Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci ako budem imao 4k and counting, onda da kupujem, kolko sam shvatio? posto kad se levelujem na 80, sto ce biti pre cate, pretpostavljam da ce svi da me karaju u bgovima jer stekam honor, a nemam ni pve gear kako valja.

ah well, kontam da cu malo da stekam, malo da trosim, kolko bude potrebno:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da imas vise od 4k. Tako da kada si blizu toj cifri kupi nesto, cisto da ne farmujes za dzabe poene.

Sa tim poenima ces takodje moci da kupujes gear u kataklizmi, tako da je pametno biti capovan za kataklizmu. Mada, verovatno ces dobijati i poene iz instanci dok budes levelovao, ako ih uopste budes i radio.

Link to comment
Share on other sites

Okej, nek me podseti neko sa boljim sećanjem, pošto sam ja izlapeo. Dakle, ja u glavi imam (pravo ili lažno) sećanje da se na početku nekih sezona u areni restovao honor i da je bio masovni ingame i forum whine na to, kao i da sam za honor kupovao neke gluposti za ukras i maltene ga bacao.

Je l' neko zna da će se honor prenositi i da će moći da se kupuje nekakav offset ili neki blue set ili šta već ili će opet pred izlazak arene da bude reset? Ili reseta nikad nije ni bilo?

Link to comment
Share on other sites

Izasla nova razer tastatura, ili ce tek izaci, sa +7 modifier tastera ispod spacea. Znac imace 10 modif. tastera/dugmica ?

To plus naga i happy happy taimz.

Samo treba naci drvo na kome rastu pare.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da je jako tesko pritiskati cleave/whirlwind/bloodthirst kad imas full bis sa shadowmourne...

I onda dodjes na single target i pocepa te feral ko picku ovlazenu....

Meni se to nije desavalo do sada.. Ferali su ga dojili od mene, iz 3-4 udarca, a nemam ni Shadow Edge :D

Arcane Magovi su mi problem, kada mi dodje sa 4x AB i crituje za 50 hiljada... Oneshotuje :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Pricam o PvE i koliko retardirano veliki dps prave warriori i frost DKovi na trashu

Edit: a za pvp ako se ja otvorim na nekome taj moze samo da ceka release na GY - rip/rake sa preko 21% mastery tickuju bolesno (66% veci dmg) pa mi se desavalo da na rogu recimo tickuje po 13-14k tick a on jadan pokusava da pobegne..

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam pre jedno sat vremena Tempest Keep sa Lortharom iz Memento Mori,nikad nisam video jaci dmg da neko pravi.

Bukvalno brutalno.

Neverovatno dobar igrac i iznenadjujuce normalna osoba.Po defaultu je predrasuda da su igraci tog ranga (gladijator sve sezona i R1 prosle sezone,koliko se secam,PvE nema potrebe spominjati,MM je top 10 ili 20,jebem li ga,u svetu sto se tice WOTLK-a) neopisive drkazije,ali ono....lapio sam sa ovim likom vise puta,decko je jednostavno skroz normalan i pozitivan.Prava retkost u danasnje vreme.

Link to comment
Share on other sites

taj lorthar nije onaj stari iz vanile/bca

sad sam se setio,to je onaj lik Natalyia ili kako vec sto je bio prvi na Misery zajedno sa onim Minpojkexd u 2v2's

sto se tice magova,apsolutno je iluzorno i pricati o tome kad dodje mage i na 1300 resi te opali 60 k sa sugavim arc blastom.

i krajnje je vise vreme da se nerfuju ti druidi,healuju ko nenormalni,o bcu necu ni da pricam jer vam je trebalo par hotova da zavrsite partiju.

Link to comment
Share on other sites

Jesu sredili malo balans u 4.0.3? Koju klasu krenuti u Kataklizmi, pitam ja vas!

"Ne radi mi kompjuter. Kako da ga popravim?" [:D]

Daj reci šta ti se igra i kako ti se igra, nema baš više klasa sa malo dugmića. Ako bi igrao kastera, shadow priest tradicionalno ima malo dugmića, a radi posao.

Na balans zaboravi.

Link to comment
Share on other sites

Pa igrao sam ranije night elf druidicu kao feral i bilo je super, em se dobro bije em može da se hiluje. Kastere ne volim, a ni fajtere koji zavise od leba i vode. Tako da me interesuje koliko su sjebali feral druida sa ovim pojednostavljenjem talent tree-a.

Takođe igram samo PvE.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...