Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh Next Gen MMO Nece objaviti nista, tek pred kraj 2012 godine ^^ Sad mi je lakse.

http://www.youtube.com/watch?v=cQtK84EuaE0

JEBEM MU MATER PRSO SAM. Class Q&A

Ghostcrawler: I am Greg... and I am nerfing paladins....

Daj boze da ga neko ubije i spase wow svet !

Za Sarmu :)

Q: Why did you add Holy Power? Where did it come from to give Paladins combo points?

A: We decided mana feels good until it runs out. It's dependable over short periods of time then it goes away. The idea was "Oh the mana bar constantly goes down, then it gets filled again." You were playing off of cooldowns, playing whack-a-mole.

Ultimately they needed a real resource. Sort of that build up and then hit really hard kind of deal. It's not really like combo points, you can kind of ignore it where a Rogue can't. It's a new resource though where we'll have to iterate, but we wanted to get away from the cooldown whack-a-mole gameplay for Paladins.

Q: Are there any plans to add a legendary dps dagger?

A: Not really. We don't make legendaries often, so we try to make them useful for a lot more people.

A: We decided on a staff yesterday by the way.

Heheheheh :D

-----------------

Heheheehhehe, ko nije cuo / gledao jos, jedan lik je failovo na Contest Dance - Undead Dance

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

The horde curently has two very good battlecry's, can you give some characters somewhere to shout back (alliance)?

"Have mercy!". We've experimented with a amount of battlecry's for the alliance, but none of them match up with "For the Horde!". We'll keep trying to find one. "We'll keep trying" is not the battle cry though.

... koje pisanje po alijansi od strane developera :D

da li neko zna da mi predlozi 2 addona

1 mi treba da mi pokazuje odredjene cd-ove i da mogu da ih namestim na bilo kom delu ekrana

i drugi da mi ispisuje koliko mi traje rend na meti

Power Auras, NeedToKnow, ButtonTimers... i jos gomilu slicnih. Svaki moras uglavnom rucno da podesis.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

omg znaci to ce skoro? (mislim, beta)

@topic:

jej, lvl60:)

kolko ce mi otprilike u satima trebati do sedamdesetog, ono, uzmite u obzir da sam mlad i zelen? posto sam u stisci s parama malo, a treba da pazarim wotlk usput.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ostavio zivot na dijablo dvojci. 7-8 godina battle neta i kad malo premotam film igrica je bila 2000 puta bolja nego sto ce wow biti ikada.

Hardcore dueli igras cikicu godinu dana izgubis duel umres i nema ti vise cikice ko da ti je rikno neko u rlu :(

E to je pvp a ne ovo mrtvo sranje od arene itd

Evo malo nostalgije ovaj paladin je stariji od mog rur forum accounta i dalje ga imam :)

screenshot005hq.jpg

Moj prvi exile sacred targe :)

screenshot006po.jpg

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

omg znaci to ce skoro? (mislim, beta)

@topic:

jej, lvl60:)

kolko ce mi otprilike u satima trebati do sedamdesetog, ono, uzmite u obzir da sam mlad i zelen? posto sam u stisci s parama malo, a treba da pazarim wotlk usput.

Deset dana max. Pritom ako budeš radio ama baš svaki kvest u tbc-u, nećeš videti najmanje dve oblasti, jer ima previše kvestova.

Za wotlk, u kežual režimu treba ti dva dana za level, a ako igraš po 6 sati dnevno, možeš i level za dan. Takođe, u wotlk-u kreni iz howling fjorda, jer borean tundra je sranje!

Link to comment
Share on other sites

omg znaci to ce skoro? (mislim, beta)

@topic:

jej, lvl60:)

kolko ce mi otprilike u satima trebati do sedamdesetog, ono, uzmite u obzir da sam mlad i zelen? posto sam u stisci s parama malo, a treba da pazarim wotlk usput.

Ne treba ti 70. treba ti 68. za Northrend. Zavisi koliko igraš, ali oko 15 sati bez žurbe. Samo, šteta što nećeš videti kvestove u Netherstormu i Shadowmoon Valleyu, obe zone su do jaja i do jaja izgledaju.

Capmo, /bow

Nisam 7-8, ali sam i ja dobar deo vremena ostavio u Dijablu. Baš zato i ne znam da li ću igrati trojku.

Link to comment
Share on other sites

Deset dana max. Pritom ako budeš radio ama baš svaki kvest u tbc-u, nećeš videti najmanje dve oblasti, jer ima previše kvestova.

Za wotlk, u kežual režimu treba ti dva dana za level, a ako igraš po 6 sati dnevno, možeš i level za dan. Takođe, u wotlk-u kreni iz howling fjorda, jer borean tundra je sranje!

dobro, to za oblasti okej, videcu sa nekim drugim likom. uh, pa to je onda dosta brzo lol:) cini mi se brze nego neki kasniji leveli u vanili (a i ovo do sada u outlandu mi se cinilo brze). nista, ili da igram sa altom ili da smaram ko zmaj sa sladjanom, ili da ne platim kaznu [:D]

Ne treba ti 70. treba ti 68. za Northrend. Zavisi koliko igraš, ali oko 15 sati bez žurbe. Samo, šteta što nećeš videti kvestove u Netherstormu i Shadowmoon Valleyu, obe zone su do jaja i do jaja izgledaju.

jebga, sta da se radi:)

i gledam u mojih iljadu i po kinti i kontam da ce mi trebati ono letenje za 4-5 iljada i jos onaj cold weather za iljadu ako se ne varam. joojj. moracu da rudarim i derem zivotnje ko blesav:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i gledam u mojih iljadu i po kinti i kontam da ce mi trebati ono letenje za 4-5 iljada i jos onaj cold weather za iljadu ako se ne varam. joojj. moracu da rudarim i derem zivotnje ko blesav:)

U Outlandu se dobija više expa i golda nego u Azerothu, a u Northrendu više nego u Outlandu. Dok dodješ do 77. levela, tih iljadu za cold weather će ti biti smešno. A epic nije pred glavu, možeš i bez njega, ali ipak, to je najbolja stvar u wowu. :)

brate ja sam imao 3x99ta kad sam prestao, i desetak 90~ lvla. Sarma je nastavio i igrao jedno 6-7 godina posle mene. Koji je to hardcore niste svesni :D

Znam, pomenuo si tvoja 3 99. jedno 800 puta. :D Ja sam imao jednog 99. i nekoliko manjih. E, to je bila mindless droga više nego wow 100 puta.

Link to comment
Share on other sites

U Outlandu se dobija više expa i golda nego u Azerothu, a u Northrendu više nego u Outlandu. Dok dodješ do 77. levela, tih iljadu za cold weather će ti biti smešno. A epic nije pred glavu, možeš i bez njega, ali ipak, to je najbolja stvar u wowu. :)

Znam, pomenuo si tvoja 3 99. jedno 800 puta. :D Ja sam imao jednog 99. i nekoliko manjih. E, to je bila mindless droga više nego wow 100 puta.

mozda ranije, ne secam se kad sam pricao o diablu zadnji put, nisam par godina sigurno ovde. Al poenta je sto sam ja kurton, u odnosu na Sarmu, nenormalno kolko je igrao i sta je imao.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

mozda ranije, ne secam se kad sam pricao o diablu zadnji put, nisam par godina sigurno ovde. Al poenta je sto sam ja kurton, u odnosu na Sarmu, nenormalno kolko je igrao i sta je imao.

Jesi meni pricao proslo leto kad smo se nasli u Zemunu i seli u onaj kafic xD

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...