Jump to content

Bezicne bubice


Recommended Posts

Imam brdo ispita a ne zelim uciti :)

Hocu da kupim bezicnu bubicu , svaki savet je dobrodosao , sta valja sta ne , gde kupiti and so on.

stavio sam topic ovde posto mi je hitno pa ce videti vise ljudi ,

ako krsim pravila feel free to move it to mobile blabla :)

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Matori ako ne zelis da ucis ispisi se sa faksa, ne moraju svi da budu fakultetski obrazovani. Uostalom ne verujem da ce ovde neko da ti daje savete kako da muljas na ispitima....

Zar zaista mislis da je moja iskrena zelja da ucim ekonomiju ,

sociologiju , poslovno komuniciranje i jos pregrst retardiranih predmeta koje su pisali mentoli koji samo hoce da zarade pare tako sto ce da prodaju svoju raspalu knjigu ?

I ne ,nemoj da krenes pricu kako sam mogao da upisem nesto sto me zanima , zato sto me ne poznajes a ni ja tebe , i tvoj trol mi zaista ne treba.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Lol gde ti zivis pa mislis da postoje studenti koji ne muljaju na ispitima?

evo ja.

prvo, smatrao bih sebe za glupog lika kada ne bih mogao da spremim ispit pa taman to bilo iz "e mrzi me" razloga i još treba da platim nekom da mi iznajmi/proda bubicu, aj pali.

drugo, ne kapiram što ti ljudi idu na faks? još su u fazonu da ih teraju roditelji da rade stvari koje ne žele, ne kapiram ?

svako treba da bude svestan svojih mogućnosti pre nego što se upusti u nešto, nevezano samo za faks.

jebi ga, svi mi bismo želeli da budemo doktori nauka, samo što je neko spreman da zabode i uči toliko, neko nije i to je to.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Brate Doco, ti si na FONu, pa ti najbolje znas kakvi su kretenski ispiti tamo. Seva ljudima paja da uce ispite kao sto su menadzment, MTR i slicni bullshiti koje zaborave dana kad poloze ispit. Pogotovo kad su na ISiTu. Idu ljudi na fax da steknu diplomu da mogu da se bave poslom koji hoce, da nauce nesto iz oblasti koja ih interesuje, i sad se opet vracamo na ova dva (a nazalost ima takvih i vise) potpuno beskorisna ispita za nekoga ko hoce da se bavi bilo cime sto nije menadzment. Mada ni za njih ne verujem da su preterano korisni, al ajd... Naravno da ce gledati ljudi da se sto lakse otarase te bede kad im ne treba...

Ne znam na kom je faxu Juicerox, ali isti princip je na svim faxevima, ima jednostavno nekih predmeta koji nemaju poentu osim da nose 6 ESPB...

Link to comment
Share on other sites

brate, ja na fonu ne mogu da nađem 4-5 od 11 ispita godišnje koji su korisni i dobro koncipirani pa opet nikad ne bih uzeo bubicu.

sedneš, naučiš, položiš i prijatno doviđenja.

nemoj neko pogrešno da me shvati, ja sam viđao ljude sa bubicom i da sede pored mene pa opet mi nije palo na pamet da ih prijavim ili nešto slično, svako radi kako misli da treba da radi i to treba tako da bude, mene samo zanima taj trenutak kada odlučiš da plaćaš nekom bubicu i varaš na ispitu jer te "mrzi" ili "ne možeš da naučiš to" ili "misliš da je ispit beskorisan".

(btw, u mtr-u ima korisnih stvari :) )

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

mene samo zanima taj trenutak kada odlučiš da plaćaš nekom bubicu i varaš na ispitu jer te "mrzi" ili "ne možeš da naučiš to" ili "misliš da je ispit beskorisan".

Sta te tacno zanima o tom trenutku ?

Zasto bi gubio vreme na nesto sto me apsolutno ne zanima , u sred leta ?

Ili ti jednostavno nemas sta pametnije da radis , pa ucis i stvari koje te ne zanimaju da bi bio troo student i onda pricao svojoj deci

KAD SAM JA ISAOOOOOO NA FAKULTETTTTTTTTTTTTT.

evo ja.

prvo, smatrao bih sebe za glupog lika kada ne bih mogao da spremim ispit pa taman to bilo iz "e mrzi me" razloga i još treba da platim nekom da mi iznajmi/proda bubicu, aj pali.

drugo, ne kapiram što ti ljudi idu na faks? još su u fazonu da ih teraju roditelji da rade stvari koje ne žele, ne kapiram ?

jebi ga, svi mi bismo želeli da budemo doktori nauka, samo što je neko spreman da zabode i uči toliko, neko nije i to je to.

Ja bi tebe smatrao glupim , zato sto ucis nesto sto te ne zanima a pritom ne moras.

Kao sto sam vec napisao deiu , ne poznajes me i u moje licne razloge za potrazivanje bubice zaista nema potreba da ulazis , i odakle ti ideja da bi svi zeleli da smo doktori nauka ?

Edited by JUICEROX

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

zato što smatram da svaki ispit može da se nauči i da iz svakog ispita može da se izvuče bar nešto.

mislim, prvi na listi tvojih "neću da ih učim" ispita je ekonomija, o čemu pričamo mi ?

a ovo za doktore nauka, nisam mislio konkretno baš na doktore nauka, nego da svi mi imamo ambicije da postanemo neko i nešto.

ako nemaš onda tek nemamo o čemu da pričamo.

i opet ti kažem, imaš pravo da radiš kako hoćeš, samo sam iskazao svoje mišljenje.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Tvoje misljenje je tvoje.

Imam druge izvore da izvlacim ono sto mi je potrebno/interesuje me.

nemojte mi daviti topic poz.

pa realno juceru koji si djavo ucio geografiju istoriju hemiju biologiju kad ti to ne treba ?! niti te zanima :)

Nije bilo bubica u osnovnoj HAEHAEHAHEHA !!

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Vidiš na primer meni jako smeta što nam je univerzitet u kurcu, da ne pričam za ostale u državi. Teško mi pada taj novi sistem učenja gde ih apsolutno boli dupe da li ti razumeš gradivo, najbitnije je samo znati, znati i to ponoviti. Broj kvalitetnih profesora i asistenata mogu nabrojati na prste jedne ruke sa kojima sam ajde da kažem, RADIO. Ne želim da pominjem one koji ni ne znaju najbolje ono što predaju, a da dodam i one koji ne umeju da prenesu to znanje. Dolazimo do toga kako oni uopšte dolaze na to radno mesto, kao i to da li je samo bitan broj poena za dobro nabubano gradivo. Ta osoba uz znanje koje je pokupio, mora biti i dobar pedagog, ali sada nećemo o tome. Ako nastavimo da furamo taj fazon, ma samo ti sedi, nauči, i ostavi to iza sebe, pa gde će nas to odvesti ? Ne mislim na idiotske ispite samo sa FON-a, već na svim fakultetima. Fileri za novi režim, više radnih mesta, nešto treće ? Ne mogu to da prihvatim kada vidim šta pravi od nas, kao i strah šta će od toga da ispadne na kraju. Svi znaju za ovo stanje, ali eto, lakše je da samo zažmurim, gurnem glavu u pesak i nastavim da igram kako oni zasviraju.

Pazi sada, nema veze sa bubicama, i da li podržavam ili ne, radi šta hoćeš. Samo eto opet sam budala što otvaram usta, a moram da se osvrnem na tu temu zato što je trenutno aktuelna u mom životu. Ne nudim nikakvo rešenje, zato što bih menjao sve iz korena, jedan veliki reset, ne želim da drugima govorim svoje ideje pa se zato sada osećam glupo što sam ono gore napisao ali neka bude...možda se izrodi kvalitetna diskusija na ovu temu.

poz

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebote, ovaj doca odrastao preko noći

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Preterano serete deco :)

Ovakav sistem kakav jeste je sranje zato shto te ne uche vec te stavljaju u ram u koji su i njih uramili. Treba imati opshta i osnovna znanja iz oblasti kojom se bavish, ali treba da postoji i motivacija da se razvija znanje. A ne samo nabubash i polozish ispit - jebesh ti to znanje...

Uostalom, chovek je pitao i rekao konkretno shta mu treba. Da je zeleo da slusha josh jednu lekciju o tome kako treba studirati, ne bi se obracao ovde sigurno...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

haehae, taj rad matori, reci im! [8D]

elem, ja sam sabio na hands-free + mobilni jedan ispit na faxu

jer nisam mogao da ga naucim iz razloga sto nisam imao dobru osnovu za

taj ispit (tj morao bih da izucim gradivo koje se provlaci kroz 4 godine

za taj predmet da bih dosao do trenutka kada bih imao podlogu da pomenuti

ispit spremim regularno). slazem se da se u skoro svakom ispitu moze nesto

pametno izvuci i nauchiti ali cinjenica je da se ljudi jednostavno

NE PRONALAZE u odredjenim predmetima i zele da ih posto-poto skinu s

dnevnog reda ne bi li na miru mogli da spremaju nesto iz oblasti koja ih

BAS interesuje... [:D]

e sad, pitanje je da li je taj ispit koji zelis da prepises ESENCIJALAN za

smer koji studirash i za dalji rad i karijeru ka kojoj stremish........

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...