Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije bila poenta da li treba nekome loot, vec da nije nista dropovao.. Idi RLuj sa svojom desankom devojkom o kojoj nam toliko pricas i ne davi ovde vise :)

Не смеш тако да причаш са Цапмом. Човек се родио са топ скилом, а кад год креира лика, тај лик има последњи тијер и цео пвп сет.

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko upucen,da li ce ljudi koji imaju vec pvp titulu tipa Lit. General i slicno

to izgubiti sa catom jer o5 to uvode?

Ne znam zašto bi ukidali i titulu i Feat of Strenght. A ne znam ni da se uvode u dlaku isti rankovi. Prošaraj po zvaničnim forumima.

meni je jasno i logicno sta je pitao, ne znam jel ga zezate ili da vam objasnim:)

Često je nejasno šta se dešava u glavama wow nolajfera. Najbezbednije je da ignorišeš ili potvrdno klimaš glavom. :)

Link to comment
Share on other sites

jej djosla je capovala levele:)

sta sad da radim, pretpostavljam da cu da kvestujem i dalje okolo zbog para i tripova...ici cu u bgove jer mi je to kul...pretpostavljam da necu moci da ubijem nikog jer su svi gearovani ko stoke:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odakle gnomu goblin trocikl ?

jej djosla je capovala levele:)

sta sad da radim, pretpostavljam da cu da kvestujem i dalje okolo zbog para i tripova...ici cu u bgove jer mi je to kul...pretpostavljam da necu moci da ubijem nikog jer su svi gearovani ko stoke:)

Gz, sad mozes da odradis koliko kvestova mozes da uzmes i da ih ne predas, i kad dodje 07.12.2010 00:00:00:0001 predas ih sve, tj kad krenes da igras cata.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

jej djosla je capovala levele:)

sta sad da radim, pretpostavljam da cu da kvestujem i dalje okolo zbog para i tripova...ici cu u bgove jer mi je to kul...pretpostavljam da necu moci da ubijem nikog jer su svi gearovani ko stoke:)

Radiš kvestove za pare i heroice za justice poene koje pretvaraš u gear. Ubodi i neki raid. Sada su ljudi previše gearovani, pa nekad hoće da povedu i nekog bez geara. Taman malo da vidiš kako izgleda raidovanje i neke druge wow instance.

Link to comment
Share on other sites

Lik je uradio faction change i ostao mu je goblinov mount :)

video sam ja kravu shamana na elfovskom tigru... magija je zauvek nestala kada se dimountovao :D

igrao bih i ja default ali preveliki barovi na mojoj rezoluciji. Ako scale-ujem i smanjim , sjebe se font pa ne lici ninasta...

sto vece ikonice to bolje... ionako bolje da gledam u njih nego sefu u guzicu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...