuje i onda pobrise sta mu ne treba ili sta je outdated u current verziji. Ceo folder na kraju procesa prelazi 30 GB.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je vama, meni skida 350kb u sek.

Elem govorite o 7 GB :) Pa dobro ljudi do sad ste mogli da imate skinut patch dok ste spavali :( Pa od kad su pusteni Partial 1 2 i 3 :/

Ok ko god igra ret paladina predlazam mu da obrise igricu pre no sto skine ovaj patch. Uso sam u jedan wsg i uradio sam alt f4 sa zeljom da izbacim monitor kroz zatvoren prozor.

Sarmo nije tolko tragicno. Samo vise ne mozemo da dispellujemo magic sa nas, Blessing of Freedom vise nam ne skida Stun kad ga bacimo na sebe, cekas 4.5 sekundi da refreshujes Crusader strike da bi skupio 3 komata Templar sa 225% wep DMG ! phew phew phew.

Da vidimo rezime, Crusader strike -> Judgment -> Holy Wrath -> Exorcism -> Crusader Strike -> Judgment -> AUto Hit -> Crusader Strike -> Judgment -> Exorcism -> Auto Hit -> Templar Strike phew instant 5k dmg.

Jos mozes da upalis krilca koja pa da pucas sa Hammer of Wrath :D

I nemoj sada da se zalis, tolko smo whinovali da dobijemo interapt, sad nam dali rebuke, pa morali su nesto da nam nerfuju.

Nego koji je Sada seal za PvP, ja to nisam provalio jos jel righteousness ili justice, ne znam kolko moze da sjebe diminishing return stun dok righteousness ce te sjebe sa cleavom, a seal of truth ko ce da se cima da stakuje 5 komada na neprijatelja?

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto se svi zale, meni sve ok radi xD

Samo talente da poredjam i to je to :D

Mogu reci da je firespec na magu jako zabavan :D nerfovan aoe, ali zato instant hahaa i scorch moze da se koristi u kretanju xD

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da se pokupim sa paladinom.

Nisam navikao da judgement vise ne healuje.Za malo da me Mandokir ubije. :)

I dalje ne mogu da provalim neku dobru tanking rotaciju, pored silnih procova (avenger shield reset cd) i slicnih stvari.Mada, svidja mi se.Jeste da ne znam nista sad, navikne covek vremenom. :P

Probao sam i offspec svoj (holy), moram da napomenem da su sad paladini mnogo zajebani.Judgement ga healuje 2.5k (plus spell power), ima free beacon koji hiluje paladina 4k (+ spell power) uvek (bilo da leci sebe ili jos nekoga, uvek dobije jedan free heal na sebe) i jos brdo toga.Napokon necemo vise da budemo TOLIKO beskorisni sto se tice dodatnog, nazovi, dps-a u pvp-u. :P Exorcism nema vise cooldown!Go paladin power!

Holy power takodje ume da zbuni po nekada. :P

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da se pokupim sa paladinom.

Nisam navikao da judgement vise ne healuje.Za malo da me Mandokir ubije. :)

I dalje ne mogu da provalim neku dobru tanking rotaciju, pored silnih procova (avenger shield reset cd) i slicnih stvari.Mada, svidja mi se.Jeste da ne znam nista sad, navikne covek vremenom. :P

Probao sam i offspec svoj (holy), moram da napomenem da su sad paladini mnogo zajebani.Judgement ga healuje 2.5k (plus spell power), ima free beacon koji hiluje paladina 4k (+ spell power) uvek i jos brdo toga.Napokon necemo vise da budemo TOLIKO beskorisni sto se tice dodatnog, nazovi, dps-a u areni. :P Exorcism nema vise cooldown!Go paladin power!

Holy power takodje ume da zbuni po nekada. :P

To je ono sto sam rekao, ko god da igra ret neka predje na holy jer je skroz podmazan.

Inace meni se dja retri u cataclysmi na 85 levelu, iskreno vec sam poceo da se naivkavam i shvatam jednostavno da mnogo utice Mastery Rating / Haste Rating retribution paladinu.

Sad cu da vidim da sve prebacim na Haste na reforge u klasicnom WotLK pa da vidim kako bije jer haste dosta utice na crusader strike pa mozda i moze da se napravi neka kombinacija.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mastery Rating / Haste Rating retribution paladinu.

Nego mi je frka sad oko avoidance-a.Sa ovim patchom sam izgubio oko 6k armora, ali sam zato dobio 5k hp-a.Sad 50k unbuffed.I dodge mi je pao sa 33% -> 29%.Frka kad se udje u ICC sa 20% dodge debuffom.

Reforge-ovao sav gear (cak i libram :D ), uglavnom skidao dodge i parry i stavljao u mastery, pa mi dodge tipa 26%, parry 20% a block 34% (mastery = block).U icc-u bih imao 6% dodge-a.Fail.

Ovako, 13% je bilo fail, ali znacilo, ovih 6%...Kao da me neko vratio nazad na lvl 5. :)

*Mada verovatno cu da fejlujem sa tolikim blokom, jos 15% od holy shielda me stavlja na 49%, kad udari diminishing returns, nista mi tu ne pomaze.Nesto mi govori da cu da dizem parry uskoro. ;p

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Pa sta da kazem, drzati aggro je teze ali to je zbog klasa sto rade retardiran dmg. U ponekim situacijama mi je tesko drzati aoe aggro, ali eto glifovao sam cleave, i sad mi je onako standardno charge -> TC -> Shockwave -> cleave -> TC -> revenge -> rend -> TC /repeat naravno shield slam i devastate kad god moze.

E za single target skoro da nisam imao problema, uglavnom je shield block zbog duplo jaceg shield slama, i spam devastate/revenge/shield slam rotaciju i heroic strike kad sam preko 70 rage

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...