Jump to content

separe vs klupa


Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a neko jer voli da se zeza i pije i stipa zilj za dupeta.

To sve možeš da radiš za mnogo manje pare.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

realno i mene bi boleo kurac da sam pun kesha...e sad stvar je samo u kolicini...da bi covek svaki vikend pucao po 100 evra za vece recimo treba mu skoro soma evra mesecno...to bi mogao da radi ako su mu mesecna primanja ranga 10k evra:)...zaboravite cifre, al kapirate poentu, kolko para tolko muzike(rakije hae!)...omg, uvukli ste me u raspravu:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ali je cinjenica da ga neko placa jer se oseca inferiornim i zeli da pokaze superiornost, a neko jer voli da se zeza i pije i stipa zilj za dupeta.

ok... zato postoje random primeri koji su tu da upotpune sliku...

osoba A napise: postoje pera i laza... crkavaju od gladi... - (razrada) - zakljucak: jedan je racionalan jedan nije...

osoba B napise: student padne 3 ispita - (razrada) - ja sam u 5% studenata moje generacije po uspesnosti... (shvatili smo mi poentu price... ali JA je u toj prici indikator...)

da li je za to postojala namera ili ne, to je drugo pitanje... u svakom slucaju, takav primer daje osnova za polemiku...

Link to comment
Share on other sites

realno i mene bi bolela jetra i žuč da sam pun kesha...e sad stvar je samo u kolicini...da bi covek svaki vikend pucao po 100 evra za vece recimo treba mu skoro soma evra mesecno...to bi mogao da radi ako su mu mesecna primanja ranga 10k evra:)...zaboravite cifre, al kapirate poentu, kolko para tolko muzike(rakije hae!)...omg, uvukli ste me u raspravu:(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ovaj sarma je oduvek bio pametan, ali doista..samo da nije toliko praktikovao 4 pool, uspeo bi

SPILS \o/

nema te u igri... i ti si na splavu :(((

Ma Sarmu sam ja upropastio. (Barcas)

p.s i nije mi zao! ha!

:)))))))))

ovde su kao svi iskompleksirani, a ja sam otisao korak dalje... pricam sa samim sobom!

Link to comment
Share on other sites

To sve možeš da radiš za mnogo manje pare.

eto vidiš daki, sad lepo kod čabketa na privatne časove da ti pokaže znanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Može časovi, al da plati tata!

http://www.youtube.com/watch?v=XMnXIeXyfg8

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Super topik, super rasprava! \o/

Meni je najbolje! Ja izadjem, ponesem 170din, kupim pljuge i vratim se kutji da gledam The Office.

Hejtujte vi Dakija ali on bar prca dobre pichke, i ja bih da mogu! [:D]

Junk je bio wc 3 sajt tj forum.. Ali tamo sve foliranti bili :D

Traitor!

Trebao sam da te banujem dok sam mogao!!11one [:D]

Link to comment
Share on other sites

Meni je zao da ostavim tolke pare za nesto sto kosta po 2x do 5x manje in real... nit iam nesto preterano para, al i kad iam ne sprcam na taj nacin, ponekad izadjem sa drushtvom posto su mi skoro svi oldschool drugari koje znam 10god i vishe u tom fazonu, da imaju skupu firmiranu odecu,fensi telefon i cipele/patike. Ostalih 6 dana u nedelji imaju 200 kinti u dzepu, za pljuge i neku vodu, govorim o nezaposlenim studentima koji troshe kesh od roditelja... Jbga njima je do jaja da gledaju zilj i igrachice i da se ucirkaju pritom, brdo njih nije nikada ni sprcalo zilj nego izlaze eto tako, mozda smuvaju nesto tamo al sa tim skoro nikada ne izadju odatle, ima izuzetaka ofc al jbga posle add na fejsbuku i ispostavi se da zilj ima 200 slika u wcu sa napucenim usnama i pishe oWaKwIm sLoViMa xexexe.... takva samo zemlja pa je vrhunac otici na splav il u klub, jbga to je jedini konstantni sprc teren, sve ostalo je beer fest, exit i sl.

Link to comment
Share on other sites

SPILS \o/

nema te u igri... i ti si na splavu :(((

ovde su kao svi iskompleksirani, a ja sam otisao korak dalje... pricam sa samim sobom!

ugledajte se na hika, on ne radi, nema pare, a stalno pije po klubovima/splavovima i trosi mnogo para

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...