Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lijepo je sto ljudi okolo kvestuju s tobom, napravio sam nekog nelfa, pa sam se malo setkao...

medjutim, ja sam pogresno skontao, ocekivao sam mnogo veci overhaul, rodio sam se tamo na teldrasilu i iste one acid teksture, neki tripovi drugaciji, poneki objekat drugacije nasadjen, 50+% kvestova...

grafiku nazalost ne mogu da kontam jer mi je slab komp, ali rokao sam na najjace da vidim i nisam nista izvalio da je drugacije...

darnasus je isti, nije mu nista bilo, aj bas cu sad da idem po stormvindima i kurcima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se novi sfk. A i tezi je. Ne u smislu omg tezak, vec u kontekstu prosechnih idiota koji chine ostatak partija kao otezavajuce okolnosti. Ako te healer belo gleda 5 sekundi u fazonu YEP, REJUVENATION HEALS ALL! postoje vrlo realne shanse da ce biti wipe. Korak u pravom smeru, ali treba nam vishe, tuga kakvi su (low-lvl) danzoni... :/

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

lijepo je sto ljudi okolo kvestuju s tobom, napravio sam nekog nelfa, pa sam se malo setkao...

medjutim, ja sam pogresno skontao, ocekivao sam mnogo veci overhaul, rodio sam se tamo na teldrasilu i iste one acid teksture, neki tripovi drugaciji, poneki objekat drugacije nasadjen, 50+% kvestova...

grafiku nazalost ne mogu da kontam jer mi je slab komp, ali rokao sam na najjace da vidim i nisam nista izvalio da je drugacije...

darnasus je isti, nije mu nista bilo, aj bas cu sad da idem po stormvindima i kurcima...

grafika je primetno bolja, view distance mnoogo veci. teldrasil je skoro isti, probaj darkshore.

darnasus ima promenjene modele drveca, onu ulaznu rampu i dodat deo za worgene

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Stockades, pre minut:

Ulazimo, na prvoj grupi dwarf shaman prilazi prvom pullovanom packu, thunderfuck u sledecu grupu = wipe.

Ponovo unutra, radimo sledece dve grupe, jedva, pala tank ne uspeva da zadrzi mobove.

Tank uzima dve grupe i bosa = wipe. Predlazem mu da pokusha sa malo razumnijim pulovima, a healer mu preti da ce otici ako ne krene da puluje manje. Ovaj odgovara da je uspeo da uradi u proshloj grupi i da iskuliramo.

Opet vuche na isti nachin, gubi gomilu healtha, healer pokushava ga odrzi zivim = svi mobovi na healera, mrtav u roku od odmah. Wipe, healer odlazi, grupa se raspada.

Vrh, podseca na ono ranije shto je bilo, opet nishta zapravo teshko, samo ne moze vishe one finte da navuchesh 10 mobova, a healer ti nabaci hot i nastavi da radi dps.

Questovi i dalje nazalost prelaki, makar u pochetnim oblastima, trolovska pecina u dwarf pochetnoj oblasti i dalje sa zutim mobovima. :/

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Par zapazanja od danas...

- Mobovi u Dire Maul su nekad bili lvl 55-60, sada su lvl 45 sa istim hp kao nekad (oko 15k). Mobovi u LBRS su i dalje lvl 55 samo sa starim hp-om od 8k :D Inace smanjili su kolicinu trasha u svim vanila instancama za tipa 20%

- Ko nije uradio Pilgrim ally gradove kao horda do sad neka se spremi da zagine par desetina puta jer vise nema broda darhshore -> DSS nego mora da se ide preko tundre u SW pa kroz luku u Teldrassil za DSS odakle polazi i brod za Exodar itd a pritom guardovi su lvl 85 sa 115k hp i biju ko policija 90ih. Pritom su stavili 2 guarda lvl 85 na 5 yardi od stolova u IF a na iste ne moze da se sedne ako ste u combatu tako da ako neko ne radi diverziju no way Jose.

- Koga zanima gde da lvlujem na lvlu X mozda mu ovo pomogne: CLICK

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...