Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

kad smo na rougovima i otrovima

pre nekih par dana /nedelju dana trazio ja prvog rouga na koga naidjem da odigramo arene za poene te nedelje

posle nekoliko partija vidim ja nesto tesko ne ide ...

inspektujem malo lika da vidim o cemu se radi

kad ono majstor nosi insatnt i deadly poison u areni :(

kreten se istripovo da se trkamo u dpsu verovatno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

interestantno je da ne igram maga vec jedno 5 godina

a i kad bi ga igrao postoji u igrici glif koji sklanja sve debuffove sa mete kada ga sheepujes

Bitno je da si skontao sustinu. Nisi video da meta na sebi ima deadly i nisi video da nema wound ili cripling koju god klasu igrao, a pretpostavio sam da je mag jer si nesto ranije rekao da si vratio nalog sa istim + igras sa rogom i ne secam se koju si to drugu klasu igrao koja se uparuje sa doticnim osim ako nisi usao u bilo sta za poene, a onda stvarno nije bitno koje poisone ima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

na rshaman altu

i naravno da mi je logicno da zna barem koje poisone koristi

Kao sto rekoh, nisi primetio da nema cripling i wound? Kako? Nekoliko partija? Ti za nekoliko partija nisi primetio da meta nema cripling i da trci okolo slobodno i da nema wound da ga zahiluju iz jednog hila full? Od svega toga si primetio "da vam nesto tesko ide". I ti onda kukas sto nisi gladijator? I nije mi jasan onda zakljucak "kreten se istripovo da se trkamo u dpsu verovatno" ako si ti resto shaman.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

vidi ga ovaj

Vidim ga. :)

Izvini, nemam zelju da sad raspalim neki flame war. Ali reko bih da Kili i Mohi raspravljaju o tiking dot debafu koji deadly poison ostavlja na meti i koji brejkuje sheep kad tikne. Instant poison ne moz da brejkuje sheep jer sheep pukne od direkt weapon dmg-a koji pada pre nego aplikacija instanta sa tog oruzja.

Izvinjavam se ako je ovo shto sam napisao sushta glupost. U tom sluchaju javno priznajem da sam naab.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Vidim ga. :)

Izvini, nemam zelju da sad raspalim neki flame war. Ali reko bih da Kili i Mohi raspravljaju o tiking dot debafu koji deadly poison ostavlja na meti i koji brejkuje sheep kad tikne. Instant poison ne moz da brejkuje sheep jer sheep pukne od direkt weapon dmg-a koji pada pre nego aplikacija instanta sa tog oruzja.

Izvinjavam se ako je ovo shto sam napisao sushta glupost. U tom sluchaju javno priznajem da sam naab.

Znam kako sta funkcionise, bio sam ironican u prvom postu, nisi me razumeo.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Zato sam i kukao kad je curse kupio mmo champion, curse-ovi sajtovi propustaju neke KL i slicna sranja tu i tamo kako kad.

Nikad nisam naleteo na to da se neko zali za stari mmo champion (mlg).

A wowhead retko propusta takve stvari.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

koji je honor cap za nove honor poene na beti/ptru da znam koliko poena vredi cuvati od sadasnjih arena i honor

inace najnoviji trach sa aj-a

http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?b=Embuscade+%2F+Hinterhalt&r=Garona&ts=3&t=je+mapelle+Mirzkaroth+XD&ff=realm&fv=Garona&select=je+mapelle+Mirzkaroth+XD

kikovali treceg lika iz tima a rank 1 su jer su se posvadjali :D

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

koji je honor cap za nove honor poene na beti/ptru da znam koliko poena vredi cuvati od sadasnjih arena i honor

Ma, najbolje da ćeš da čuvaš honor. 'Oće to biti nešto teško dobijati posle patcha?

Ja ne štekam ništa, samo kupujem gemove.

Ali, ne mogu da dočekam patch, ne mogu da dočekam rated BG. Zbogom, areno, na kurac te nabijem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...