Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da pro old school igraci su samo oni sto imaju insane titulu za koju treba puno skilla

Ja pretpostavljam da se "pro old school" ovde odnosilo na beskrajnu količinu grindanja, na potrošene sate i dane sa kineski grind. Jer je beskonačni grind svega i svačega stvarno "old school", odnosno tako je bilo nekad.

Link to comment
Share on other sites

Generalno ovo nerfovanje je bash sranje po glavi ljudima koji su ulozili golde i vreme u shendrelar reputaciju. Nisu trebali da diraju nishta, ko je uhvatio insane - uhvatio je, ili moze josh da uhvati ako ima reshene shendrelare i gotovo. A za new wave grindadzija da ubace opet neki tako blesav meta achiev.

A btw sad nisam pohvatao shta je problem sa bloodsailima... Tu je bila neka pricha da tje i oni biti removani, tj. da insane vishe netje motji da se uradi zbog bloodsaila i zbog shendrelara. Jel neko zna shta je tu trebalo da se deshava?

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

neam pojma tacno, ali kazu da ce moci da se radi u kataklizmi. Poenta je ono sto sam pisao na oficial forumu, quotovacu

There is no decency in what they are doing, they are touching into every part of this game, showing no respect for hardcore people.

Shendalar nerf is joke compared to jazzrik and bloodsail nerf, and that's what i am talking about.

They have to nerf every single thing and make it aveliable to casual players, so they can have more content to spend time on.

I wonder how many people would do insane if there wasnt any rep nerf.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

A da ne pominjemo da ako ste te achivmente radili zbog sebe cemu kukanje? Ako ste ih pak radili da bi bili posebni, onda vam je blizardovo pisanje u oci najmanji problem.

Problem je , posto je nerfovano , vise nece biti posebni , nego ce svaki drugi lik da ima insane , tako da pisanje u oci boli/peche sta god imo .

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Problem je , posto je nerfovano , vise nece biti posebni , nego ce svaki drugi lik da ima insane , tako da pisanje u oci boli/peche sta god imo .

nisi skontao sta je hteo da kaze, procitaj opet njegov post:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

* Bloodsail Buccaneer faction reputation will remain in-game. Also, to ensure that this change does not negatively affect Cataclysm quest progression in Stranglethorn Vale, Booty Bay Bruisers will now provide reputation up through Exalted.

Hm sta im sad ovo znaci... ko je uzeo Insane a oce exalted sa Bloodsail treba da nastavi da ubija BB cuvare i da ponovo sjebe goblin reputaciju? I ako bude ovako ovo je jos gore pisanje nego za Insane jer je grind Bloodsail exalteda bilo brain dmg i ne verujem da vise od par ljudi po realmu ima to.

Edited by Zver

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Isti achievment, samo sto vise neces morati da grindas Shen'dralar reputaciju.

A sto se Bloodsail Buccaneer fakcije tice, grinas exalted i dalje ukoliko zelis Instane Title, kao i ostale reputacije koje su ti potrebne.

EpicDruidFlightTroll_01.jpg

Dja mi se

http://www.youtube.com/watch?v=6WZ_rYfXBxM

AAA LOLLLLL :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

This is simply just the first step of our plan to link all the Battlegroups together within specific gameplay region. In the end, all European Battlegroups should be linked together, which basically means that you will be matched together with other players from all the English language realms in the EU region when using the Dungeon Finder or the Random Battleground system, and in the Battlegrounds you may face opponents from all the different language realms in the EU region.

The idea is that players from any realm of any language in the EU region will be able to fight other players from any realm of any language in the EU region, so in your case this means that you will still face German players in the Battlegrounds from time to time :-)

What I was trying to say in my original post is that you will only be grouped together with players from the same language realms as your own when using the the Dungeon Finder tool or the Random Battleground system, so in your case, when you for an example queue up to join a Battleground, your team mates will only consist of players from English language realms.

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=15110942421&sid=1&pageNo=1

Od danas je krenulo spajanje u EU , al ljudi i dalje kukakju da je horde queue 18+minuta i da im dodje na isto [8)]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se pomirimo sa tim da jednostavno ljudi iz Blizza zele da naprave fransizu kojom ce osvojiti srca klinaca.

Da im je stvarno stalo do likova koji farmuju po 5 meseci "the Insane" titulu,ubacili bi titulu koju je duplo teze dobiti od "the Insane".

Tada bi stvarno svi videli koji su ljudi pro old school i igraci u pravom smislu te reci.Ne razumem zasto je toliko tesko da ubace jednu titulu,koju bi farmali kao konji i koju bi imalo 0.0001 % populacije u WoW-u,sta ce nam "the Casual".

ja bih voleo da se za titulu "the casual" farmuje 10 meseci... i da je ne nerfuju nikada... i da daju ljudima godinu dana da urade i da je zakljucaju... ok kemp bi bio prvi... ali stigao bih i ja! :DDDDDDD

Ma dobro sve se nerfuje. Pravi nerf Insane-a je bio kad su prebacili darkmoon trinkete sa bop na boe. Bilo bi lepo kada bi ubacili neku titulu/tabard za ljude koji su uzeli Shen'dralar. I... troll epic fly form je jebeni WIN!

onaj 35resi 35 crit deck je kod mene bio 100g... ("zaradio sam" vreme na desetak deckova sto su mi dali ortaci da ih predam... ali to je zaista bilo 1k golda kod mene ili 2h na ah u tom periodu kada nije bilo epic gemova i kada si sa JC zaradjivao milione) tako da je DMF meni bio jedan od najlaksih delova... pristine je u tom trenutku bio 200g komad... da ne govorim o knjigama i adonima za nalazenje blood of heroes :/ ili glyph za pick pocket +5yardi :D ma neka izbace i to... da moze svaka klasa bez alta i cimanja sa strane da uzme insane in the membrane :P

mislim da ima manje insane-ova cak i od fallen bane, ovakav potez se moze oznaciti kao magnet za budale koji ce nas dovesti u situaciju da ih bude vise nego kingslayera :P prelazim na neku egzotiku... mozda starcaller, ne vidjam ih cesto :D

da pro old school igraci su samo oni sto imaju insane titulu za koju treba puno skilla

pro =/= dedicated =/= LUD

potrebna je doza ludila da se uopste zapocne ovakva avantura... nema to veze sa skillom... lud si ako skocis lastu sa brankovog mosta... BEZ JEBENOG BANDZIJA...

To ja nisam rekao.Cinjenica je da kad bi ubacili titulu koja je duplo teza od "the Insane",samo odredjeni,tj.pro ljudi imali titulu.

Old school pro ima Scarab Lord(tu je i 'Hand of A'dal,mada ima i pro ljudi koji nikad nisu jurili titule),a ne "the Insane",ali ja zaista cenim trud i napor ljudi koji je jure,a ti mi reci koliko znas ljudi koji imaju "the Insane"?

Svaka cast ljudima koji imaju "the Insane"lika,stvarno svaka cast.

hvala matori... jbg radim u igraonici... pre podne je dosadno... ali znam jednu budalu koja juri insane i na DRUGOM ALTU! :DDDDDD

meni je to malo besmisleno, jer onda tom linijom stizemo do toga da se treba buniti i sto ima quest helper ugradjen, sto svetle pickupovi, sto je hearth na pola sata, a ne na sat, sto stvari generalno kostaju duplo manje nego ranije, sto je mnogo lakse raidovati glavne gradove itd...to mi lici na ono 'u moje vreme si morao da muzes kravu za mleko, a danas narucujete preko neta':)

meni je sjajno od pocetka jer sam poceo da se igram pre tri meseca pa sam dosao kad je sve vec bilo ponubljeno, ali kontam da sam se igrao sto godina, pa uveli ovakve promene, rekao bih 'fala kurcu' i radostan levelovao gomile altova za pet dana:)

za titule jeste kao drugacije jer su one arbitrarna stvar, pa mozes da stavljas kolko god oces prerekvizita pa da gledas oce li i ko da uzme, ali samim tim ne vidim zasto je tolika frka...mada priznajem da mi je nejasan potez blizarda...

pa da ima 0.01% lvl 80 onda bi qhelper bio pisanje u oci... ali posto lvl 80 ne predstavlja stvar "prestiza" (ma koliko to glupo zvuci za igricu) onda to nikome ne smeta... buff u icc-u je recimo govno... ako boss ne moze da se ubije bez buff-a... onda oslabis bossa 5%... ako ga je neko jednom ubio onda moze i drugi put a moze i neko drugi... tacka... ili uvedu posebnu titulu za onoga ko ubija bez buffa... mene licno boli kurac za ach i broj poena... radim samo one koji ce mi doneti nesto sto je za mene vredno (ili da pomognem drugarima zato sto se iseku na nesto)... npr.mount/titula... ali nekome je bitno da ima 10k ach poena... i onda blizz odluci da pola tih stvari ukine... nije fer...

* Bloodsail Buccaneer faction reputation will remain in-game. Also, to ensure that this change does not negatively affect Cataclysm quest progression in Stranglethorn Vale, Booty Bay Bruisers will now provide reputation up through Exalted.

Hm sta im sad ovo znaci... ko je uzeo Insane a oce exalted sa Bloodsail treba da nastavi da ubija BB cuvare i da ponovo sjebe goblin reputaciju? I ako bude ovako ovo je jos gore pisanje nego za Insane jer je grind Bloodsail exalteda bilo brain dmg i ne verujem da vise od par ljudi po realmu ima to.

za bloodsail treba titula "presao igricu"... kategoricki tvrdim da se za 100 puta manje vremena moze izmasterovati svaki boss ili nabiti 3k ratinga :P

Link to comment
Share on other sites

dobice boga oca kad bude prodavao imo

Koliko je to realno? Kako se zaista kreću cene likova i šta se zaista ceni sem trenutnog end gamea? Znače li išta old school pvp titule, netherdrakeovi, skyguard mounti, tigrovi iz ZG-a, broj lvl 80 likova, heirlooma na accu i sl?

Je l' zna neko provereno za te posredne stvari koliko doprinose vrednosti?

Link to comment
Share on other sites

otprilike ovako

Scarab Lord=4k eura

Ashes of Al'ar=4k eura

ZG mount=1k mozda i vise

Amani WB=1 k

PvP drakeove iz TBC-a plus ostale ludorije poput Qiraji Battletanka i Sulfurasa je glupo i spominjati.

Čekaj, bre. Dakle, ako neko ima Scarab Lorda, tigra i medjeda može da uzme ~6k evra? Je l' me zajebavaš?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...