Jump to content

geografske pitalice


Dule_smor

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zar nisu ona kanalska ostrva koja su blize francuskoj...to je valjda jedini deo teritorije UK koji su nemci okupirali za vreme ww2

I ja isto mislim da su Channel Islands... Mada.. da li geografski pripadaju britanskim ostrvima?

EDIT: Istrolovao nas je! JEBENA SEVERNA IRSKA! HA! :D

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

koliko znam severna irska jeste deo velike britanije :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Hah, pitanje je zapravo ispalo interesantno :))

OK, ok ... ako kažem da ste svi u pravu, nećemo pogrešiti, ali u suštini Dvini je bio najprecizniji tj. pomenuo ove što sam hteo da budu "koske" :) Nedostaje jedino Guernsey koji spada u Kanalska ostrva takođe koji nisu deo arhipelaga britanskih ostrva ali im se pripajaju "po podeli".

Ajd' onda neka puca dvini, pa ako ne on onda neko od vas dvojice.

Link to comment
Share on other sites

U ovoj zemlji postoji samo jedna zeleznicka stanica. Ova zemlja je parlamentarna republika. U ovoj zemlji zbog korupcije mozete dozivotno da zaglavite u zatvoru, i ona je jedna od zemalja sa najvecim brojem smrtnih kazni u odnosu na broj stanovnika. Valuta ove zemlje zove se dolar. Njena luka je medju najprometnijim lukama na svetu. Zastava ove drzave ima dve boje. O kojoj zemlji je rec?

severna irska nije deo velike britanije.

hah, pomesao sam sa ujedinjenim kraljevstvom. lukavi laki je lukav.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...