Jump to content

Kick or no kick!


pirun

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i prica o sebi u trecem licu :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

A vi kao ne razumete da dobar strucnjak i kosta puno? Anticeva plata i nije toliko velika u odnosu na neke druge trenere. Mi boljeg nemamo, a strani dobar bi kostao 3 puta vise od Antica... A da ne pricamo o tome da je on vratio publiku na stadione i napunio kese fudbalskom savezu...

barte 1.200.000eura godisnje :D pa aj da vidimo koja imena imaju tu platu :) lipi ima 3 miliona koji je osvojio sta hoces :) pogledaj ostale isto.....a i da je tako dobar strucnjak vodio bi neki tim :) osvojio je prvenstvo spanije jednom i ura :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sta se vi brinete za pare. Da ne ostete mozda drzavu Srbiju? Ma daj bre sta da pricamo vise, kad CRNOGORAC vodi fudbalski savez SRBIJE. Koliku taj Karadzic ima platu, to niko ne pominje... Svi se uhvatili za Antica, a budite realni, na ovom svestkom smo igrali najbolje u proteklih 10 god. a mozda i vise.

Nije sad da ja nesto tu izmisljam toplu vodu, ali budite realni. Ajde smenice oni Antica, ne sumnjam u to. I sta ce onda? Ko ce da bude adekvatna zamena? Sve su to price za malu decu, i da nama (gupom narodu?!) mazu oci... Mafija!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče mlade reprezentacije.Dujković je dobio otkaz, a u koliko se u roku od 3 nedelje ne nađe novi selektor, reprezentaciju će preuzeti Srđan Vasiljević ili Sivić.

U toku je sastanak u kome se odlučuje ko će biti novi selektor za A reprezentaciju.Sastanak je počeo u 14h, a najverovatnije će selektor biti Ljupko Petrović.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sta se vi brinete za pare. Da ne ostete mozda drzavu Srbiju? Ma daj bre sta da pricamo vise, kad CRNOGORAC vodi fudbalski savez SRBIJE. Koliku taj Karadzic ima platu, to niko ne pominje... Svi se uhvatili za Antica, a budite realni, na ovom svestkom smo igrali najbolje u proteklih 10 god. a mozda i vise.

Nije sad da ja nesto tu izmisljam toplu vodu, ali budite realni. Ajde smenice oni Antica, ne sumnjam u to. I sta ce onda? Ko ce da bude adekvatna zamena? Sve su to price za malu decu, i da nama (gupom narodu?!) mazu oci... Mafija!

buhahhah nisam znao za taj novi narod crnogorci :) aha znaci to li je :) igrali su lepo a nisu mogli ganu da dobiju HA HA ni australiju svetske sile jebote :) ti nisi placen da lepo izgledas na poslu nego da pravis pare :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš na Ljupka Petrovića, plan je da vodi kvalifikacije za Evropsko ako dobro odigra ostaje, a u međuvremenu dok traju kvalifikacije će se tražiti još jedan trener u slučaju da loše odigra.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ovome, on prati vec dugo fudbal zna pola zvezdine stare uprave dok je bio Dzaja i Partizanove isto, i dobro kaze za neke stvari, tipa koji Radovan Petrovic u repki kao lol decko je totalni prosek i nije nista spec a odjednom se nasao u reprezentaciji i guraju ga, to je Partizanov lobi Karadzic je bio predsednik partizana i 100% oce da uzmu pare kad se proda kasnije.

/facepalm

Raca Petrovic je pozvan da igra za reprezentaciju zato sto mu je Anticev sin menadzer, a ne zato sto ga Tole gura.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

A ja sam kralj sveta.

Pa dal' stvarno veruješ u sve što piše na nekom sajtu/novinama.

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

barte 1.200.000eura godisnje :D pa aj da vidimo koja imena imaju tu platu :) lipi ima 3 miliona koji je osvojio sta hoces :) pogledaj ostale isto.....a i da je tako dobar strucnjak vodio bi neki tim :) osvojio je prvenstvo spanije jednom i ura :)

Gledao sam bas je bilo reci o tome, Antic je negde na sredini... A to da nije dobar strucnjak, navedi mi boljeg koji bi trenirao za te pare.

I manite me molim vas tih prica za Rajevca, Gana je imala nevidjene srece sto je uopste prosla grupe... A mi smo igrali najbolje u poslednjih 10 i vise godina, tako da manite me gluposti. Nismo imali srece, drugi put cemo je imati i procemo puno bolje. (ako ostane Antic)

Link to comment
Share on other sites

isti je kurac ostao ne ostao forma nam je u padu jos od meca vs austrije u beogradu gde realno nismo zasluzili da dobijemo ... od tada postenu utakmicu nismo odigrali a saznali smo usput da je fudbal stigao i na novi zeland ...da je neuspeh sto nismo prosli grupe neuspeh je i to ne moze niko da me ubedi da nije ... nisam ni za antica ni protiv njega al da padamo lagano padamo ... :D

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

rezonovanje ti je fantasticno ko i uvek.dali smo i mi gol nemcima i australiji i to posle mnogo manje bedne igre od one koje su ganci prikazali protiv nas.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...